Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Maraşlı Dizisi Nerede Çekiliyor, Mekanları Adresi Resimleri

Maraşlı Dizisi Nerede Çekiliyor, Mekanları Adresi Resimleri, Herkese Merhabalar dizi sever takipçilerimiz, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımız için Maraşlı Dizisi Nerede Çekiliyor, Mekanları Adresi Resimleri başlığı altında geniş bir şekilde bilgiler sunmak istedik. Yazımızın detayında Maraşlı Dizisi Nerede Çekiliyor, Mekanları Adresi Resimleri ile alakalı tüm bilgilere inceleyebilirsiniz.

ATV ekranlarında yayına girecek olan Maraşlı dizisi nerede çekiliyor? Maraşlı dizisinin çekim mekanları nereler, İstanbul’un hangi semtlerinde çekildi? Maraşlı dizisine adını veren Kahramanmaraş’a gidilecek mi? Maraşlı dizisi çekim mekanları adresleri detaylarını konumuza ekliyoruz. Maraşlı dizisi çekim yerleri İstanbul Boğazı manzarası ile başlıyor.Maraşlı dizisi çekim yerleri İstanbul Boğazı

Maraşlı Dizisi Nerede Çekiliyor?

ATV ekranlarının yeni dizi projelerinden birisi olan Maraşlı başrollerinde Burak Deniz, Alina Boz, Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Ahmet Varlı, Cemil Büyükdöğerli, Abdül Süsler, Melis İşiten, Cengiz Sezgin ve Neslihan Acar yer alıyor. Maraşlı dizisi tanıtım fragmanı yayına girdiği andan bu yana dizinin çekim mekanları merak konusu oldu. Maraşlı dizisi adında Kahramanmaraş olmasına rağmen İstanbul’da geçecek.

Maraşlı dizisi çekildiği orman evi neredeMaraşlı dizisinin çekildiği orman evi nerede, 3. ve 4. bölümde Mahur ve Celal’in gittiği orman ve orada bulunan ev neresi diye merak edenlere hemen yazalım. Gidilen yer Belgrat ormanları, Beykoz ve Kuzguncuk civarlarında çekilen dizide orman sahneleri Belgrat ormanlarında çekildi.

Marasli dizisi burak deniz alina boz (1)

Maraşlı dizisinde Burak Deniz Maraşlı rolünü canlandırırken Alina Boz Mahur kişiliğini canlandıracak. Özel kuvvetlerde astsubay başçavuş iken bir gün yaşamı değişiyor ve orduyu bırakmak zorunda kalıyor. Maraşlının karşısına açtığı sahaf dükkanında çıkan Mahur ile karşılaşmaları tesadüf olsa da ikisinin kaderi bundan sonra birlikte yazılıyor.

Ayrıca Bakınız.  Sol Yanım Dizi Müzikleri ve Şarkıları

Maraşlı Dizisi İstanbul’un Hangi Semtinde Mahallesi’nde Çekiliyor?

Başrollerinde Burak Deniz ve Alina Boz’un bulunduğu Maraşlı dizisi İstanbul’un çeşitli mekanlarında geçecek. Tanıtım fragmanında gördüğümüz Galata Kulesi ve civarında da bazı çekimler oluyor. İstanbul’un eşsiz tarihi eseri olan Galata kulesi tanıtım fragmanında görülmüştü. Marasli dMarasli dizisi nerede cekiliyorizisi nerede cekiliyor

Maraşlı Dizisi Maraşlı’nın Sahaf Dükkanı Nerede?

Maraşlı ordudan ayrılınca sahaf dükkanı açıyor ve yaşamını buradan kazanmak istiyor. Alina boz yani Mahur ve Maraşlı’nın ilk karşılaşmaları bukitapçıda oluyor. Mahur kitapçıya geldiğinde Maraşlı’yı kitapçının sahibi diye ”Kaybolan Yıllarım’a bakmıştım diyor.” Maraşlı az aşağıda meyhane var bir de oraya bakın diyor. Aralarında bu şakali geçen diyalog onların tanışmasına neden oluyor. İstanbul’da bulunan bu kitapçı hangi mahallede semtte? Mahur ve Maraşlının karşı karşıya geldiğı sahaf kitapçı adresi detaylarını ulaştığımızda konumuza ekleyerek sizleri bilgilendireceğiz.

marasli dizisindeki kitapci nerede adi ne

.Maraşlı dizisi gerilim dram tarzında olacaktır. Maraşlı dizisinde kullanılan mekanların bazıları tarihi özellikte. Maraşlı dizisinde bulunan eski bir handa merak edilmişti. Eski taş yapı İstanbul’un neresinde yer alıyor? Maraşlı dizisinin karakterlerinin çatışmaya girdikleri mekanları, Maraşlı dizisinin karakterlerinin yaşadıkları evler İstanbul’un arka sokakları dizide çokça görülecektir.

marasli dizisinin cekildigi han tarihi bine

Maraşlı dizisinin çekim mekanlarını detaylarını buldukça konumuza ekleyeceğiz. Sizlerde Maraşlı dizisinin çekildikleri mekanları biliyorsanız, yoruma yazarsanız seviniriz. İstanbul’da yaşayan ziyaretçilerimiz Maraşlı dizisinin setini görmüş olabilirler, çekim mekanlarına rastlamış olabilirler veya fragman da geçen yerleri biliyor olabilirler. Yorum bölümünden yazarlarsa bizlerle diğer ziyaretçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.

Maraşlı dizisi Kahramanmaraş’ta çekilecek mi?

Maraşlı dizisinde başrolde bulunan Burak Deniz senaryo gereği Kahramanmaraşlı’dır. Diziye adını veren Kahramanmaraş’ta da bazı sahnelerdir. Maraşlının yaşamının konu edileceği ve flashback yani geri dönüş sahneleri Kahramanmaraş’ta çekilmiş olabilir. Maraşlı dizisinin gençliğine çocukluğuna dair sahneler Kahramanmaraş’ın mahallelerinde çekilmiştir.

Ayrıca Bakınız.  Masumlar Apartmanı İnci Öldü Mü? Yerine Kim Gelecek?

Maraşlı dizisi Mahurun fotoğraf çektiği yerler neresi

Maraşlı dizisi Mahurun fotoğraf çektiği yerler neresiMaraşlı dizisi Mahur bir fotoğrafçı gazeteci kızı oynuyor. Bir çok yerde fotoğraf çekerken göreceğiz onu. Mahur’un fotoğraf çektiği yerler neresi diye merak edenler için bu manzara bir Rum kilisesinin fotoğrafı.

Marasli dizisi cekim adresleri

Maraşlı dizisinin çekim mekanları size tanıdık geliyorsa lütfen bize yazınız. Maraşlı dizisinin İstanbul dışı çekimlerinde de bulunan sahneleri konumuza ekleyerek fotoğrafları sizlerle sunacağız. Siz de adres detaylarını bildiğiniz takdirde yoruma yazarsanız mutlu oluruz. Maraşlı dizisi oyuncuları yazımızdan dizide bulunan oyuncuları ve karakterlerini de varabilirsiniz. Maraşlı dizisi izlemeyi düşünüyor musunuz? Maraşlı dizisi sizce tutar mı yorumlarınızı yazınız.Cevap bırakın