Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Kadınlar Plajı İstanbul

Uzun bir tatile zamanınız yoksa ve kadınlara özel bir plaja arıyorsanız, İstanbul‘a yakın konumda olan kadın plajlarını tercih edebilirsiniz. Temiz ve rahat plajlarla keyifli bir tatil uygulayabilirsiniz.

1.POYRAZKÖY KADINLAR PLAJI

Mavinin ve yeşilin tüm tonlarını bulabileceğiniz Poyrazköy kadınlar plajı, günübirlik tatil planı için uygun bir alternatiftir. Hafta sonu planınız için de çok uygun olan Poyrazköy kadınlar plajı, suyunun temiz olması, cankurtaran ekibi olması, sosyal alanların olması ve 0-7 yaş çocuklara ücretsiz olması gibi sahip olduğu özellikleri vardır.

2.SARIYER ALTINKUM KADINLAR PLAJI

Rumeli Kavağı’nda yer alan Sarıyer Altınkum kadınlar plajı, kısa süreli tatil planı için özel bir alternatiftir. Özel kumu ile tercih edilen plaj, çocuklu aileler için de idealdir. Sosyal alanların yer aldığı plajda, cankurtaran hizmeti, giyime kabinleri, yiyecek içecek alanları gibi seçenekler de bulunuyor.

3.SARIYER MENEKŞE KADINLAR PLAJI

İstanbul sınırları içinde yer alan Sarıyer Menekşe kadınlar plajı, kadınlara özel olması, yeşile mavinin özel tonlarını barındırması ve geniş ve uzun sahili ile özel bir alternatiftir. Menekşe plajının boyu 200 metre eni ise 50 metredir. Sakin ve huzurlu bir ortam sunan Menekşe plajı hafta içi kadınlara özel, hafta sonu ise kadın erkek karışık kullanılmaktadır.

4.TUZLA KADINLAR PLAJI

Tuzla halk plajı Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri kadınlara tahsis ediliyor. Anadolu yakasında yer alan plaj, ücretsiz olması yanında duş alma yerleri, soyunma kabinleri, şezlong hizmeti, yiyecek içecek alanları ve rahat bir tatil olanağı sunuyor. Plaja karayolu ile ulaşım da oldukça basittir.

Ayrıca Bakınız.  Hamilelikte Squat Egzersizi Nasıl Yapılır?


Cevap bırakın