Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Nihat Hatipoğlu’nun oğlundan koronavirüs açıklaması geldi

sosyal paylaşım sitesi aracında koronavirüse yakalandığı öne sürülen Nihat Hatipoğlu‘nun oğlu Osman Hatipoğlu babasının durumuyla ilgili bilgilendirmelerde bulundu. Babasının koronaya yakalandığı iddiasını yalanlayan oğul Hatipoğlu, “yalnızca sizlerden daha iyi olması için dua bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

İşte Osman Hatipoğlu’nun yaptığı açıklama:

“arkadaşlar çok soran oldu. Hocamızın rahatsızlığı Covid-19 olup olmadığı belli olmadığı için kesin bir şey söylemiyoruz. Yayılan şeylere itibar etmeyiniz. Hocamız Allah’a binlerce kez hamd olsun ki iyiler. yalnızca sizlerden daha iyi olması için dua bekliyoruz. Selam ve dua ile..”

İLK KORONA TESTİ NEGATİF ÇIKTI

Hatipoğlu’nun asistanı ise dün konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Nihat Hoca’nın ciğerlerinde bir sorun vardı. Korona şüphesiyle test yapıldı. Yapılan testte Nihat Hoca’nın testi negatif çıktı. Kendisi şu anda evinde. Önümüzdeki günlerde bir test daha yapılacak. Kendisi sevenlerinin duasını bekliyor.” ifadelerini kullanmıştı.

sosyal paylaşım sitesi aracında GÜNDEM OLDU

Nihat Hatipoğlu’nun koronavirüse yakalandığı dedikodularinin daha sonra sosyal paylaşım sitesi aracında birçok paylaşım yapıldı. Sosyal paylaşım sitesi Twitter’da gündem olan Hatipoğlu’nun son sağlık durumu ile ilgili on binden çok tweet aktarıldı.

Ayrıca Bakınız.  Yıllar süresince taşıdığınız yüklerden QEPR yöntemi ile kurtulun!


Cevap bırakın