Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Okul Öncesi Hareketli 10 Oyun

Büyük özen ve dikkatle büyüttüğümüz çocuklarımızı, okul göndermeden önce Çocuklara eğitici mobil oyunlar sunan faydalı çocuk ekranı Azoomee, uzman bireylerin evde eğitim için önerdikleri matematik, kodlama, yaratıcılık, problem çözme, mantık ve meydan okuma konularında yayınlanan en çok beğenilen 10 mobil çocuk oyununu yayınladı. Azoomee, sokağa çıkma yasaklarında çocukların ekran başında geçirdikleri zamanı verimli geçirmeleri için 30 gün zamanınce ücretsiz olacak.

PIENADO: Bu oyunda, çocuklar bir kasırga üstünde oluşan geometrik boşluğu doğru biçimlerle doldurarak kasırganın gücünü azaltıp durdurmaya çalışıyorlar. Çocuklara biçimler ve örüntü tanıma hakkında bilgi veriyor.

TRIAGOGO:

MATH vs BAT, YARASALARA KARŞI MATEMATİK: 4 işlemi kullanarak çeşitli yarasalarla mücadele eden çocuklar oyunda ilerlemeye çalışıyor.

ADDITION BLOCKS: Çocuklar, oyunun verdiği hedef sayılar kadar blokların üstündeki sayıları toplayarak tüm blokları birleştirerek oyunu tamamlıyor.

RUN MARCO: 6-11 yaş arası çocuklar için yayınlanan Run Marco ile çocuklar kodlamayı, komut dizilerini, yinelemeleri ve koşulların nasıl uygulanacağı öğreniyor.

LITTLE MISS INVENTOR: 4-7 yaş arası çocuklar için yayınlanan Little Miss Inventor’da çocuklar oyun zamanınce bir karakteri yönlendirmek için kodlama talimatları oluşturuyor. Oyun, kodlamayı anlaşılabilir gerçek yaşam senaryolarıyla sunarak öğrenmeyi kolaylaştırıyor.

SUPER PUFFER FISH: Çocukların zaman yönetimini öğrendiği bu oyunda çocuklar balığı verilen zaman içinde kurtarmaya çalışıyor.

CUBE NİNJA: süratli hareket etme, strateji geliştirme ve el göz koordinasyon becerilerinin artırılmasını sağlayan oyunda kahramanımız cesur Ninja, karşısına çıkan zorluklara meydan okuyarak ilerliyor.

Mr. FOX JOURNEY: Mr. Fox’un keyifli bulmacalarına yardım eden çocuklar, eğlenirlen beyin jimnastiklerini de yapmış oluyorlar. Oyun, 6 yaş ve üzeri çocuklar için çok ideal.

WORD CANDY: Yabancı dil okur yazarlığı becerisiniz geliştiren oyunda çocuklar verilen harflerden İngilizce sözcükler oluşturuyor.

Ayrıca Bakınız.  Yaşamımızda Olmayan 10 "İkonik" iPhone Özelliği

hakkında uzman eğitim teknolojistleri tarafından yaratılmış kaliteli içerikleri ve algoritmasız arka planıyla YouTube Kids ve Netflix Kids’den farklılaşan Azoomee platformu, AppStore’lardan ücretsiz indirilip 30 gün zamanınce ücretsiz kullanılıyor.Cevap bırakın