Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Masumlar Apartmanı 5. bölüm fragmanı!

İlgiyle izlenen masumlar apartmanı dizisi 5. bölüm fragmanı izleyicisine sunuldu. Yazar Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi romanı, TRT’ye dizi oldu. Dizide Merve Dizdar ve Ezgi Mola başrolü paylaşıyor. Masumlar Apartmanı dizisinin 5. bölüm 1. fragmanı da yayınlandı. Ezgi Mola ve Merve Dizdar ise performanslarıyla sosyal paylaşım sitesinin gündemine yerleştiler. Peki Masumlar Apartmanı dizisinin konusu nedir? Masumlar Apartmanı nerede çekiliyor? Masumlar Apartmanı dizisiyle araştırılanlar haberimizde.

Masumlar Apartmanı’nın paylaşılan 4. bölümü sosyal paylaşım sitesine damgasını vurdu. Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın performansı sosyal paylaşım sitesi kullanıcılarından tam not aldı. Tamamen doğal oyunculuk olarak tanımlanan performanslar için yapılan yorumların bazıları şöyle:

MASUMLAR APARTMANI 5. BÖLÜM FRAGMANI:

MASUMLAR APARTMANI 3. BÖLÜM 1. FRAGMANI:

Şarkıcı Cenk Eren, Masumlar Apartmanı ile ilgili bir tweet attı. Eren paylaşımında, ‘Suların kesildiğini düşünmek bile istemiyorum.’ ifadesine yer verdi. Bu paylaşıma ünlü tiyatrocu Nilgün Belgün’den, ‘Sular kesilirse dizi biter.’ yanıtını verdi.

MASUMLAR APARTMANI 2. BÖLÜM 1. FRAGMANI:

MASUMLAR APARTMANI 2. BÖLÜM 2. FRAGMANI:

EZMİ MOLA 8 YIL SONRA SETLERDE

Oyuncu Ezgi Mola, 8 yıllık aranın sonrasında dizi setlerine geri döndü. rol aldığı Safiye karakteri hakkında konuşan Mola, ‘Keşke o yüklerden kurtarabilsem seni.’ dedi. Mola eğer bir gün görecek olsa ‘seni anlıyorum.’ deyip sarılmak istediğini sözlerine ekledi

TRT ekranlarında çiçeği burnunda bir dizi başlıyor. Son olarak Mucize Doktor dizisinde rol alan ödüllü tiyatrocu Merve Dizdar, yakın zamanda diziden ayrılmıştı. Dizdar’ın yeni adresi Masumlar Apartmanı oldu. Diziyi, aynı zamanda oyunculuk da yapan ödüllü yönetmen Çağrı Lostuvalı yönetecek. Yazarlığı ise Deniz Madanoğlu yapacak.

Dizinin yönetmeni Çağrı Lostuvalı, dizi hakkında ilk kez konuştu. Anadolu Ajansı’na açıklamalarda yer alan usta göz, ‘Televizyonda ekran karşısındaki kişiler, izlerken nasıl kendilerinden bir şeyler buluyorsa, biz de sahneleri çekerken konuya çok çok yoğunlaşıyoruz. Gerçekten ağladığımız anlar oldu. Çünkü bu hikayeye, yaşanmışlığa, kişilerın gerçekten bu acıyı çekmiş olmasına inanıyoruz. Her anlamda, bu dizi bizim için çok değerli. En büyük şansımız Deniz Madanoğlu’nun kalemi ve oyuncularımızın esnekliği. Bu işi, bu inanmışlıkla sahiplenmeleri çok değerli. Çok teşekkür ederiz ki hepimizi reytinglerle değil, duygusal olarak mutlu eden bir sonuç yaşandı.’ ifadelerini kullandı.

Ayrıca Bakınız.  Deprem çantası nasıl hazırlanır?

MASUMLAR APARTMANI DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Yazar Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi hikayesinden biraraya getirilen dizide, çok temiz olmak uğruna çevrelerini ve yaşamlarını bir çöpe dönüştüren kız kardeşlerin hikayesi anlatılır.

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle beraber yaşayan İnci, geçirdiği bir kaza Daha sonra bambaşka bir hayat yaşamaya başlayacaktır. Bu kazada İnci’yi, Han ve o’nun sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Takıntıları olan ablaları Safiye ve Gülben, kardeşlerini kaybetmekten çok korkmaktadırlar. İnci ve Han’ın en büyük düşmanları bu iki abla olacaktır.

MASUMLAR APARTMANI OYUNCULARI

Ezgi Mola

Merve Dizdar

Farah Zeynep Amerika Birleşik Devletleriullah

Birkan Sokullu

Metin Coşkun

Esra Ruşan

Atilla Şendil

Alper Saldıran

Gizem Katmer

Uğur Uzunel

Emir Özden

MASUMLAR APARTMANI NEREDE ÇEKİLİYOR?

İlk bölümüyle büyük bir beğeni yakalayan dizi, İstanbul’un Beyoğlu ve Balat ilçelerinde çekiliyor.

MASUMLAR APARTMANI FRAGMANICevap bırakın