Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Kadir Ezildi Nerede Oturuyor Evi Nerede Yaşıyor 2021-2022

Kadir Ezildi Nerede Oturuyor Evi Nerede Yaşıyor 2021-2022

Kadir Ezildi son dönemin dikkat çeken televizyoncularından birisi. Aslında sıradan bir vatandaş olarak sürdürdüğü yaşantısı temizliğe olan bağımlılığı nedeniyle birden başka bir boyuta taşındı. Bir hastanede depo görevlisi ve arşiv sorumlusu olarak çalışan Ezildi’nin televizyonculuk hikayesi TLC kanalında yayınlanan Temizlik Avcıları programıyla başladı. Programdaki tutumu, temizliği takıntı boyutunda yaşaması ve programdaki sempatik bir o kadar da dobra tavırlarıyla toplumun başta kadınlar olmak üzere tüm kesimlerinin beğenisini ve ilgisini çekmeyi başardı.

Kadir Ezildi TLC de yayınlanan Temizlik Avcıları programında elde ettiği başarıyı kendisinin sunuculuğunu yaptığı Temizlik Benim İşim programında taçlandırdı. Elde ettiği bu başarı ile hastanede yaptığı işten ayrılan Kadir Ezildi televizyonculuk yapmaya devam ediyor.

Kadir Ezildi Evi Nerede Oturuyor Yaşıyor
Kadir Ezildi Evi Nerede Oturuyor Yaşıyor

Kadir Ezildi aslında ülkemizin sosyolojik yapısına uygun bir ailede büyümüş. Anne tarafı Bayburtlu baba tarafı Konyalı olan Ezildi erken çocukluk ve çocukluk dönemini Erzurumlu ailelerle birlikte geçirdiğini bu tarafıyla da Anadolu’nun kültürüyle yoğrulduğunu ifade ediyor. 1995 İstanbul Bakırköy doğumlu olan Kadir Ezildi kültüründe İstanbul’un kozmopolit yapısının da etkili olduğunu söylüyor. 19 Mart doğumlu olan Ezildi Balık Burcudur. Peki hayatını bu kadar temizlik üzerine inşa etmiş herkesin hayatına da temizlik konusundaki eksiklikleri üzerinden yaklaşan Kadir Ezildi nerede oturuyor, evi nerede ve nerede yaşıyor. Tabi biraz da evi nasıl?

Kadir Ezildi Nerede Oturuyor Evi Nerede Yaşıyor

Kadir Ezildi annesi ve kardeşi ile birlikte İstanbul Maltepe’de oturuyor. Zaten İstanbul doğumlu olan Ezildi için hayatın İstanbul’da sürmesi işi ve artık yaptığı televizyonculuk nedeniyle kaçınılmaz ve zorunlu olarak görünüyor. Kadir Ezildi’nin evinin nasıl olduğuna gelince de bu sorunun yanıtını Fox TV’de yaptığı televizyon programında evinin kapılarını açarak insanlara veriyor.

Ayrıca Bakınız.  Aslı Güler Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede Kimdir 2022
Kadir Ezildi Nerede Oturuyor
Kadir Ezildi Nerede Oturuyor

İlk bakışta sıradan bir Anadolu evi görünümünde olan Kadir Ezildi’nin evinin en önemli özelliği ise gerçekten çok temiz olması. Bunun dışında evinde kullandığı mobilyaların birçoğunun ise sponsorlar aracılığıyla temin edildiğini söyleyen Kadir Ezildi televizyonculuk kariyerinin başında olan birisi olarak yaşam standartlarında yeni dönüşüme gittiği görülüyor.

Kadir Ezildi’nin sunuculuğunu yaptığı Temizlik Benim İşim programına Youtube üzerinden yayınlanmaya devam ediyor.

 Cevap bırakın