Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Nazlı Senem Ünal kimdir? Nerede oturuyor?

Herkese Merhabalar Bilge Kişi okurları, bu paylaşımımızda Nazlı Senem Ünal kimdir?, Nazlı Senem Ünal nereli?,
Nazlı Senem Ünal kaç yaşında?, Nazlı Senem Ünal nerede oturuyor?, Nazlı Senem Ünal evi nerede? gibi Nazlı Senem Ünal ile ilgili geniş bir şekilde bilgileri siz kıymetli okurlarımıza vererek Nazlı Senem Ünal ile ilgili birden çok bilgiyi sizlere aktaracağız.

Nazlı Senem Ünal kimdir?

Nazlı Senem Ünal , ilinde dünyaya gelmiştir. Şuan için 22.05.1991 (29 yaşında) dadır. Lisans boyunda olan Nazlı Senem Ünal , kilosuda Bekar kilogramdır. Nazlı Senem Ünal burcunu merak edenler için altını çizelim ki Nazlı Senem Ünal İkizler burcundandır. Öğrenimini tamamlayan Nazlı Senem Ünal , meslek hayatını ise şuan olarak devam ettirmektedir.

Nazlı Senem Ünal Instagram, Nazlı Senem Ünal Twitter, Nazlı Senem Ünal Facebook adreslerini de yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Nazlı Senem Ünal Nerede yaşıyor?

Nazlı Senem Ünal nerede yaşadığı ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler yazımızın içinde..

Nazlı Senem Ünal kaç yaşında?

Nazlı Senem Ünal şu an22.05.1991 (29 yaşında) dadır.

Nazlı Senem Ünal nereli?

Nazlı Senem Ünal Memleketi

Nazlı Senem Ünal oynadığı dizi, reklam gibi başarılı projeler ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Hakkında ise hayranları aracılığıyla genelde aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? eğitimi, evli mi? gibi birden çok sorunun cevabı merak ediliyor. Kısaca oynadığı sinema, diziler, hayatı ve biyografi bilgileri.

1991 senesinin Mayıs ayında dünyaya gözlerini açan güzel oyuncu aslen Bursa doğumludur. Maalesef halen boyu ve kilosu gibi bilgilerine ulaşılamamış, ikizler burcudur.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi bünyesinde oyunculuk eğitimi alan Senem Ünal, günümüze kadar birden çok sinema, dizi ve reklam’da yer almıştır.

Nazlı Senem Ünal oyunculuk kariyeri;

İlk dizi oyunculuk deneyimini Üzgünüm Leyla isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Ayrıca Lenova, Vakıfbank ve Tat Ketçap gibi kurumsal firma ve markaların reklamlarında yer almıştır.

2019 senesinde Aykut Enişte, yine aynı sene Organize İşler : Sazan Sarmalı adlı sinema filminde rol almış ve filmde Cetvel kişiliğine hayat vermiştir. Ayrıca 2019-2020 BKM Çok Güzel Haraketler (ÇGHB) 2. Kuşak televizyon güldürü programında sahne almıştır.

En son Star Tv ekranlarında yayına giren Menajerimi Ara adlı dizinin oyuncu kadrosuna müdahil olan Nazlı Senem Ünal, dizide Jülide kişiliğine hayat vermiştir. Dizide Ahsen Eroğlu, Deniz Can Akdaş, Canan Ergüder ve Barış Falay gibi isimler de rol almıştır.

Resmi sosyal platform hesaplarını aktif bir biçimde kullanan güzel oyuncunun takipçi, abone ve hayran sayıları her geçen gün artmaktadır. Senem Ünal ‘ın günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 33,8bin civarındadır. Sayı her geçen gün artmaktadır.

Ayrıca Bakınız.  Gamze Hande Erçel Evi Nerede, Yaşıyor, Nerede Oturuyor 2021-2022


Cevap bırakın