Bilmediğini Bilmek En iyisidir – Bilge Kişi

Murat Boz’un evi nerede? Nerede oturuyor?

Murat Boz’un evi nerede? Nerede oturuyor?

Murat Boz kimdir? Murat Boz’un ev adresi, Murat Boz nerede yaşıyor?, Murat Boz istanbul’un neresinde oturuyor? diye merak ediyorsanız eğer hemen cevap verelim.. Murat Boz, Türkiye’nin en çok sevilen sanatçıları arasında yer almaktadır. Murat Boz ayrıca şarkı yazarı ve oyunculuğu ile de kendini göstermiştir. İlk ve orta öğrenimini doğduğu yer olan Karadeniz Ereğli, Zonguldak’ta tamamladıktan sonra İstanbul’a yerleşti. 1999’da İstanbul Bilgi Üniversitesi’ni kazandı, bu okulu bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi’nde eğitimine devam etti..

Peki Murat Boz kaç yaşında? hemen cevap verelim 07 Mart 1980 Doğumlu yani 40 Yaşında.

Yakışıklı şarkıcı ve oyuncu Murat Boz, evvelki gün Levent’te kayıt edildi. Lüks aracıyla nesnellere takılan Murat Boz’un aracının önündeki site giriş kartı dikkat çekti.

Hürriyet Gazetesi’nde yer alan habere göre; Murat Boz’un Levent’teki bir siteden ortalama 4 milyon TL değerinde ev satın aldığı bilgisine ulaşıldı. Boz kendisine yöneltilen suallerini yanıtlamadan uzaklaştı.

Kendisi gibi oyuncu olan Aslı Enver ile ilişki yaşayan Murat Boz, geçtiğimiz aylarda yaşadıkları ayrılık sebebiyle gündeme gelmişti.

Murat Boz, 2.5 yıl aşk yaşadığı Aslı Enver’den beş ay evvel ayrılmıştı.

Aşk bittikten sonra sevgilisinin tüm izlerini de sildi. Yeniköy’de beraber oturdukları lüks dairesinin dekorasyonunu A’dan Z’ye yeniledi.

Bunun için zevkine güvendiği Zeynep Yılmaz’ın kapısını çaldı.

İşte Murat Boz’un yeni evi…

Murat Boz evi nerede

Murat Boz nerede yaşıyor

Murat Boz hangi sitede oturuyor

Murat Boz nereli

Hadise nerede oturuyor

Murat Boz oturduğu site

Aslı Enver ev adresi

Murat Boz un oturduğu site

Facebook'ta Takip Et

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ