Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Masumlar Apartmanı Gülben Merve Dizdar Kimdir – Nerede Yaşıyor

Son dönemde TRT dizileri ülkemizde çok geniş bir kitlece takip ediliyor. Bu durum doğal olarak dizilerde oynayan karakterlerin kim olduğunun da merak edilmesine ve çok sıklıkla aranmasına neden oluyor. Bu yazımızda TRT ekranlarında yayınlanan ve çok büyük bir izleyici kitlesine sahip Masumlar Apartmanı’nda Gülben karakterini canlandıran Merve Dizdar Kimdir? Merve Dizdar Nerede Yaşıyor? Kiminle Evli? Kaç Yaşında? sorularının yanıtlarını vermeye çalışacağız.

Merve Dizdar Gürhan Altundaşar kimdir
Merve Dizdar Gürhan Altundaşar kimdir

Masumlar Apartmanı Gülben Kimdir?

Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben karakterini canlandıran kişi Merve Dizdar’dır.

Merve Dizdar Kimdir?

25 Haziran 1986 İzmir doğumlu Merve Dizdar üniversite eğitimini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde Güzel Sanatla Fakültesi Oyunculuk bölümünde tamamlamıştır. Öğrenim yaşantısına Kadir Has Üniversitesi İleri Oyunculuk yüksek lisans programıyla devam etmiş ve tamamlamıştır.

Tiyatro kariyerine Semaver Kumpanya ile başlayıp. Craft Tiyatro’da devam etmektedir. İlk sinema deneyimi “Bir ses böler geceyi” filminde, Cem Davran ile yapan Dizdar, Kavak Yelleri, Geniş Aile, Bir Yastıkta, Doksanlar, Çılgın Dershane Üniversite’de gibi başlıca dizilerin yanı sıra, son olarak Beş Kardeş dizisiyle seyircileriyle buluşmaktadır. Ayrıca TRT ÇOCUK kanalında Arkadaşım Bıdı ve 23 Nisan şenliğe doğru adlı çocuk programlarının sunuculuğunu üstlenmiştir.

Merve Dizdar Kaç Yaşında?

25 Haziran 1986 doğumlu olan Merve Dizdar 11 Mayıs 2021 tarihi itibariyle 36 yaşındadır.

Merve Dizdar Nerede Yaşıyor?

Merve Dizdar’ın nerede yaşadığına ilişkin editörlerimizin net bilgisi olmamakla birlikte oynadığı son dizi olan Masumlar Apartmanının İstanbulda çekiliyor olması ve birçok sanatçının da İstanbul’da ikamet ettiğini düşünürsek Merve Dizdar ‘da büyük olasılıkla İstanbul’da yaşamaktadır.

Ayrıca Bakınız.  Cemre Solmaz Evi Nerede, Yaşıyor, Nerede Oturuyor 2021-2022

Merve Dizdar Kiminle Evli? Merve Dizdar’ın Eşi Gürhan Altundaşar kimdir?

Ünlü oyuncu Merve Dizdar 2018 yılında Oyuncu Gürhan Altundaşar ile dünya evine girmiştir. Gürhan Altundaşar’ı toplumumuzun çok büyük bir bölümü Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ile tanımıştır. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Ana Sanat dalından mezun olmuştur. Tiyatro oyunculuğu ve televizyon oyunculuğu yapmaktadır.

Gürhan Altundaşar Kaç Yaşında?

Gürhan Altundaşar 1984 doğumludur ve 11 Mayıs 2021 tarihi itibariyle 37 yaşındadır.

Gürhan Altundaşar Nerede Yaşıyor?

Merve Dizdar ile evli olan Gürhan Altundaşar yukarıda Merve Dizdar için belirtilen yerde yaşamaktadır.

 

 Cevap bırakın