Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Meryem Can Nerede Oturuyor Evi Nerede Yaşıyor 2021-2022

Meryem Can Nerede Oturuyor Evi Nerede Yaşıyor 2021-2022

Meryem Can son dönemin ünlü YouTube fenomenlerinden birisi. Teknolojinin hayatımızdaki yerinin daha da belirginleşmesi, internet hızının artması, mobilizasyon ve son olarak yaşadığımız koronavirüs salgınının etkisiyle birlikte internet kullanım süresi ve oranında da büyük oranda farklılaşmalar yaşanıyor. Hal böyle olunca dünlerde ünlü olmanın yöntemi televizyon ve sinemadan geçerken artık hayatımıza giren ünlüler YouTube, TikTok, Instagram gibi mecraları da kullanıyor. Meryem Can’da bu isimlerden bir tanesi. 2014 yılında YouTube’da yer alan ve bugün yaklaşım 4.25 milyon takipçisi olan Meryem Can kimdir, nerede oturuyor, evi nerede, nerede yaşıyor çok sayıda hayranı tarafından aranıyor. Çalkantılı yaşantısı da toplumun ilgisini çekiyor.

Meryem Can Kimdir? Yaşı? Kilosu? Boyu?

Meryem Can Türkiye’nin en ünlü YouTuber’larından birisi. 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Can (9 Mart) Balık burcudur. Öğrenim yaşantısını İstanbul’da sürdüren YouTuber lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Edebiyat Bölümünde tamamlamıştır. YouTube’da çektiği videolarda özellikle makyaj ve vlog tercih eden Meryem Can gündemi de YouTube kanalında sıklıkla konu ediyor. Türkiye standartlarına göre iyi bir boya (1.72metre) sahip ünlü 52 kilogram ağırlığındadır.

Meryem Can Evi Nerede Oturuyor Yaşıyor
Meryem Can Evi Nerede Oturuyor Yaşıyor

Meryem Can Nerede Oturuyor, Evi Nerede, Nerede Yaşıyor

Meryem Can İstanbul doğumludur ve İstanbul’da yaşamaktadır. Fenomeni meşhur eden bir başka olayı ise ATV’nin çok seyredilen programı Kim Milyoner İster’e katılması ve ikinci soruda elenmesidir.

 

Ayrıca Bakınız.  Deniz Yeltekin kimdir? Nerede oturuyor?


Cevap bırakın