Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

İrem Derici Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede 2021-2022

İrem Derici Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede 2021-2022

İrem Derici denildiğinde aslında hemen hemen herkesin aklına dobra tavırlarıyla, muhteşem sesiyle ve son dönemde yaptırdığı estetik operasyonlarıyla büyük bir değişim yaşayan birisi geliyor. İrem Derici aslında tam da zihinlerde oluşturduğu bir kişiliğe sahip. 1987 doğumlu olan Derici sanat yaşantısının aslında okullularından birisi. Mimar Sinan Üniversitesi Piyano bölümünde öğrenim gören Dericinin eğitim hayatı bununla da sınırlı değil. Sosyoloji bölümünü Bilgi Üniversitesinde tamamlayan sanatçı lisansüstü eğitiminde ise pazarlama iletişimi bölümünü tercih etti. Lisansüstü eğitimini devam ederken Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8’in popüler yarışmalarından O Ses Türkiye’ye katıldı ve Türkiye ilk olarak İrem Dericiyi bu yarışmada elde ettiği yarı final başarısıyla tanıdı.

İrem Derici Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede
İrem Derici Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede

İrem Derici‘nin çıkardığı albümlerin tamamı single ve maxi single. Aslında bunun nedeni de değişen ses sanatçılığı dünyası ve ekonomisi. Son dönemde internet bağlantı hızlarının artması ve YouTube gibi portallara erişimin kolaylaşması, gelir elde etmek için bu mecraların tercih edilmesi bu tercihin ana nedenini oluşturuyor. 2014 yılına gelindiğinde yaptığı Kalbimin Tek Sahibine single o yıl ve sonrasına damga vurdu.

Albümleri :
2012 – Bensiz Yapamazsın (Single)
2013 – Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı (Single)
2013 – İki (Maxi Single)
2014 – Neredesin Sen (Single)
2014 – Kalbimin Tek Sahibine (Single)
2014 – Üç (Maxi Single)

İrem Derici Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede

İrem Derici son olarak yaşadığı evi ne yazık ki saplantılı bir hayranı nedeniyle değiştirmek zorunda kalmış. Hürriyet’e verdiği mülakatta en son saplantılı hayranının evine kadar gelmesi, bu durumun ailesi tarafından duyulması, onların ve bir tarafıyla da kendi kaygıları nedeniyle evini değiştirmek zorunda kaldığını belirten Derici şimdilerde güvenlikli bir sitede yaşadığını söylüyor. Yaşantısını işi nedeniyle İstanbul’da sürdürdüğünü belirten Derici zaman zaman il dışına çıktığını da ifade ediyor.

Ayrıca Bakınız.  Reynmen Nerede Oturuyor Evi Nerede Yaşıyor 2021-2022

İrem Derici hakkında daha fazla bilgi almak için https://tr.wikipedia.org/wiki/%C4%B0rem_Derici adresini ziyaret edebilirsiniz.Cevap bırakın