Nafia Tanrıverdi kimdir? Nerede oturuyor?

0

Herkese Merhabalar Bilge Kişi okurları, bu paylaşımımızda Nafia Tanrıverdi kimdir?, Nafia Tanrıverdi nereli?, Nafia Tanrıverdi kaç yaşında?, Nafia Tanrıverdi nerede oturuyor?, Nafia Tanrıverdi evi nerede? gibi Nafia Tanrıverdi ile ilgili geniş bir şekilde bilgileri siz kıymetli okurlarımıza vererek Nafia Tanrıverdi ile ilgili birden çok bilgiyi sizlere aktaracağız.

Nafia Tanrıverdi kimdir?

Nafia Tanrıverdi , ilinde dünyaya gelmiştir. Şuan için 19.09.1995 (25 yaşında) da dır. 1.75 cm boyunda olan Nafia Tanrıverdi , kilosu da 55 kg kilogramdır. Nafia Tanrıverdi burcunu merak edenler için altını çizelim ki Nafia Tanrıverdi Başak burcundandır. Öğrenimini Oyuncu tamamlayan Nafia Tanrıverdi , meslek yaşamını ise şuan Alanya Antalya olarak devam ettirmektedir.

Nafia Tanrıverdi Instagram, Nafia Tanrıverdi Twitter, Nafia Tanrıverdi Facebook adreslerini de yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Nafia Tanrıverdi Nerede yaşıyor?

Nafia Tanrıverdi nerede yaşadığı ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler yazımızın içinde..

Nafia Tanrıverdi kaç yaşında?

Nafia Tanrıverdi şu an 19.09.1995 (25 yaşında) da dır.

Nafia Tanrıverdi nereli?

Nafia Tanrıverdi Memleketi

Nafia Tanrıverdi ile ilgili merak edilenler. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? eğitimi, oyunculuk kariyeri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları.

1995 senesinin Eylül ayında dünyaya gözlerini açan güzel oyuncu, Antalya’nın Alanya İlçesi’nde doğmuştur. Eğitimini Moda ve Tasarım Bölümünde tamamlayıp ardından Meltem Cumbul ile Eric Morris oyunculuk tekniği üzerine çalışmıştır. Ayrıca birden çok değişik eğitim ve workshoplara katılmıştır. Nafia Tanrıverdi bunun yanı sıra wingtsun dövüş sanatları ve eskrima savunma sanatında kendini geliştirmektedir.

İlk oyunculuk deneyimi olan, TRT ekranlarında yayına giren kadrosunda bulunan Bülent İnal, Vildan Atasever, Özlem Conker, Altan Erkekli ve Hakan Bilgin gibi isimlerin bulunduğu Payitaht Abdülhamid dizisine 4. Sezonda dahil olup Mehpare kişiliğini canlandırmaya devam etmektedir.


Cevap bırakın