Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

İstanbul korku evi nerede?

Hayatında farklı bir zaman geçirmek isteyenlerin aradığı şey biraz korkmaktır! ne dersiniz? İstanbul’da korku evi arayan kişiler için yazıp hazırladığımız bu makalede İstanbul korku evi nerede?, Kadıköy Korku Evi nerede?, Üsküdar Korku Evi nerede? gibi sorularına hemen yanıt verelim. Deği̇şi̇k bi̇r eğlence arayanların yeni favorisiSon zamanların popüler aktivitesi korku evleri İstanbul’un bir çok semtinde var. İlginizi çekeceğini düşündüğümüz 10 korku evini sizler için listeledik.

Deği̇şi̇k bi̇r eğlence arayanların tercihi korku evinde bir saat süreniz var, bu süre süresince içeride olayları çözerek çıkışa ulaşmaya çalışıyorsunuz. Ekipçe hareket edilen bu oyunda adrenalin seviyesini tavan yaptıracak 10 mekanı aşağıda bulabilirsiniz.

1. Bakırköy Korku Evi – Karındeşen Jack
Karındeşen Jack Bakırköy’de ama yaşattığı heyecanla sizi 19.yy’da Londra’da işlenmiş cinayetlerin içine çekiyor. Çözmeniz gereken bir çok gizemli olay ve korku dolu bir mekan ile karşılaşacaksınız. Bulmaca özgünlüğü ve oyun akıcılığı yönünden “mutlaka denemeniz gereken oyunlar” listemizde bulunuyor.

2. Avcılar Korku Evi – Ruhban Yetimhanesi
Avcılar’da adrenalin patlaması yaşatan bir korku evi; Ruhban Yetimhanesi! Adından da anlaşılacağı gibi sırlarla dolu bir yetimhanedesiniz. Terk edilmiş bu yetimhaneye 30 yıl sonra yerleşen ailenin 7 yaşındaki çocukları kaybolur ve burada sizin maceranız başlar.

3. Taksim Korku Evi – Odadan Kaçış
Taksim’deki mekan Belis’in Hikayesi isimli ürpertici bir hikaye sunuyor. Senaryoya göre 1970’li yıllarda terk edilmiş ve sırlarla dolu bir evdesiniz. Belis’in Hikayesi gerilim ve korku seçenekleri ile en beğenilen mekanlar arasında bulunuyor.

4. Kadıköy Korku Evi – Kilitist
Kadıköy’ün favori oyunlarından olan Kilitist 4 farklı senaryoya sahip. Bunlar arasında Son Ayin ve Korku Evi Gecesi favorilerimiz arasında bulunuyor. Bu evde üst düzey korku ve şaşırtıcı bulmacalar ile karşılaşacaksınız.

Ayrıca Bakınız.  Aleyna Tilki Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede 2021-2022

5. Tuzla Korku Evi – Korku Seansı
Adrenalin deyince akla gelen mekanlardan biri Tuzla’daki Korku Seansı. Bi̇r Hayli̇ ferah bir mekanda cesaretinizi test edebileceğiniz bir senaryoya sahip. Bir saat süre süresince kesintisiz korku ve heyecan sizi bekliyor olacak.

6. Beşiktaş Korku Evi – Dehşet Konağı
Beşiktaş’taki mekan 3 katlı gerçek bir konakta bulunuyor. Dehşet Konağı İstanbul’un en geniş korku evlerinden birisi ve oyun akıcılığı da bir o kadar kaliteli. Ürpertici bir ortam olan konak zaten içeri girer girmez sizi etkilemeye başlıyor.

7. Beylikdüzü Korku Evi – Zehir-A Laneti
Beylikdüzü’nde ben hiç bir şeyden korkmam diyenleri misafir eden mekan! Zehir-A Laneti 1989 senesinde yaşanmış gerçek bir hikayeyi konu alıyor. Oyundan sonra olayın gerçek olduğunu gösteren gazete küpürleri ve resimlerı gördüğünüzde bunun yanısıra etkileniyorsunuz.

8. Pendik Korku Evi – Korku Durağı
Pendik’teki korku evi 2 katlı ve lanetli bir okulu konu alıyor. Korku Durağı’nda bir okul laboratuvarında başlayan ve insanlığı yok etmek üzere olan olayların peşinde olacaksınız. Tabi sizi peşinizde de bilinmeyenler…

9. Kadıköy Korku Evi – Korkuland
Korkuland Kadıköy’de orman konseptine sahip korku seviyesi yüksek ve bir hayli geniş bir alana sahip bir korku evi. Sırlarla dolu bir ormanda başınıza gelecek şeylere hazırlıklı olmalısınız, sizi bir çok sürpriz bekliyor!

10. Kartal Korku Evi – Dead Silence
Dead Silence İstanbul’da mutlaka gitmeniz gereken korku evlerinden biri. Gerek senaryo kalitesi, gerek korku düzeyi gerekse misafirperverliği ile mutlaka beğeneceğinizi düşündüğünüz bir mekan.

Sizin için listelediğimiz 10 mekanın haricinde İstanbul’da ve diğer şehirlerde hangi mekanlar var, sahip olduğu sahip olduğu özellikleri nelerdir diye düşünüyorsunuz Kaçış Merkezi’ni ziyaret edebilir yahut 0506 126 0009’dan arayarak bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız.  Aslı Güler Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede Kimdir 2022

korku evi – taksim

Kadıköy Korku Evi

En İyi Korku Evi

Frankenstein Korku Evi

Korku Evi fiyat

Dehşetin Yüzü Korku Evi

Karındeşen Jack Korku Evi

Üsküdar Korku EviCevap bırakın