Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

LG hava temizleyici maskesi PuriCare

LG hava temizleyici özellikli yeni elektronik maskesini görücüye çıkardı. Maske içinde barındırdığı inovatif özelliklerle COVID-19 sürecinde mühim bir rol üstlenebilir. Mobil uygulama ile senkronize edilebilen maske, kullanıcısının solunum alışkanlıklarını tanıyabiliyor.

LG PuriCare kullanıcısını tanıyabiliyor

LG gerçekleştirdiği lansman ile salgın gündeminin olmazsa olmazı maskeleri akıllı teknolojiler ile birleştirdi. LG’nin PuriCare olarak isimlendirdiği yeni maskesi hacimli yapısı ve iki yanında yer alan LED göstergeleri ile bilim kurgu filmlerinden fırlamış gibi görünüyor. Maskenin hacimli görünümünün arkasında maskenin içinde yer alan filtreler ve fanlar yatıyor. PuriCare solunum algılayıcı sensörleri aracılığıyla kullanıcısının solunum alışkanlıklarını takip edebiliyor ve bununla beraber fan çalışma ritmini ayarlıyor.

LG hava temizleyici maskelerinde iç mekan temizleyicilerinde kullandığı filtreleri kullanıyor ve filtrelerin belli periyotlarda değiştirilmesi gerekiyor. Filtre değişim bildirimleri ve maskenin durumuna dair bilgiler ise LG ThinQ uygulaması üstünde takip edilebiliyor. 820 mAh bataryası ile maksimum 8 saatlik çalışma zamanı sunan PuriCare süratli fan devri gerektiren yüksek güç modunda 2 saatlik çalışma sürelerine inebiliyor. Alışılagelmiş maskelerin tüm gün kullanımının ne kadar zor olduğunu düşünürsek, solunuma yol gösterecek bir maskenin özellikle gün boyu sokakta olan bireyler ve sağlık personelleri için mühim bir ürün olduğunu aktarabiliriz.

 

Ayrıca Bakınız.  Blockchain Teknolojisi Nedir, Nerelerde Kullanılır 2022


Cevap bırakın