Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Menajerimi Ara dizisine sürpriz konuk!

Yayınlandığı ülkelerde izlenme rekorları kıran Call My Agent dizisinin Türkiye uyarlaması “Menajerimi arayın” ismiyle çekimlerine başladı. Star Tv de paylaşılan Ay yapım imzalı olan dizide İrem Derici ikinci kez konuk olmaya hazırlanıyor. Menajerimi Ara’nın 13.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte yeni fragmanda dikkat çeken detaylar..

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Her hafta ünlü isimleri konuk olarak ağırlayan fenomen dizi Menajerimi Ara’da Canan Ergüder, Ahsen Eroğlu, Baraj Falay, Fatih Artman, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu başrolleri paylaşıyor. İzleyici tarafından çok beğenilen ve sabırsızlıkla yeni bölümü beklenen dizide İrem Derici sürprizi yaşanacak. Ünlü şarkıcının diziye daha evvel konuk oyuncu olarak katıldığı bölüm izleyiciler tarafından çok beğenilmişti.

MENAJERİMİ ARA 13.BÖLÜM FRAGMANI 1. FRAGMAN

Star TV’de paylaşılan ve son zamanların en çok izlenen dizileri arasında yerini alan Menajerimi Ara yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni yayın döneminin dikkat çeken yapımlardan biri olan Menajerimi Ara dizisinde, gelecek bölümlerde bulunacak konuk isimlerin belli olduğu sosyal paylaşım sitesi aracında konuşuluyor. İbo Show ile yeniden ekranlara dönen İbrahim Tatlıses ve Aşk 101 dizisi başrol oyuncusu Pınar Deniz’in Menajerimi Ara dizisinde konuk oyuncu olarak rol alacağı ileri sürüldü. İşte fragmandan bazı kesitler:

MENAJERİMİ ARA 12.BÖLÜM FRAGMANI 1. FRAGMAN

12. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Medya sektöründe çalışmak üzere Antalya’dan İstanbul’a gelen yeni mezun Dicle’nin sektörde yaşadıklarının anlatıldığı Menajerimi Ara dizisinin 12. bölümü, 8 Kasım 2020 Pazar günü saat 20.00’de Star TV’de yayınlanacak.

MENAJERİMİ ARA 11. BÖLÜM 1. FRAGMANI

Star TV’de 8. bölümü paylaşılan ‘Ay Yapım’ imzalı olan ‘Menajerimi arayın’ dizisinde, “Tacize karşı susmayacağız” diyen Burçin Terzioğlu oyunculuğuyla mest etti. Her kısımda değişik bir ünlü oyuncunun konuk olduğu Menajerimi Ara dizisinin son konuklarından biri de başarılı oyuncu Burçin Terzioğlu idi. Menajerimi Ara 9. bölüm ilk fragmanı yayınlandı. Fragmana Dicle’nin sırrının yaşandığı anlar damga vuruyor.

Ayrıca Bakınız.  MasterChef'te Masterclass ödülünü kim kazandı?

Star TV’de 7. bölümü paylaşılan ‘Ay Yapım’ imzalı olan ‘Menajerimi arayın’ dizisinde, bir menajerlik firmasıni merkeze alıp, eğlence dünyasının perde arkasını anlatılıyor. Yönetmenliğini Ali Bilgin’in üstüne aldığı Yelda Eroğlu, Yeşim Çıtak’ın konusunu kaleme aldığı Menajerimi Ara oyuncu kadrosu oldukça gözleri üstüne topluyor.

Menajerimi Ara dizisinin oyuncu kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Ayşe Nil Şamlıoğlu, Yaprak Medine, Gamze Karaduman, Nazlı Senem Ünal, Semi Sırtıkkızıl, Bedir Bedir, Aslı Mavitan, Pınar Ünsal,Buse Sinem İren, Duygu Şen, Melisa Seda, ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi isimler bulunuyor. Menajerimi Ara’nın 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Şimdiye kadar yer aldığı tüm projelerdeki sergilediği güçle büyük beğeni toplayan güzel oyuncu Burçin Terzioğlu’ndan Menajerimi Ara sürprizi geldi. Terzioğlu, ünlüler ve menajerlerin dünyasının iç yüzünü yalın ve keyifli bir dille anlatan Ay Yapım imzalı dizi Menajerimi Ara’nın 8. bölümünde rol alacak. Menajerimi Ara 8. kısımda Burçin Terzioğlu ve menajeri Çınar’ın (Fatih Artman) elbise çekişmeleri seyirciyi kahkahaya boğacak.

Yeni sezon için hazırlıklarına devam eden oyuncu, ilk bölümünde Tuba Büyüküstün’ün yer alacağı “Menajerimi Arayın” adlı dizinin birinci bölümünde konuk oyuncu olarak bulunuyor. Yeni sezon için hazırlıklarına devam eden oyuncu, ikinci. bölümünde Nebahat Çehre’nin yer alacağı “Menajerimi Arayın” adlı dizinin ikinci bölümünde konuk oyuncu olarak bulunuyor. Dizide Aleyna Tilki’nin ‘Bu Benim Masalım’ şarkısı da bulunuyor. Star TV’de bulunacak dizinin üçüncü bölümün fragmanı yayınlandı. Fragmanda sürpriz isimler bulunuyor.

Menajerimi Ara’nın 6 Ekim Salı akşamı ekrana gelecek olan 7. bölümümden ilk fragmandan yayınlandı. Yeni film projesiyle hayranlarıyla buluşmaya hazırlanan ünlü oyuncular Menajerimi Ara’nın 7. bölümünde konuk oyuncu olarak rol alacak.

Ayrıca Bakınız.  MasterChef'te Mehmet şef çıldırdı!

Dizinin diğer bölümlerinde de Çağatay Ulusoy, kendisini oynayacak.

Yayınlandığı bütün ülkelerde izlenme rekorları kıran Call My Agent dizisi Türkiye’ye uyarlaması Menejerimi arayın dizisinin çekimleri başladı. Menajerlerin ve ünlü oyuncuların hayatlarını tüm ayrıntılarıyla ele alan dizi Star Tv’de yayınlanacak. Bir netflix dizisi olan “Menajerimi arayın” dizisi Paris’teki bir ajansta çalışan menajerlerin, beklenmedik bir kriz daha sonra yıldız müşterilerini tatmin etmek ve şirketlerini ayakta tutmak için gösterdikleri çabayı anlatıyor.

Yapımcılığını Ay Yapımın üstüne aldığı dizi de rol alacak oyuncular belirlendi. Kadroda Deniz Can Aktaş, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu, Barış Falay, Canan Güder ve Fatih Artman gibi oyuncular yer almakta. Bunun yanısıra dizi her bölüm ünlü oyuncuları konuk almaya hazırlanıyor.

Yönetmenliğini Ali Bilgin’in yaptığı Yeşim Çıtak ve Yelda Eroğlu’nun kaleme aldığı dizinin heyecanla beklenen çekimleri ne başladığı dört menajere hayat veren oyuncuların bir araya geldiği bir fotoğrafla açıkladı.

Tuba Büyüküstün kendi kimliğiyle konuk olacak

Menajerimi arayın dizisinin bulunacak ilk ünlü oyunculardan Tuba Büyüküstün ilk defa kendini oynayacak.

MENAJERİMİ ARA DİZİSİNDE KİM KİMDİR?

► Kıraç Karaman/ Barış Falay: Ego ajansın 4 menajerinden biri olan Kıraç, hırsı ve inatçılığıyla oldukça fazla ön plana çıkıyor.

► Feris Aydan / Canan Ergüder: Feris ülkeler arası ilişkiler mezunu olmasına karşın sinemaya olan tutkusundan dolayı menajerlik dünyasına girmiş. Özgüveni yüksek olan ve kariyerinde her ne kadar iyi olsa da arada aile kurmak gibi hayalleri olduğu için biraz kafası karışacak.

► Peride Şener / Ayşenil Şamlıoğlu: Ego Ajans’ın en işinde uzman ve en eski menajeri olan Peride, yıllar süresince yaşadığı deneyimlerle olaylara sakin ve sabırlı bir biçimde kolayca çözen biri. Peride’nin müşterileri daha çok Yeşilçam oyuncularından biraraya geliyor.

Ayrıca Bakınız.  Bergüzar Korel Evi Nerede? Nerede Oturuyor? Kimdir? Kaç Yaşında?

► Çınar Bilgin / Fatih Artman: Ajansın en entellektüeli ve aynı zamanda sinemaya aşkla bağlı olan menajeri Çınar. Bir halk insanı ve duygusal bir karakter olan Çınar’ın, duygusallıkların doğurduğu dostluklar bazı zorlu yollara sokacak.

► Dicle Erte/ Ahsen Eroğlu: Dicle, çocukluğundan beri senede yalnızca 1 hafta görebildiği ve kimsenin bilmediği babasıyla konuşabilmek için babasının uğraştığı Ego Ajans’a geldiğinde hayal kırıklığı yaşasa da bir işe sahip olur ve bu sektörde ayakta kalmaya çalışacak.

► Barış Havas / Deniz Can Aktaş: Özgürlüğüne düşkün ve karmaşık ruh halleriyle Dicle’nin de oldukça kafasını karıştıracak olan Barış’ın kendi kafası da zaman geçtikçe Dicle hakkında karışarak olaylar değişik bir biçimde gelişecek.Cevap bırakın