Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Kenan İmirzalıoğlu Sinem Kobal Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede 2021-2022

Kenan İmirzalıoğlu Sinem Kobal Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede 2021-2022

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal ülkemizin en popüler çiftlerinden birisi. Kenan İmirzalıoğlu 18 Haziran 1974 tarihinde Anadolu’nun bağrında başkentimiz Ankara’nın Bala ilçesine bağlı Üçem köyünde hayata gözlerini açmıştır. İlk çocukluk dönemini Üçem köyünde geçiren İmirzalıoğlu Mustafa Bey ve Yıldız Hanım’ın evlatlarıdır. Eğitim yaşantısında Kenan İmirzalıoğlu’nun teyzesinin yerinin ayrı olduğunu belirten ünlü sunucu ortaokul ve lise eğitimini teyzesinin yanında tamamlamıştır. Ankara Çankaya Bahçelievler Deneme Lisesinden mezun olduktan sonra lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik bölümünde tamamlamıştır. Bugünün ünlü sunucu ve modeli Kenan İmirzalıoğlu aslında akademik olarak da başarılıdır.

Kenan İmirzalıoğlu Kimdir? Kızı? Eşi? Yaşı? Boyu?

Kenan İmirzalıoğlu‘nun hayatındaki en büyük dönüm noktalarından birisi de katıldığı 997 yılında Best Model of Turkey yarışmasıdır. 4000 model adayının katıldığı yarışmada Türkiye 1.si olan İmirzalıoğlu’nun  bu başarısı  ilk defa bir Türk Erkeği Best Model of The World (Dünyanın En İyi Erkek Mankeni) ile taçlanmıştır. İmirzalıoğlu kendine has görüntüsü karizmatik yüzü ve endamı ile çok kısa bir süre içerisinde televizyon dizilerinde de kendisine yer bulmuştur. Deli Yürek dizisindeki Yusuf Miroğlu karakteriyle karakteriyle o kadar özdeşleşti ve beğenildi ki artık neredeyse dizinin yayınlandığı dönemde Kenan İmirzalıoğlu artık herkes için Yusuf Miroğlu’ydu.

Kenan İmirzalıoğlu Sinem Kobal Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede
Kenan İmirzalıoğlu Sinem Kobal Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede

Kenan İmirzalıoğlu 14 Mayıs 2016’da oyuncu Sinem Kobal ile evlendi. 2020 yılında çiftin kız çocuğu Lalin İmirzalıoğlu dünyaya geldi. 2019 yılında ATV’de yayınlanan Kim Milyoner İster yarışma programının sunucusu olan ve halen aynı programı sürdüren İmirzalıoğlu rol aldığı projelerle ülkemizin gündeminde kalıyor.

Ayrıca Bakınız.  Demet Akalın Evi Nerede? Nerede Oturuyor? Yaşıyor Kimdir? Kaç Yaşında?

Kenan İmirzalıoğlu Sinem Kobal Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede

Kenan İmirzalıoğlu Sinem Kobal’la 2016 yılında hayatlarını birleştirdikten sonra çift ev olarak boğaz manzaralı bir villa tercih ettiler. Kerem Deren ile eşi Pınar Bulut’un Emirgan’daki Boğaz manzaralı iki katlı evine taşınacak. Villanın en önemli özelliği ise çok geniş bir bahçesinin olması. Yaşantılarının büyük bir bölümünü İstanbul’da sürdüren ünlü çift gayrimenkul yatırımlarını İstanbul’la sınırlandırmıyor. Bir Amerika seyahatlerinde Miami’de Fisher adasını keşfediyorlar. İstanbul’da da sakin bir yaşantıyı tercih eden çift Amerika’da da benzer bir tercihte bulunuyor ve araçla ulaşımı olmayan Fisher adasından villa satın aldı. Yaklaşık 2 milyon dolara mal olan

Kenan İmirzalıoğlu ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek için https://tr.wikipedia.org/wiki/Kenan_%C4%B0mirzal%C4%B1o%C4%9Flu adresini ziyaret edebilirsiniz.Cevap bırakın