Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

İnternetsiz oynanan 10 mobil oyun

İnternet olmadan oyun mu oynamak istiyorsunuz? İnternet olmadan oynayabileceğiniz mobil oyunları sizler için bu yazımızda bir araya getirdik. Hala internetin ışıltılı ellerinin yetişemediği yerler günümüzde olmakta. Siz ve mobile cihazınız bu karanlık yerlerden birinde mahsur kalırsanız, hala dünyanın geri kalan kısmından kendinizi koruyabilir ve gereksiz yakınlaşmalardan kaçınabilirsiniz. Endişelenmeyin, çözüm basit; İnternetsiz mobil oyunlar. Yapmanız gereken tek şey, çevrimdışı oyunları doğru tespit etmek. İşte sizin için seçtiğimiz offline oyunlar.

The Room: Old Sins

The Room: Old Sins, Zaman zaman gerçekten korkutucu olmayı başaran nadir oyunlardan biri, detay ve zorluk seviyesi gizemli hikayeyle mükemmel bir biçimde örtüşüyor ve tartışmasız biçimde iyi bir bulmaca oyunu. Karanlık ortamı, atmosferik grafikleri ve akılda kalıcı müziği aracılığıyla sizi uzun bir süre oyalayabilir.

Mini Metro

Hiç kendi metro sisteminizi çalıştırmak için garip bir arzu duydunuz mu? cevabınız ters olsa bile bu Mini Metro oynamanıza engel değil. Amacınız sürekli yükselen nüfusunuza hizmet etmek için işleyen bir metro inşa etmek; sınırlı sayıda tren, vagon, hat ve tünel ile başlıyorsunuz ve şehir büyüdükçe bunları akıllı bir biçimde yönetmeniz gerekiyor.

RollerCoaster Tycoon Classic

Yıllar sonra nihayet iyi bir mobil sürümü piyasaya sürüldü. Klasik oyunların ufak ekrana pek çok adaptasyonundan farklı olarak, bu o kadar da korkunç değildir. bazı zaman şaşırtıcı derecede iyi olduğu bile söylenebilir.

Infinity Loop

Grafikler ve sesler alabildiğine minimalisttir. Bu durum oyunun yap boz mantığına mükemmel biçimde uyar. Oyunun en harika sahip olduğu detaylarından biri bununla beraber pilinizi süratlica tüketmemesidir.

Plague Inc

Dünyayı kurtarmaya çalışmak yerine, tam tersini yapmaya çalışıyorsunuz: gezegendeki herkesi öldürmek için bir virüs kullanmalısınız. Hastalığınız ülkeden ülkeye hava, kara ve deniz yoluyla yayılırken, çaresizce bir tedavi daha da ilerletmeye çalışan tıp araştırmacılarının bir adım önünde kalmak için dikkatlice gelişmeye devam etmelisiniz.

Ayrıca Bakınız.  Playstation 4 PS4 Playstation 5 PS5 Telefona Nasıl Bağlanır 2021 - 2022

Minecraft

Bugün hala inanılmaz derecede popüler olduğu için fazla açıklama yapmaya gerek yok. Minecraft hala her yerde. Oyun, her gün farklı platformlarda milyonlarca insan tarafından beğeniliyor. Pocket Edition adıyla mobile versiyonu da piyasaya sürüldü. İnternetsiz oyunlar oynamak istiyorsanız, Minecreft Süreklidoğru bir tercihtir.

Fallout Shelter

Milyonlarca kişinin sevdiği bir başka oyun Fallout Shelter. Hala en popüler konsol oyunlarından biri. Herhangi bir Fallout hayranını bir ihtimal mobilde Fallout: Shelter da oynuyordur. bunun yanısıra, serinin ilk iki oyunu bir rom kullanılarak mobile cihazınıza da yüklenebiliyor.

Monument Valley

Sizi strese sokacak ve aynı zamanda sakinleştirecek bir bulmaca çözme oyunu. Bu, oyun gerginseniz ya da yalnızca zaman geçirmek istiyorsanız, her iki durumda da rahatlamak için harika bir yoldur.

Grand Theft Auto

Kim eski moda Grand Theft Auto’yu sevmez ki? PC yahut konsolda Grand Theft Auto serisinin hayranıysanız, bunları neden mobil cihazınuzda oynamıyorsunuz? Neyse ki Rockstar Games bu sorunu bizim için çözdü.

Alto’s Adventure

Güzel dizayn edilmiş bir dünya genelinde para toplamaya ve Llama’dan kaçmaya çalışan sonsuz bir snowboard yolculuğuna çıkacaksınız. Ne kadar basit göründükleri göz önüne alındığında grafikler oldukça etkileyici.Cevap bırakın