Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Kebapçı Ömer Kekeç

Kebapçı Ömer Kekeç, Gaziantep’e ait özel bir kebap türü olan Gaziantep kebap damaklarda bıraktığı o eşsiz lezzeti ile yıllar boyu hem yerli halkına hem de dışarıdan gelen misafirlerimize unutulmaz bir yemek keyfi sunuyor. Gaziantep’e ait olan bu eşsiz lezzet bir çok farklı kebapçıda ve restoranda olmasına karşın Gaziantep’in en özel mekanlarından biri olan Kebapçı Ömer Kekeç restoranında bulacaksınız.. Çünkü Gaziantep kebap için en önemli şey kullanılan etin kalitesidir. Gaziantep kebabını lezzetli yapan en ana unsur erkek kuzu etinden yapılmasıdır. Bu nedenle Gaziantep kebaba en iyi lezzeti katan şeyin erkek kuzu eti olduğu herkes tarafından bilinmektedir.

Kebapçı Ömer Kekeç

Gaziantep iline geldiğinizde ilk akla gelen şey kebaptır. Gaziantep kebap, zırh adı verdiğimiz ve Gaziantep’e has olan satır benzeri bir bıçak ile etin parçalanması ile meydana gelir. Gaziantep kebabının malzeme kalitesi lezzetini doğrudan yükselttiği gibi bunun yanı sıra yapım aşamasında ustanın mahareti de Gaziantep kebabının lezzetine tat vermektedir. Siz değerli okurlarımızın da bir gün Gaziantep’in bu eşsiz kebap yemeklerini tatmak için Gaziantep’e geldiğinizde mutlaka Kebapçı Ömer Kekeç restoranına uğramanızı tavsiye ederiz..

Kebapçı Ömer Kekeç İletişim

Enfes tadıyla bir defa tadanları kendinden geçiren Gaziantep’e özgü Küşleme kebap ünlü Gaziantep mutfağında bulunur. Kebapçı Ömer kekeç restoranında küşlemeye ve kebaba doyacaksınız..

Kebapçı Ömer kekeç iletişim

0532 155 65 27

Kebapçı Ömer kekeç Adres

İncili pınar Mah. Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No:3/A Şehitkamil Gaziantep

Ayrıca Bakınız.  Şahinbey Belediyesi Ayakkabı Randevusu


Cevap bırakın