Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Masumlar Apartmanı İnci Öldü Mü? Yerine Kim Gelecek?

Masumlar Apartmanı İnci Öldü Mü? Yerine Kim Gelecek?

Masumlar Apartmanı İnci rolünü oynayan Farah Zeynep Abdullah dizinin sezon finalinde muhteşem bir oyunculuk sergiledi. Han’dan hamile olduğunu söyledikten sonra yaşadığı travma ile yanından ayrıldıktan sonra ilerlerken birden Han’ın yanına dönmeye karar verir ve geri dönmeye başlar. Tam da bu esnada yolun diğer tarafından gelen bir kamyon Masumlar Apartmanı İnci’nin sürdüğü otomobile çarpar. Büyük bir çarpışma yaşanır ve çarpışmanın etkisiyle araçtan fırlayan Masumlar Apartmanı İnci’nin o halini arkasından gelen Han görür.

Masumlar Apartmanı İncinin Yerine Kim Gelecek
Masumlar Apartmanı İncinin Yerine Kim Gelecek

Masumlar Apartmanı İnci Öldü Mü?

Tam da burada dizi başka bir boyuta taşınır ve o büyük soru sorulur Masumlar Apartmanı İnci Öldü Mü? şayet öldüyse dizinin yeni sezonunda Masumlar Apartmanı İncinin Yerine Kim Gelecek?

Ne yazık ki dizinin en sevilen karakterlerinden olan Masumlar Apartmanı İnci dizinin sezon sonu bölümünde ölüyor. Ölümü Han’da büyük bir travmaya neden oluyor ve hatta aklını kaybediyor. Dizinin son bölümünde ise Han psikiyatrik tedavi görmeye başlıyor ve bir akıl hastanesinde görüntüleniyor.

Masumlar Apartmanı İncinin Yerine Kim Gelecek?

Masumlar Apartmanı İncinin yerine kim gelecek sorusunun yanıtı ise şimdilik bilinmiyor. Çok kısa bir süre sonrası açıklanması ve tüm belirsizliğin ortadan kalkması bekleniyor. Masumlar Apartmanı İncinin yerine kimin geleceği belli olduğunda da bizler de bilgekisi.com sitemizden kim olduğunu siz değerli okuyucularımızla paylaşacağız.

Ve beklenen açıklama Farah Zeynep’ten yani Masumlar Apartmanı İnciden geldi.

“Şunu bilmenizi isterim abuk subuk şunu dedi bunu dedi diye yazılan ve benim ağzımdan duymadığınız hiçbir cümle gerçek değil. İnci’nin yolculuğu burada bitti, her zaman kalbimde ayrı bir yeri olucak. Müthiş bir ekiple, çok değerli bir yolculuktu.”

Yaptığımız son araştırmalarla Masumlar Apartmanı İncinin yerine Fahriye Evcen’in geleceği konuşuluyor. Bakalım sezon finali inanılmaz merakla tamamlandı.

Ayrıca Bakınız.  Akıncı Dizisi Nerede Çekiliyor


Cevap bırakın