Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Kaş nasıl kalınlaştırılır?

Kaş nasıl kalınlaştırılır?, Geçmiş senelerde ince ve kavisli kaşlar daha yaygın olarak tercih ediliyorken şimdilerde ise bunun yerine kalın ve dağınık kaşlar geldi. Birçok kadın günümüzde kaşlarını bilhassa kalın göstermek için çaba gösteriyor, Kaş kalınlaştırma yöntemleri için ise farklı yollara başvuruyorlar. Makyaj uzmanlarından yararlanarak kaşları kalın görünmesini sağlamak için bir çok yöntemi incelemeye başladık. Duyduğunuzda sizde hayretler içinde kalacağınız kaş kalınlaştırma yöntemleri bugünkü paylaşımımızda.

Kaş nasıl kalınlaştırılır? Kaş kalınlaştırma

Dünyaca ünlü makyaj artistleri geçtiğimiz senelerde ince kaşların yüz hatlarının yapısını bozduğunu ve yeni sezonda kalın kaşların daha çok kullanılacağını söylemişti. 2019 yılı içinde podyumlarda, reklamlarda hatta katalog çekimlerinde bile kalın kaşı kullandılar makyaj artistleri basit bir şekilde kaşlarınızı kalın gösterecek metotları ve izlemeniz gereken adımları açıkladılar. Seyrek kaşlara sahip olanların korkulu rüyası durumuna gelen ince kaş, teknolojik çağda olamamızın sebebiyle Microblading ve kontür gibi metotlarla de kalınlaştırabilirsiniz.[wpcc-iframe frameborder=”0″ height=”400″ scrolling=”no” src=”https://www.yasemin.com/video-galeri/embed/145819?width=625&height=422&site=yasemin%22%20width=%22100%25″ width=”630″]

Kıl tekniği ile kaş doldurma yöntemi nedir? Microblading yöntemi

1- DOĞAL ŞEKLİ BOZMADAN ÇİZGİLER YAPIN

Anastasia Beverly Hills Brow Definer'

Dünyaca ünlü makyaj artisti Wendy Rowe’a göre, kaşları kalın göstermenin en kolay yolu yapısını bozmadan ince ince çizgilerle belirginleştirmek gerekiyor. Bu adımı basit bir şekilde yapabilmek için ise ‘Anastasia Beverly Hills Brow Definer’ kullanabilirsiniz.

2- LİKİT KALEMLERİ KULLANMAYI İHMAL ETMEYİN

Suqqu Framing Eyebrow Liquid Pen

Kaşlarınızdaki boşlukları doldurmak ve doğal bir görünüm oluşturmak için pudra ürünler tercih etmek yerine şans vermeniz gereken bir ürün daha var. Gucci Westman‘a göre kaş tüylerini çizmek için likit kalemlerin bi hayli başarılı olduğu konusunu da vurguluyor. Bu uygulama için ise ‘Suqqu Framing Eyebrow Liquid Pen’ kullanabilirsiniz.

3- BİR TON AÇIK RENK ÜRÜN TERCİH EDİN

Charlotte Tilbury Legendary Brows Eyebrow Gel

Dünyaca ünlü makyöz Charlotte Tilbury göre, kaşlarınızı dolgun göstermek için Kaş tonunuzda bir ton açık renkteki ürünleri tercih etmelisiniz.

Ayrıca Bakınız.  Evde kolajen maskesi yapımı

Bunu yapabileceğiniz en pratik ürün ise, ‘Charlotte Tilbury Legendary Brows Eyebrow Gel’ dir.Cevap bırakın