Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Mücadele Çıkmazı Film Konusu

Başrolünde Çağatay Ulusoy’un olduğu Mücadele Çıkmazı filmi Netflix’te yayımlanacak. Koronavirüs sebebiyle sineme salonlarına olan talebin azalmasıyla yapımcılar filmlerini İnternet platformunda yayınlamayı tercih etti.

Uzun bir aradan sonra film projesiyle setlere geri dönen Çağatay Ulusoy, farklı bir karakterle ekranlara gelecek. Ulusoy’un rol alacağı Mücadele Çıkmazı filmi Netflix’te yayınlanacağı duyuruldu.

Çöpçü bir babayı oynayacak olan Çağatay Ulusoy’un o halleri daha net görüldü. Köprüde görüntülenen Ulusoy’un halleri hayranlarını şaşırttı.

son zamanlarda aldığı fazla kilolarla sürekli gündem olan Çağatay Ulusoy, keyfi yerinde bir biçimde kayıt edildi. Bir davet çıkışı nesnellere yansıyan yakışıklı oyuncu kendisinin hem yapımcılığını hem de başrolünde yer aldığı Mücadele Çıkmazı adlı film hakkınd ailk kez konuştu. Çekimlerin güzel ve yoğun gittiğini söyleyen oyuncu Bodrum’da yaptığı tatil hakkında ise “Çok güzel geçti. Güzel bir tatil yaptık, dinlendik” şeklinde konuştu.

Hakan Muhafız dizisinden sonra devamlı olarak imajı değişen Çağatay Ulusoy’un son hali hayranlarını baya şaşırttı. Katıldığı bir düğün davetinde görüntülenen Ulusoy’un bu hali yeni rolü için olduğu konuşuldu.

Çağatay Ulusoy bu kez ekranlara çöpçü bir baba olarak çıkacak. Eylül sonu çekimlerin bitmesi planlanan Mücadele Çıkmazı filminde başrol olan Ulusoy, ilk kez bir baba rolünde bulunacak.

Genç oyuncu Çağatay Ulusoy, sosyal paylaşım sitesi hesabından tutuğu palamutları yayınladı. Denize olan tutkusunu her fırsatta gösteren Ulusoy, en büyük hobilerinden birinin balık tutmak olduğu biliniyor.

Hakan Muhafız karakteriyle hafızalara kazınan oyuncu, bu kez yer alacağı projede yapımcılarla ortak olacak. Ercan Mehmet Erdem’in konusunu yazdığı sinema filminin başrol oyuncusu olarak kamera karşısına geçti. Yönetmenliğini Can Ulkay’ın yapacağı film için aylardır hazırlandığı bilgisine ulaşıldı. Genç oyuncu son olarak 5 yıl evvel Delibal adlı film sinemasında yer almıştı. bunun yanısıra ilk kez yer alacağı bir filmde yapımcı ortağı olacak.

Ayrıca Bakınız.  Bergüzar Korel Evi Nerede? Nerede Oturuyor? Kimdir? Kaç Yaşında?

ÇAĞATAY ULUSOY BARBAROS DİZİSİNDEN AYRILDI!

Oyuncu Çağatay Ulusoy, oynadığı dizilerde büyük bir çıkış yakalamış ve izleyicilerin zamanla en çok beğendikleri oyuncular arasında yerini aldı. Barbaros dizinde oynayacağı karakter için 110 kiloya kadar ulaşan oyuncu, bir evvelki günlerde sosyal paylaşım sitesiya düşen resimlerıyla olay olmuştu.

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy’un Osmanlı imparatorluğu Barbaros Hayreddin Paşa’nın hikayesinin anlatılacağı “Barboros” diziden ayrılma kararı aldı. Oyuncu, Koronavirüs salgını ve platoların hazırlık sürecinin uzamasından dolayı ayrıldığı bilgisine ulaşıldı.

Ulusoy’un önümüzdeki yıl başka proje de oynamak üzere anlaştığı dizi ve film projelerinin takvimini aksattığında ayrılmasında tesirli olduğu bilgisine ulaşıldı.

TRT 1 ekranlarında Barbaros Hayrettin Paşa’yı oynamak için yer almaya hazırlanan Çağatay Ulusoy’un bir evvelki günlerdeki görüntüleri ağızları açık bıraktırdı. Barbaros karakteri için kilo aldığı düşünülen oyuncunun meğer kilolarının nedeni koronavirüs sebebiyle iptal olan Koca Yusuf projesinden kaynaklı olduğu yaşandı. Görüntülerinin sosyal paylaşım sitesi aracında alay konusu olmasından rahatsız olan genç oyuncunun şimdilerde ketojenik diyet yapmaya başladığı iddia edildi. Genç oyuncu Koca Yusuf için 110 kiloya çıktı. Lakin proje iptal edildi.

Barbaros karakteri Çağatay Ulusoy’a uğurlu geldi. Genç oyuncuya teklifler yağdı. normal hayata dönmeye rağmen kalabalıktan uzak kalmayı tercih eden Ulusoy, karakter çalışmalarına ara verip en büyük tutkusu için Çanakkale denizine açıldı. Dalgıçlık yapan Ulusoy O dakikalarını takipçileriyle yayınladı.

ÇAĞATAY ULUSOY’UN BARBAROS İMAJI!

Mankenlik tecrübesi de olan genç oyuncuya ülkeler arası bir dalgıç firması dudak uçuklatan bir teklifte bulundu. markalarının yüzü olmasını istedikleri Ulusoy teklifi kabul etmedi. Çünkü Barbaros karakterindeki imaj değişikliği için veto geldi. Ulusoy’un yeni imajının ne olacağı ise merak ediliyordu. Şimdilerde deniz tatilinde olan genç oyuncu yeni imajıyla ilk kez kayıt edildi.

Ayrıca Bakınız.  Tarık Ünlüoğlu kimdir? Biyografisi

İnternet platformunda paylaşılan Hakan Muhafız’dan beridir ekranlarda görmediğimi oyuncu Çağatay Ulusoy dev prodüksiyonlu bir yapımla yeniden hayranlarıyla buluşacak. Es Yapımın hazırladığı Barbaros dizisi için tamamen el sıkışan Ulusoy, aynı zamanda bir sinema filmi projesinde de yer almaya hazırlanıyor.

Ankara Mamak’ta askeri görevini geçtiğimiz haftalarda tamamlayan Çağatay Ulusoy burada bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. dostları Ulusoy’la olan resimlerını sosyal paylaşım sitesi hesabından yayınladı. Paylaşımlara beğeni ve yorum yağdı. Genç oyuncunun samimi halleri hayranlarını mest etti.

Genç oyuncu Çağatay Ulusoy, bir dergiye verdiği pozlarla sosyal paylaşım sitesiyı salladı. Saten mor pijamalarla ekran karşısına geçen Ulusoy, aynı zamanda dergiye hayatına dair özel bilgilendirmelerde bulundu.

En büyük tutkusunun dalışla balık tutmak olduğunu söyleyen Ulusoy, “Yaşamak için bilmem gereken ne varsa denizden ve balıktan öğreniyorum. Balık tutuyorum, balık oluyorum. Dalış yapmak beni mükemmel sakinleştiriyor. Karanlığın verdiği huzuru seviyorum” şeklinde konuştu.

İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ!

“Koca Yusuf” karakteri için 100 kiloya ulaşan genç oyuncu Çağatay Ulusoy, aldığı kiloları yeniden vermeye çalışıyor. Spor hocası kontrolünde kilo alarak karakterine hazırlanan genç oyuncunun kiloları şimdilerde vermeye uğraştığını anacak zorlandığı bilgisine ulaşıldı. Özel eğitimler almasına rağmen kilo vermekte zorlanan oyuncunun bu halleri hayranlarını hem korkuttu hem de şaşırttı.

GEÇTİĞİMİZ AYLARDA HAKKINDA ÇIKAN HABERLER!

Adını Feriha Koydum dizisindeki performansından sonra tutulan ve ciddi bir hayran kitlesi elde eden genç oyuncu Çağatay Ulusoy, yeni bir imaj ile hayranlarını şaşırtıyor.

28 yaşındaki genç oyuncu Netflix’in Muhafız dizisi için uzattığı saç ve sakalını sıfırladı. Bu halini sosyal paylaşım sitesi hesabından paylaşan oyuncunun hayranları “yakışmadı” şeklinde yorumlarda bulundu.

BÖLÜM BAŞINA ALDIĞI FİYAT DUDAK UÇUKLATTI!

Oyuncunun 40 dakikalık dizi için bölüm başına aldığı fiyat 500 bin TL olduğu bilgisine ulaşıldı. İlk sezon sonrası diğer sezonun çekimleri de kısa süre evvel tamamlanmıştı.

Ayrıca Bakınız.  Koray Avcı - Aşk İle Albümü Röportaj

son zamanlarda en çok konuşulan genç rapçi Ben Fero’nun tarzına benzetildi. Oyuncunun Hakan Muhafız’ın yeni sezon çekimleri için bu kararı verdiği bilgisine ulaşıldı. Böyle radikal bir karar bir yandan eleştiri alırken bir yanda taktir topladı.

İŞTE YENİ PAYLAŞIM;

KRALİYET AİLESİ ÇETE ÜYELERİYLE EKMEK YAPTI!Cevap bırakın