Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Monument Valley Oyun Müjdesi!

Oldukça fazla beğenilen mobil bulmaca oyunu Monument Valley’in hayranları, yakın zaman içerisinde mücadele edecek daha fazla bulmaca ile karşı karşıya kalabilir. İngiliz oyun geliştirme uzmanı Ustwo, Twitter’da yaptığı bir mesaj ile Monument Valley 3‘ün yolda olduğunu ima etti. Lakin oyun hala çok erken dönemlerinde olduğu için yayım tarihi yahut yeni oyunun nasıl olacağı hakkında bir bilgi yer almıyor.

Yayınlanan mesaja göre stüdyo, şu anda yeni bir oyun yöneticisi arıyor ve bu isim bir ihtimal yeni oyunu biçimlendirecek. bunun yanısıra Ustwo sözcüsünün Engadget’a belirttiğine göre işe alınacak kişinin “Monument Valley 1 ve 2’ye sadık kalırken dünyaya kendi bakışlarını getirmesi” isteniyor.

Orijinal Monument Valley’in, oyuncuları gerçek dışı ortamı ve 2D ve 3D elementlerin zekice birleşimi ile ilk defa etkilemesinin üstünden beş yıl geçti. Oyun, tanınırlığını ciddi bir biçimde arttıran mühim bir an olarak, House of Cards’ın üçüncü sezonunda görünmüştü. 2017 senesinde çıkan ikinci oyun Monument Valley 2 de hem eleştirmenler hem de hayranlar tarafından beğenilerek satış olarak orijinal oyunu geçmeyi başardı. Yani serinin başarısı düşünüldüğünde üçüncü oyunun bir sürpriz olduğu söylenemez Lakin başarı adına büyük bir baskı altında olduğu da kesin.

Indie oyun stüdyosu, aradan geçen sürede de boş durmadı ve başka oyunlar yayımladı. Geliştirici, Samsung’un Gear başlığı için özel olarak Lands End VR oyununu yayımladı ve bu yılın başlarında da Apple Arcade’e özel olacak olan Repair‘i bildirdi.

Son olarak, Monument Valley hayranları için farklı haberler de geliyor. Paramount Picture, oyunun filmi üstünde çalışıyor ve filmin yönetmenliğini Patrick Osborne üstleniyor.

Ayrıca Bakınız.  En Güzel ve Güncel PUBG Nickleri Nasıl Yazılır Nelerdir 2022


Cevap bırakın