Bilmediğini Bilmek En iyisidir – Bilge Kişi

Kenan İmirzalıoğlu’nu ağlatan yarışmacı!

Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu Kim Milyoner olmak İster’de bir yarışmacı, sosyal paylaşım sitesi aracında gündem oldu. Serdar Mete’nin trafik …

Kenan İmirzalıoğlu’nu ağlatan yarışmacı!

Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu Kim Milyoner olmak İster’de bir yarışmacı, sosyal paylaşım sitesi aracında gündem oldu. Serdar Mete’nin trafik kazası sonucu hafızasını kısa bir süre kaybettiğini anlatan eşi karşısında Kenan İmirzalıoğlu gözyaşlarını tutamadı.

Kim Milyoner Olmak İster’de bu haftaki programda yarışmaya katılan Serdar Mete’nin başından geçen talihsiz olay herkesi derinden etkiledi. Serdar Bey’in trafik kazası sonucu hafızasını kısa bir süre kaybettiğini anlatan eşi hem ağladı hem ağlattı. 1980 doğumlu, aslen Adanalı olan ve yarışmaya Kocaeli’den katılan Serdar Mete, Kocaeli Üniversitesi Satış Yönetimi Bölümü mezunu. 34 yaşındayken geçirdiği bir yaşanan hadise neticesinde hafızasını kaybeden ve şu anda yalnızca kazadan sonraki 6 yılını hatırlayan Serdar Bey, evli ve 2 çocuk babası. Tıbbi mümessil olarak çalışma hayatına devam eden Serdar Mete, yarışmada ödül kazanırsa bu parayı çocuklarının eğitim hayatı için kullanmak istiyor.

Kenan İmirzalıoğlu gözyaşlarını tutamadı

Serdar Bey’in trafik kazası sonucu hafızasını kısa bir süre kaybettiğini anlatan eşi karşısında Kenan İmirzalıoğlu gözyaşlarını tutamadı. Serdar Bey açıklamasında “Kazadan sonra kimseyi hatırlamadım. Çocuğumu getirdiler oğlum beni görür görmez üzerime atladı ama ‘bu çocuğu götürün tanımıyorum’ dedim. Alışmak zorundasın ama pes etmedim. Oğlumla şimdi eskisi gibiyiz” dedi.

İmirzalıoğlu açıklamasında “Çok güzel anlattınız. Lakin o uyuduğunu zannederken ben bekliyordum sözü… Eşinizin vefası emekleri gerçekten çok belli. Aile olmak ne kadar önemli. Burada göze çarpıyor ki siz o aileyi ayakta tutmuşsunuz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ