Kırmızı Oda 11. bölüm fragmanı

0

Kırmızı Oda dizisinin heyecanla beklenen 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin son bölümünde Melisa Sözen, sergilediği güçle bir kez daha …

Kırmızı Oda dizisinin heyecanla beklenen 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin son bölümünde Melisa Sözen, sergilediği güçle bir kez daha sosyal paylaşım sitesi gündemine yerleşti. Lakin Alya’nın diziden ayrılacak olması da seyirciyi üzdü.

Melisa Sözen’in rol aldığı Alya karakteri sosyal paylaşım sitesinın gündemine oturmaya devam etmekte. Sergilediği güçle büyük bir hayran kitlesi elde eden Sözen’in rol aldığı Alya karakterinin hikayesinin bitecek olması da seyirciyi üzdü. Birçok kişi sosyal paylaşım sitesi üstünden Alya gitmesin paylaşımlarında bulunmaya başladı. Bunun yanı sıra dizinin heyecanla beklenen 11. fragmanı yayınlandı!

Alya karakteri, hikayesi ve oyunculuğuyla yine tam not aldı. Birçok kişi Melisa Sözen’in bu yıl ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü alması gerektiğini söylerken, Alya karakterinin diziden hiç ayrılmamasını talep edenler de çoğunlukta yer aldı.

KIRMIZI ODA 11. BÖLÜM FRAGMANI

Bunun yanı sıra Celil Nalçakan, Kırmızı Oda dizisinden ayrıldı. Nalçakan veda haberini, ‘Ne güzel bir yolculuktu… Çok mutlu ettiniz… Evvellikle, beni sevgiyle kucaklayan Kırmızı Oda seyircisine, ailesine, çok değerli mükemmel Kırmızı Oda’nın kamera arkasındaki emekçi kardeşlerime, yetenekli iştaşım sevgili Melisa Berberoğlu’na. Yıllardır hayranlıkla izlediğim, tanışmaktan ve çalışmaktan duyduğum onuru sözcüklerle anlatamayacağım değerlim Binnur Kaya’ya sonsuz teşekkürlerimle. Eyvallah…’ cümleleriyle yayınladı. Binnur Kaya da Nalçakan için veda paylaşımında bulundu.

Kırmızı Oda’nın Güler’i Su Burcu Yazgı Coşkun kimdir?

Kırmızı Oda dizisinin Meliha’sı Evrim Alasya kimdir?

Psikolojik olayları ekrana taşıması yönüyle Türkiye’de bir ilk olan Kırmızı Oda dizisi, şu ana kadar Gülseren Budayıcıoğlu’nun Günahın Üç Rengi ve Hayata Dön romanlarında yer alan hikayeleri seyirciye aktardı. Meliha ve Mehmet’in hikayesi sona ererken, Alya’nın hikayesi ise anlatılmaya devam ediliyor.

KIRMIZI ODA’NIN ALYA’SI ASLINI SÖYLEMEK GEREKİRSE İSTANBULLU GELİN’İN YAZ’I!

İstanbullu Gelin dizisi de Budayıcıoğlu’nun hikayesinden uyarlanmış lakin yalnızca temel hikaye ele alınmıştı. Prof. Dr. Psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu’ndan tedavi görüp yaşadıklarını anlatan, herkesin Alya olarak bildiği ve şu anda Amerika’da yaşayan kadının anlattıkları diziye yansıtılmamıştı.

Ayrıca Bakınız.  Azizler filmi konusu nedir? Azizler filmi oyuncuları

Romanda Süreyya olarak anılan ve Aslı Enver’in rol aldığı karakter, Alya olarak anılan kızına psikolojik ve fiziksel şiddet uyguluyordu ve şizofrendi. Lakin dizide bu hiç gösterilmedi. Bazı zaman Süreyya’nın sahip olduğu özellikler, eltisi İpek’e yazıldı ve dizi romandan tamamen bağımsız ilerledi.

Kırmızı Oda dizisinde ise Alya olarak anılan kadının romanda yer alan ailesiyle ilgili tüm gerçekler yansıtılıyor. İstanbullu Gelin dizisinde Yaz olarak gösterilen ve Ahsen Eroğlu’nun rol aldığı karakter, şimdilerde Melisa Sözen tarafından canlandırılıyor.

Kırmızı Oda dizisinde Melisa Sözen’in rol aldığı Alya karakteri, hikayesiyle her Cuma akşamı Sosyal paylaşım sitesi Sosyal paylaşım sitesi Twitter’de TT oluyor. Alya’nın ailesinin hikayesi, Hayata Dön romanında aktarılıyor.


Cevap bırakın