Bilmediğini Bilmek En iyisidir – Bilge Kişi

MasterChef programında tercih edilen Tencereler

Her akşam TV8 ekranlarında paylaşılan MasterChef Türkiye’nin yapılan yemekleri kadar tercih edilen teknik malzemeleri de, seyirci tarafından …

MasterChef programında tercih edilen Tencereler

Her akşam TV8 ekranlarında paylaşılan MasterChef Türkiye’nin yapılan yemekleri kadar tercih edilen teknik malzemeleri de, seyirci tarafından ilgi görüyor. Birçok kişi MasterChef’te tercih edilen bakır tavalar hakkında araştırma yapmaya başladı. Sizler için MasterChef’te tercih edilen Coho Object Coho Elegant serisinin bakır tavaları biraraya getirdik.

Jürisinde Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve İtalyan şef Danilo Zanna’nın yer aldığı Masterchef Türkiye, 3. sezonuyla ekranlarda yer almaya devam etmekte. Her akşam Türkiye ve Dünya mutfağından farklı lezzetler sunulan yarışmada, yapılan yemekler kadar bu yemeklerin yapımında tercih edilen malzemeler de oldukça merak ediliyor. Yapılan yemeklerde tercih edilen mutfak malzemeleri, internet üstünden sıkça aratılıyor. Bunlardan biri de bakır tavalar. Coho Object markasına ait olan Cohor Elegant serisinin bakır setleri, fiyat aralıklarıyla da her kesime hitap edebiliyor. Peki Coho Object markasının Coho Elegant serisine ait olan bakır setleri içerisinde hangi modeller bulunuyor? Coho Object Coho Elegant serisi bakır tava setlerinin fiyat aralıkları ne kadar? Sizler için biraraya getirdik.

MASTERCHEF’TE TERCİH EDİLEN BAKIR TAVA VE TENCERELER

COHO OBJECT: 740 TL

ÜRÜN KODU: CHELMTE02

LİDYANA – COHO OBJECT: 590 TL

LİDYANA – COHO OBJECT: 480 TL

LİDYANA – COHO OBJECT: 480 TL

LİDYANA – COHO OBJECT: 870 TL

Ayrıca Bakınız.  Ajda Pekkan'ın villası satışta

Facebook'ta Takip Et

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ