Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Micro Plus ile Sizde Oturduğunuz Yerden Zayıflayın ve Gençleşin

Micro Plus Nedir? Ne İşe Yarar? Bölgesel Zayıflama, Yüz Gençleştirme, Fiyat, Cihaz Fiyatları

Fazla kilo ve obezite günümüz modern toplumlarının en büyük sorunlarından birisi haline gelmeye başladı. Teknolojinin gelişmesi ile yaşam alanlarımızın şekillenmesi, çalışma koşullarımızın farklılaşması ve alışkanlıklarımızın değişmesi ile birlikte daha az hareket eder hale geldik. Hal böyle olunca da idealin dışında kilo almak birçok kişi için kaçınılmaz oldu. Şişmanlıkta birçok sorunu birlikte getirdi. Başta sağlık olmak üzere hayatımızı bütünüyle olumsuz etkiler oldu. Tabi birde bunlara estetik kaygıları da kattığımızda durum bambaşka bir boyut almaya başladı.

Bu yazımızda ise birçoğunuzun ilk defa duyacağınız zayıflama ve bölgesel zayıflamada inanılmaz sonuçlar veren Micro Plus teknolojisinden bahsedeceğiz. Yazımızda Mikro Plus nedir? Micro Plus ne işe yarar? Micro Plus Fiyat, Micro Plus Bölgesel Zayıflama, Micro Plus Yüz Gençleştirme, Micro Plus Fiyat ve Micro Plus yaptıranların yorumlarını, Micro Plus Cihaz Fiyatları bulacaksınız. Tüm bu başlıklara ek olarak size bu konuda sahip olduğu teknik donanım ve tecrübeyle istediğiniz sonuçlara en kısa sürede ulaşmanızı sağlayacak bir firmayı önereceğiz.

Micro Plus Nedir? Ne İşe Yarar?

Mikro Plus daha çok elektro terapi cihazı olarak tanınır. Tasarımında mikro ve galvanik akımdan yararlanılmış ve kullanılmıştır. Micro Plus ile amaç farklı dalga boylarında elektrik akımının kaslara verilmesi ile kasların uyarılmasını sağlamak ve izometrik kasılmalar elde etmektir. Uygulamadan çok kısa bir süre sonrasında kaslarda bulunan ATP kullanılmış olur. Bunun sonucunda da ortaya çıkan glikojen ve yağ kullanılarak bölgesel zayıflamanın gerçekleşmesi sağlanır. Mikro plus sahip olduğu teknik özelliklerle selülitler üzerinde de etkilidir. Uygulamaya bağlı olarak çok kısa sürede selülitlerde de düzelme ve görünümün sağlıklı bir hal almasını sağlamaktadır.

Ayrıca Bakınız.  Kırmızı lahananın faydaları ve zararları

Micro Plus Yüz Gençleştirme

Micro Plus sadece bölgesel zayıflama ya da selülitlerin ortadan kaldırılması için kullanılan bir cihaz değildir. Aynı zamanda gençleşme uygulamalarının da yapılmasına olanak sunar. Cilt sarkması gibi kontrolünün ve tedavisinin çok zor olduğu konularda bile etkin çözümler üreten micro plus size genç bir görünüm de kazandırır. İlk uygulamadan başlayarak yüzde düzelme ve gerilme kişiler tarafından hissedilir ve görünüşlerine de yansır.

Micro Plus Kullanım Alanları

Micro Plus cerrahi müdahalenin kaçınılmaz olduğu estetik operasyonlara gerek kalmaksızın gözle görülür iyileşmeyi sağlayacaktır. Birçok kullanım alanı bulunan micro plus’ın genel olarak kullanım alanlarını başlıklandıracak olursak;

 • Bacak ve bacak içi kılaştırma
 • Göğüs sıkılaştırma
 • Sırt Toparlama ve Sıkılaştırma
 • Selülit Tedavisi
 • Popo – Kalça kaldırma
 • Karın Toparlama
 • Yüz ovalini daha belirgin hale getirme
 • Boyun gençleştirme

alanlarında Micro Plus etkili ve sorunsuz şekilde kullanılabilir.

Micro Plus Uygulama Süresi

Micro Plus uygulama süresine ilişkin tam bir zaman bulunmamaktadır. Bunun nedeni ise kişilerin sahip oldukları biyolojik özellikler ve buna bağlı ortaya çıkan farklılıklardır. Fakat yüz gençleştirme uygulamaları üzerinden bir örnek vermemiz gerekirse haftada 2 gün olmak üzere ihtiyaca göre belirlenen seyans sayısında uygulama yapılır. Özellikle yüz uygulamalarında 6. haftanın sonunda gözle görülür iyileşmeler ve toparlanmalar yaşanmaktadır.

Micro Plus Kimlere Uygulanmaz

Micro Plus diğer tüm estetik yöntemlere göre neredeyse sorunsuz denilecek kadar uygulaması ve uygulanması kolay bir tedavi biçimidir. Buna rağmen bazı kişilere mikro plus uygulanması sakıncalıdır. Hamilelere, kalp sorunu ve kalp pili olanlara, vücudunda tümor olanlara, epilepsi hastalarına mikro plus uygulaması yapılmaz.

Micro Plus Yaptıranların Yorumları

Micro Plus yaptıranların yorumlarının bizce en önemlisi kesinlikle uygulamanın yaptırmanın hiçbir zorluğunun olmaması. Hatta keyifli olduğu bile söylenebilir. Vücuda verilen elektrik dalgalarını hissetmek başka bir duygu. Tabi sonucu gördüğünüzde ortaya çıkan değişimin sizi tatmin ediyor olması da ayrı bir keyif.

Ayrıca Bakınız.  Kalıcı kilo verdiren diyet listesi!

Micro Plus Fiyat

Micro Plus uygulama fiyatları firmanın bulunduğu yere, vermiş olduğu hizmetin kalitesine ve en önemlisi kaç seans süreceğine bağlı olarak değişiyor. Bunlara bir de vücudunuzun hangi bölgesine uygulama yaptıracağınızı da eklemeyi unutmayın. Bu koşullar içerisinde yazımızın en altında bulunan Nidya Estetik firması ile irtibata geçmeniz ve özellikle iletişim numarasını buradan aldığınızı belirtmeniz sizin için ek bir indirim anlamına da gelecektir.

Micro Plus Uygulaması Öncesi Sonrası

Sizin için belki de bu yöntemi tercih etmenizdeki en önemli etkileyici yöntem Micro Plus uygulaması yaptıran bir kişide meydana gelen değişimi görmek olacaktır. Aynı düşünceye sahip olduğumuz için biz de bir öncesi ve sonrası fotoğrafı ekliyoruz.

Micro Plus Nedir - Öncesi Sonrası
Micro Plus Nedir – Öncesi Sonrası

Micro Plus Cihazı ve Fiyatı

Micro Plus uygulaması yaptırmak isteyenler ya da böyle bir sektöre girme niyetinde olanlar Micro Plus Cihazını görmek isteyebilirler. Cihaz aşağıda bulunan görseldedir. Micro Plus Cihaz fiyatına ilişkin internette arama yapmanızı ve yetkililerle konuşmanızı tavsiye ederiz.

Micro Plus Cihazı - Fiyatı
Micro Plus Cihazı – Fiyatı

En İyi Micro Plus Uygulayan Firma

Bu konuyla ilgili sizlere net bir firma önermekten çekinmediğimizi belirtmek isteriz. Daha öncesinde Micro Plus Yaptıranların görüşlerini de bildiğimiz için sizlere aşağıda videosu da bulunan Nidya Estetik’i ve Sibel Aytekin Hanım’ı önermek doğru olacaktır. Aşağıdaki iletişim bilgileri aracılığıyla firmayla iletişime geçebilir ve randevu alabilirsiniz.

Nidya Estetik

 • İnternet Sitesi: http://nidyaestetik.com
 • Telefon Numarası: (0312) 446 9333
 • Cep Telefonu: (0552) 202 9333
 • İnstagram: instagram.com/nidyaestetik
 • Facebook: facebook.com/Sibel Nidya Aytekin

 Cevap bırakın