Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

İstanbul’da en kaliteli hamburgeri yiyebileceğiniz 6 mekan

Son zamanda fast food kültürünün artmasıyla beraber Kaliteli ve lezzetli hamburger’ci sayısı çoğaldı. Özellikler İstanbul’da birbirinden güzel ve lezzetli hamburgerciler bulunuyor. Kaliteli bir burger keyfi için İstanbul’da beğendiğimiz ve en kaliteli olan hamburgercileri sizler için inceledik .Eğer siz de lezzetli bir köfteye, çıtır çıtır patates kızartmasına hayır diyemiyorsanız haberimize göz atabilirsiniz.

Bütün dünya çapında süratlica yayılan ve herkes tarafından çok beğenilen hamburger hız kesmeden yükselişini sürdürüyor. Hamburger, eskiden bir fast food ürünüydü, lakin artık o kadar fazla çeşit ve kalitede hamburgerci var ki, ve o kadar lezzetli yapılıyor ki fast food olmaktan çıkıyor. İstanbul’da hafta sonu kaçamağı yapabileceğiniz birbirinden lezzetli ve farklı hamburger çeşitleri yapan birçok mekan bulunuyor. Eğer sizin için de, etin ve köftenin en lezzetli, en şahane hali hamburgerse, size önereceğimiz hamburgercileri keşfetmenizi öneririz. İstanbul’daki en ünlü hamburgerciler arasına, gün geçtikçe bir yenisi daha ekleniyor. İşte iyi kalite malzemeyle biraz daha bunun yanısıralıklı teknikler kullanılarak hazırlanan, şef elinden çıkmış hamburgerler, tatmak için gidebileceğini 5 mekan:

İSTANBUL’UN EN KALİTELİ HAMBURGERCİLERİ

1- NUSRET ET BURGER / NİŞANTAŞI

Nusr-et Burger de menüde şahane lezzetler bulunuyor. Nusret Burger, Lokum Burger ve Sucuk Burger üçlüsü Fransız sodası Perrier ve İtalyan sodası Pellegrino eşlik ediyor. Nusret-et burger de en çok tavsiye edilen lokum burgerdir. Son zamanda eklenen ve muhteşem lezzeti ve görüntüsüyle gönülleri fetheden altın kaplamalı hamburgerde çok yapılan tercihler arasında

2- ETTEN BURGER / KADIKÖY

Etten Burger Kadıköy’de yer alan en kaliteli hamburgerciler arasında ye alıyor. Etten Burger’in hamburgerini ve özel mayonez sosunu denemeye değer lezzetler arasında bulunuyor. Özellikle de farklı lezzetler sevenler sos kaplı hamburgeri denemeli, tek kelimeyle muhteşem.

Ayrıca Bakınız.  Esenyurt'ta hafriyat kamyonu dehşeti: 1 ölü

3- BALTAZAR / KARAKÖY

Karaköy’de asma yapraklanın altında gizli olan Baltazar İstanbul’un en güzel hamburger yapan yerlerinin başında bulunuyor. Hamburgerlerinde kullandıkları etler, Trakya’da yer alan özel çiftliklerinden getirtiliyor ve kömür ateşinde hazırlanarak müşterilerin hizmetine sunuluyor.

4- BİBER BURGER / BEŞİKTAŞ

Beşiktaş’ın popüler butik hamburgercilerinden Biber burger, lezzetli burgerleriyle küçücük dükkanıyla kullanıcılarına unutamayacakları muhteşem lezzetler sunuyor. Biber, Romesco, Amarillo, Louis, Rokfor, Pastrami ve Jetlag Buster burada yiyebileceğiniz burger çeşitleri arasında bulunuyor. Aynı zamanda baharatlı patates kızartması ve kurutulmuş kırmızı biber Biber burgerin unutamayacağınız lezzetlerinden bir olabilir.

5- ELBET STEAKHOUSE, ETİLER

Elbet Burger, Etiler’in arka sokaklarında saklı kibar bir yer. Sıcak ve samimi bir mekân olan Elbet burgerde hem lezzetli hem de iyi bir steakhouse tecrübesi yaşarken bütçeniz aşmayacağınız çok kaliteli ve uygun burgercilerden biri. Muhteşem hamburgerlerini gördüğünüzde kendinizi kaybedebilirsiniz bizden söylemesi.Cevap bırakın