Kocayı kendine bağlamak için tesirli dua

0

Eşinizi çok seviyorsunuz ve size daha da çok bağlanmasını mı istiyorsunuz? kocayı kendine bağlamak için tesirli dua paylaşımımız ile sizlere faydalı bir dua paylaştığımızı ümit ediyoruz. Eşinizi kendinize bağlamak için dua, gözünün sizden başkasını görmemesini sağlamak ve kalbine aşk ateşi düşürüp kendinize daha da çok bağlamak istiyorsanız, yazımızın detayında 4 adet duayı (ister dualardan yalnızca birini yapın, isterseniz de dört duayı da uygulayın; lakin bizim tavsiyemiz 4 duayı da yapmanız şeklinde olacaktır) dikkatli bir biçimde okumalı ve sonrasında da uygulamalısınız.

Aslını söylemek gerekirse bu dua paylaşımımız da size kocayı kendine bağlamak için dua adı altında birkaç önemli duadan bahsedip bu uygulamaların ayrıntılarını, nasıl uygulayabileceğinizden bahsedeceğiz.
Eğer başta da belirttiğimiz gibi yazıyı dikkatli bir biçimde okuyabilirseniz ve uygulamayı da doğru bir biçimde yapabilirseniz, eşinizin kalbinde başka hiçbir insanın bulunmamasına vesile olabilir, onu evinize tam manası ile bağlayabilir ve gönlünde başka herhangi bir sevdanın kıvılcımın bulunmamasını da sağlayabilirsiniz.

Kocayı Kendine Bağlamak için 1. Dua Şöyle

“İnnema emruhu iza erade şey’en en yekule lehu kün fe’yekün.Fe-subhanellezi bi yedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun.”

Kocayı kendine bağlamak için dua olarak anılan yukarıdaki mübarek sözcükleri 7 adet şeker tanesinin (yani kesme şekerin) üzerine okuyup bu okuma daha sonra da şu ifadeleri telaffuz etmelisiniz:

“Yaratmış olduğun nimetlerin hatırı için kocamı kendime bağlamak adına sana müracaat ediyorum Rabbim, beni bir hiçken yoktan var edip nimetlerin içerisinde bulunduran yüceliğinin ve hikmetinin hatırı için kocamın kalbinde muhabbetin yanıp tutuşmasını, kalbinin benim için atıp durmasını ve onun varlığının bana adanmasını talep ediyorum, amin.”
Bu ifadeleri 7 adet kesme şekerin üzerine okuduktan sonra ise bu 7 adet şekeri herhangi bir yemeğin ya da tatlının yahut içeceğin içerisine katarak eşinizin bu yiyeceği yemesini ya da bu içeceği içmesini sağlamalısınız.

Ayrıca Bakınız.  Pazar Günü Hacet İçin Okunacak Esmalar

Bunu yaptığınız takdirde Allah’ın izniyle onun kalbinde size bağlılık enerjisi oluşmaya başlayacak, kocanız adeta sizin için yaşamını sürdürmeye karar almışçasına yalnızca sizin direktifleriniz doğrultusunda hareket etmeye başlayacaktır.
Kocayı kendine bağlamak için ve eve sımsıkı yapışmasını sağlamak için uygulanabilecek bir başka özel dua da şöyledir:

Kocayı Kendine Bağlamak için Dua, Tebbet Uygulaması
Bir bardak su alınır, bu bir bardak suyun üzerine 41 defa Tebbet Suresi okunur.

Tebbet Suresi şöyledir:

“Bismillahirrahmânirrahîm. Tebbet yedâ ebî lehebin ve tebb. Mâ eğnâ anhü mâlühû ve mâ keseb. Seyeslâ nâren zâte leheb. Vemraetühû hammâletelhatab. Fî cî dihâ hablün min mesed.”

Sonrasında da 41 defa Tebbet Suresi okunmuş olan suyun üzerine 3 defa şu ifadeler tekrar edilir:

“İlahi, eşimin bana bağlanmasını ve ilk günkü gibi aşık olmasını talep etmek ve bunu senin şanından ve yüceliğinden istemek, tabi ki senin varlığın için basit ama benim aciz varlığım için son derece mühim bir olgudur. Şuana dek seni yüreğimde duyduğum anların hatırı için, eşimin bağlılığını ve kocamın sadakatini bana nasip eyle, amin.”
Bu ifadeleri de suyun üzerine okuduktan sonra besmele çekip suyu sağ elinize alarak bir yudum almalı, sonrasında yeniden besmele çekip yeniden bir yudum içmeli ve son olarak yine besmele çekerek bir yudum alıp toplamda 3 yudumda ve 3 besmelede suyu bitirmelisiniz.

Bunu yaptığınızda kocayı kendine bağlamak için dua uygulaması da amacına ulaşacak ve eşiniz sizin varlığınızın aşkı ile yaşamını sürdürecektir inşallah.
Yukarıda size eşinizi kendinize bağlayabilmeniz için tarif etmiş olduğumuz uygulamaları anlatırken, hiçbir biçimde gözden kaçmaması ve ihmal edilmemesi gereken şu noktayı da mutlaka dikkate almanız gerekir ki, bu duaları yaparken, Cenabı Hakk’ın varlığını bütün varlığınızla idrak etmeye çalışmalı; onun size sonsuz nimet verme gücünün farkına varmalı ve bilinç seviyesinde onun varlığını yüreğinizde hissetmeye çalışmalısınız.

Ayrıca Bakınız.  Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (SAV) Ettiği Dualar

Bunu yapabilirseniz kısa zaman zarfında kocanızın bağlılık ile ve sadakat ile sizi, tabiri caizse taparcasına sevmeye başladığını da göreceksiniz.
Kocayı Kendine Bağlamak için Dua, Kayısı Çekirdeğine Okunan Sözler

Bir kadının kocasını kendisine bağlayabilmek için okuması gereken başka bir dua da bir kayısı çekirdeğine yönelik okuyacağı şu sözlerden oluşur. Bu sözler kayısı çekirdeğine okunur, sonrasında kayısı çekirdeği, gizlice korunur, kem gözlerden saklanır, güzelce muhafaza edilir:

“Kâfi esmasını düşünüyorum, her şeyi yoktan yaratıp kullarının hizmetine sunan, onların istifadesi için hazırlayan Allah, tabi ki kuluna kâfi olacaktır; Vekil esmasını tefekkür ediyorum, kullarının gören gözü, işiten kulağı ve hisseden kalbi olan Allah, her türlü onları muhafaza edecek, niyetleri ölçüsünde onlara hoşnutluk verecektir. Daldan kopup kuruyan bir yaprak bile, Allah’ın Basîr esmasının gözetlemesi altında olduğuna göre, kalpten düşen bir insan da, kalbi yaratan Zatın gözetlemesi altında olur. Gözetlemesi altında yer alan her varlığı muntazaman muhafaza eyleyen Rabbim, kocamı tamamen benimle haşret, onu can u gönülden bana bağla.”

Kadın, bu sözleri kayısı çekirdeğine cuma akşamları okumalıdır, yani cuma akşamı akşam ezanı okunduktan sonra işlem yapılmak durumundadır.

Kocayı Kendine Bağlama Duası, 7 Gün Suya Oku ve İçir

Kocayı kendine bağlama duasının tesirli olduğu söylenen, denenmiş olduğu bilinen bir başka şekli de aşağıdaki harika sözlerden terkip edilir, kadın bu sözleri suyun üzerine okuyup eşine içirir, bu uygulama her akşam bir kez yapılır, toplamda 7 gün art arda devam edilir. Yani kocayı kendine bağlama duasının bu sözlerini suyun üzerine telaffuz edip kocanıza her akşam içirin, bunu da 7 gün art arda yapın. Sözler şöyle:

“Sadık kullar öndedir, her engeli aşanlar da onlardır, hastalıklar türlü türlü olsa da devalar da envai çeşit sunulur. Çıkmaz sokaklarda kalsak da hikmeti her nesneyi saran Rabbimiz, bize çıkar bir yol ve hal çaresi gösterir; yeter ki itaatkar olalım, yeter ki bilelim onu, yeter ki yolundan ayrılmayıp kopmaz ipine sımsıkı sarılalım.”

Ayrıca Bakınız.  Papaz Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır Bozulur Diyanet Yapıldığı Nasıl Anlaşılır 2022

Aktarılan tüm duaları ayrı ayrı denemekte türlü türlü faziletler ve faydalar bulunur, yeter ki vazgeçmeyin ve halis niyet ile devam edin, eninde sonunda, Yüce Rabbimiz dileğimize ulaştıracak bizi.

Nihat Hatipoğlu Eşi Kendine bağlamak için dua

Kocayı kendine baglamak için dua Kadınlar Kulübü

Kocayı kendine baglamak için suya okunacak dua

Kocayi kendine bağlamak için Ayetel Kürsi

Kocanın Karısına Düşkün olması için dua

allah’ın 99 isimleri kocayı eve baglamak

Eşinin seni sevmesi için 44 kere okunacak dua

Kocayi kendine aşık etmek için dua


Cevap bırakın