Kuruluş Osman 33. bölüm 2. fragman

0

Osman Bey, yaşanan karmaşaları çözmek için yola çıktı. Ertuğrul Bey’in sözünü çiğneyen Osman, Savcı’yı kurtarmak için çıktığı yolda Kumral …

Osman Bey, yaşanan karmaşaları çözmek için yola çıktı. Ertuğrul Bey’in sözünü çiğneyen Osman, Savcı’yı kurtarmak için çıktığı yolda Kumral Derviş’ten yardım aldı. Bu sırada ise Nikola, Kuluçahisar kalesine baskın veriri. Gündüz Bey ve alplerini rehin alan Nikola, Osman Bey’i üzerine çeker. Selcan Hatun, Kayı Obası2na geri döner. Kuruluş Omsan 33. bölüm 1. fragman:

Flatyos’un kurduğu tuzağa düşen Osman Bey’in yardımına Bamsi Bey gelir. Bamsi Bey’in gelişini gören Flatyos kaçar. Osman Bey, Geyhatu’nun öfkesinin sonrasında büyük bir oyun olduğunu hisseder ve abisi Savcı Bey’in peşine düşer. Hazal Hatun Bala Hatun hakkında obada dedikodu çıkarır. Mönke’yi oyuna getiren Yavlak Arslan bu kez, Nikola ile anlaşma masasına oturmaya karar verir. Yavlak Arslan, Osman Bey’in infazı için Nikola ile anlaşır. Geyhatu bu sırada nökerleri ile birlikte Kayı Obası’nı basar. Geyhatu, Osman Bey’in kayı obasına dönüşüyle ne yapacak? Gündüz Bey Nikola’nın tuzağından kurtulacak mı?

KURULUŞ OSMAN 33. BÖLÜM 2.FRAGMAN:

İzlenme rekoru kıran Kuruluş Osman dizisine dev bir transfer daha! Yapımcı Mehmet Bozdağ, diziye Azerbeycanlı kick boks ustası Zabit Samedo’un dahil olduğunu “Tüm dünya çapında başarılarıyla göğsümüzü kabyükselen Azerbaycanlı kick boks ustası Zabit Samedov, Kuruluş Osman dizisine katıldı. Can Azerbaycan’a selam olsun. Ordularımız Muzaffer olsun” sözleriyle açıkladı. Bunun yanısıra paylaşıma bu fotoğrafı ekledi:

KURULUŞ OSMAN NEREDE ÇEKİLİYOR?

Beykoz ilçesine bağlı Riva’da özel bir plato yapıldı. Platoda kaleler, hanlar, hamamlar, camiler, kiliseler, en ince ayrıntısına kadar inşa edildi. Avrupa’nın en büyük platolarından biri olan yerin yapımında 60 ayrı marangoz ekibi canla başla her gün çalışıyor. Aynı ortamı yakalamak için bölgedeki göle yapay nehir açıldı. Toplamda 1500 kişi çalışıyor.

Ayrıca Bakınız.  MasterChef'te ilk finalist kim oldu?

Cevap bırakın