Kirpik serumu ne işe yarar? En iyi kirpik serumu

0

Kirpiklerinizi sağlıklı bir biçimde uzatmak ve daha dolgun görünmesini sağlamak amacıyla kozmetik dünyasındaki serumları faydalanabilirsiniz …

Kirpiklerinizi sağlıklı bir biçimde uzatmak ve daha dolgun görünmesini sağlamak amacıyla kozmetik dünyasındaki serumları faydalanabilirsiniz. Kirpik serumları yalnızca kirpikleri uzatmakla kalmaz bunun yanı sıra besleyerek sıklaşmasına yararlı olur. Peki kirpikleri en kaliteli uzatan serum hangisidir?

Kirpik serumu, arasında bulunan özel formülasyonlar aracılığıyla kirpikleri kısa zamanda uzatır ve hacimli görünmesine yararlı olur. İpek kirpik yahut kirpik lifting gibi popüler kimyasal uygulamalar yerine kirpik serumlarını tercih ederek da kirpiklerinizi olduğundan daha uzun ve kıvrık gösterebilirsiniz. Kirpik serumu göz kapağındaki tüylerin artması için tercih edilen bir üründür. Serum içerisindeki maddeler kirpik köklerini besler ve kirpiklerimize tamamen doğal bir güzellik katar. Kirpik serumları aracılığıyla kirpik sayınızı arttırabilirsiniz. Serumların içinde cildinize zarar veren maddeler bulunmaz. ‘Yasemin.com Güzellik‘ ekibi olarak siz değerli okurlarımız için kozmetik dünyasındaki kirpik serumlarını geniş bir şekilde bir biçimde inceledik.

1-Dior Diorshow Maximizer 3D Triple Volume Plumping Lash Primer

Dior kozmetik markası son senelerde çıkardığı maskaralar ve kozmetik ürünlerle konuşuluyor. Lakin kullandığınız maskara öncesi hem kirpiklere bakım yapan hem de dökülmesini önleyen bu ürün kirpiklere maksimum uzunluk sağlıyor. Gece yatmadan yahut maskara uygulamadan önce bu serumu uyguladığınızda kısa zamandaki değişimi fark edeceksiniz.

Ücreti: 379 TL

2-Lilash Purified Eyelash Serum

Kirpik köklerinizi güçlendirerek kısa zamanda hacimli ve uzun kirpiklere sahip olabilirsiniz.6 hafta düzenli olarak kullanıldığında takma kirpik tesiri yaratıyor.

Ücreti:646,85 TL

3-Mavala Double-Lash

Kirpik bakımı denildiğinde akla ilk gelen serumlardan biri olan Mavala Double Lash, kirpikleri koruyarak hem dökülmesini önlüyor hemde hızla uzamasına faydalı oluyor.

Ücreti: 272,73 TL

4-Shiseido Full Lash Volume Serum

Çıkardığı kaliteli ürünler ve özel formülasyonlarla kozmetik dünyasına adını altın harflerle yazdıran Shiseido, kirpikleri uzatma ve güçlendirme etkili çıkardığı serumla da mükemmel görüntüye kavuşmanıza faydalı oluyor.

Ayrıca Bakınız.  Bebeklere ne zaman Kuymak verilir? Kuymak tarifi

En iyi kirpik serumu yorumlar,
LiLash Purified Eyelash Serum,
Kirpik uzatıcı serum kullananlar,
Dior kirpik serumu,
En iyi kirpik serumu süslü,
Shiseido kaş kirpik serumu kullananlar,
Arifoğlu kaş kirpik serumu şikayet,
Evde kaş ve kirpik serumu,


Cevap bırakın