Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Olağan Şüpheliler Nerede Çekiliyor?

Olağan Şüpheliler Nerede Çekiliyor?, Herkese Merhabalar dizi sever takipçilerimiz, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımız için Olağan Şüpheliler Dizisi Nerede Çekiliyor? İşte Mekanlar başlığı altında geniş bir şekilde bilgiler sunmak istedik. Yazımızın detayında Olağan Şüpheliler Dizisi Nerede Çekiliyor? İşte Mekanlar ile alakalı tüm bilgilere inceleyebilirsiniz.

Olağan Şüpheliler Nerede Çekiliyor?

Yeni bir dijital platform olan Exxen yayın akışına yeni diziler eklemeyi sürdürmekte. Exxen’de yayına girecek olan yeni dizilerden bir diğeri de Olağan Şüpheliler dizisi oldu. Exxen’e üye olan bireyler biz de yeni başlayacak olan Olağan Şüpheliler dizisinin ve oyuncuların merak edip araştırmaya başladı. Olağan Şüpheliler Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanlar neresi gibi soruları merak edenler olacak. Bakalım Olağan Şüpheliler dizisinin konusu ne? Olağan Şüpheliler dizisinde bulunacak mekanlar, çekim yerleri neresi, oyuncular kimler?Olağan Şüpheliler Dizisi Nerede Çekiliyor

Olağan Şüpheliler Dizisi Nerede Çekiliyor?

Olağan Şüpheliler dizisi ile ilgili en fazla araştırılan konulardan bir tanesi de dizinin çekim yerleri oldu. Exxen’de yayına girecek olan dizilerin hemen hemen tamamı İstanbul’da çekilmektedir. Olağan Şüpheliler dizisi içinde çekim yeri olarak İstanbul tercih edilmiştir. Dizi için çeşitli kapalı ve açık alanlardan yararlanılmıştır.Olağan Şüpheliler Dizisi Çekim Yerleri

Olağan Şüpheliler Dizisi Çekim Yerleri

Olağan Şüpheliler dizi setinden paylaşılan fotoğraflara incelediğimizde çekimlerin büyük bir kısmının bir evde yapıldığını görmekteyiz. Lakin dizi çekimleri için açık alanlar da kullanılmıştır. İstanbul’un birden fazla yerinden çekimler devam ediyordir. Dizi başladığı zaman dizinin çekim yerlerini ve çekim mekanlarını geniş bir şekilde bir biçimde adres bilgisi ile birlikte sizlerle sunacağız.

Ayrıca Bakınız.  Sol Yanım dizisi hangi semtte çekiliyor?

Olağan Şüpheliler Dizisi Konusu

Olağan Şüpheliler Dizisi KonusuOlağan Şüpheliler dizisi şimdiden isminden söz ettirmeye başladı. İlgi çekici ve değişik bir konusu olan dizinin konusunu merak eden okurlarımız ve seyircilerimiz adına dizinin konusunu araştırmaya koyulduk. Olağan Şüpheliler dizisinin konusu eşlerini öldüren 3 ev kadınının hikâyesidir. Zaman zaman korkutan, farklı zamanlarda güldüren, farklı zamanlarda kızdıran, farklı zamanlardada üzen bir dizi olarak yayınlanacak olan Olağan Şüpheliler dizisi çok yakında zamanda seyircileri ile bir araya gelecek.

Olağan Şüpheliler Dizisi Oyuncu Kadrosu

Yönetmen koltuğunda Yüksek Aksu’nun oturduğu yapımcılığını ise İrfan Şahin’in üstlenmiş olduğu dizide birbirinden tecrübeli isimlere yer verildi. Dizinin başrolünde bulunacak isimler Bennu Yıldırımlar, Yasemin Allen, Ceren Moray, Bekir Aksoy, Berk Hakman ve Pamir Pekin.. Gelin Olağan Şüpheliler dizisi başrol oyuncularına daha yakında zamandan tanıyalım.

-Bennu Yıldırımlar
-Ceren Moray
-Yasemin Allen
-Berk Hakman
-Bekir Aksoy
-Pamir Pekin

Bennu Yıldırımlar

Olağan Şüpheliler Bennu YıldırımlarBennu Yıldırımlar, 22 Kasım 1969 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Erenköy Kız Lisesinden mezun olmasının ardından üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Yurt dışında da drama üzerine kurs almıştır. Pek çok dizi ve sinema filminde yer almıştır. İlk dizi oyunculuğu deneyimini 1988 senesinde yer almış olduğu Perili Köşk dizisi ile yaşanmıştır. En son ise karşımıza Kadın dizisindeki Hatice kişiliği ile çıkmıştır. Başarılı bir oyunculuk sergilediği için birden fazla ödüle layık görülmüştür. Bülent Emin Yarar ile evli ve bir çocuğu mevcuttur.

Ceren Moray

Olağan Şüpheliler Ceren MorayCeren Moray, 5 Haziran 1985 tarihinde Diyarbakır’da doğmuştur. Dizi ve sinema oyuncusudur. Pera Güzel Sanatlar bölümünde eğitim almasının ardından üniversite eğitimini Haliç Üniversitesi tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Bugüne dek Serseri Aşıklar, Dayı, Nefes Nefese, Doktorlar, Kavak Yelleri, İşler Güçler, O Hayat Benim, Avlu, Öğretmen gibi dizilerde yer almıştır. Yer aldığı dizilerin büyük bir bölümünde başrol oyuncusu olmuştur. 2003 senesinden bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenen Ceren Moray 2017 senesinde Nico Brun ile dünyaevine girmiştir.

Ayrıca Bakınız.  2021 ATV Baş Belası Başkomiser Şahin Kara Seçkin Özdemir Kim, Evi Nerede, Nerede Yaşıyor, Yaşı Kaç, Evli Mi

Yasemin Allen

Olağan Şüpheliler Yasemin AllenYasemin Allen, 10 Temmuz 989 senesinde Londra’da dünyaya gelmiştir. 2008 senesinden bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenen Yasemin Allen birden fazla Türk ve İngiliz dizisinde yer almıştır. Uzun seneler Avustralya’da yaşayan oyuncumuz lise senelerından bu yana drama, resim ve Japonca üzerine dersler alıp kısa filmler çekmiştir. Yurt dışında bir üniversitede sinema ve televizyon bölümünde de burs elde etmiştir. 18 yaşında Türkiye’ye dönmüş Türkiye’de de Müjdat Gezen konservatuarı tiyatro bölümünden eğitim almıştır. Kavak Yelleri, Yerden Yüksek, Hayat Devam Ediyor, Merhamet, Muhteşem Yüzyıl, Şeref Meselesi, İyi Günde Kötü Günde gibi dizilerde yer almıştır.

Berk Hakman

Olağan Şüpheliler Berk HakmanBerk Hakman, 14 Ağustos 1981 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. 2003 senesinden bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenmektedir. Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünde eğitim alırken tiyatro kulübüne de katılmıştır. Bugüne dek birden fazla dizi ve filmde bulunan Berk Fatma’nın oyunculuğu birden fazla kişi aracılığıyla sevilmektedir. Berk Hakman Siyah İnci, Hayatımın Aşkı, Kaçak, Suskunlar, Mazi Kalbimde Yaradır, Çocukluk Günleri, Hatırla Sevgili gibi dizilerde yer almıştır.

Bekir Aksoy

Olağan Şüpheliler Bekir AksoyTam ismi Bekir Sıtkı Aksoy’dur. Bekir Aksoy, 18 Mart 1969 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünden mezun olmuştur. 1986 senesinden bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenmektedir. Pek çok tiyatro oyunu dizi ve filmde yer almıştır. Göstermiş olduğu oyunculuğundan dolayı birden fazla ödüle layık görülen Bekir Aksoy, Akrep, Türk Malı, Omuz Omuza, Çiçek Taksi, Yasemin, Salih Kuşu, Yahşi Cazibe, Türk Malı ve Doktorlar gibi dizilerde yer almıştır

Pamir Pekin

Olağan Şüpheliler Pamir PekinPamir Pekin, 31 Mayıs 1979 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi ekonometri bölümünden mezun olan oyuncumuz belli bir süre modellik yapmış reklam filmlerinde oynamıştır. Bir süre modellik yaptıktan sonra 2007 senesinde oyunculuk sektörüne adım atma kararı almıştır. Bugüne dek birden fazla sinema filmi ve dizide yer almıştır. Bir Annenin Günahı, Yuvamdaki Düşman, Tutsak Hayat Şarkısı, Gülümse Yeter, Gönül İşleri, Muhteşem Yüzyıl, Güzel Çirkin, Lale Devri, Vurgun gibi dizilerle karşımıza gelmiştir.

Ayrıca Bakınız.  Show TV İçimizden Biri Nerede Çekiliyor Oyuncuları Kim Konusu 2021 - 2022

Olağan Şüpheliler Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Olağan Şüpheliler dizisinin çekimlerine büyük bir hızla başlandı. Hatta dizi setinden birkaç kare fotoğraf da sosyal platform üzerinden paylaşıldı. Yayın yaşamına başlamak için bi hayli hızlı bir biçimde çalışmalarına devam eden Olağan Şüpheliler dizisi ekibi, çok kısa bir sürede yayınlanmaya başlayacak. Lakin dizinin kesin yayın tarihi net bir biçimde belli olmamıştır.

Olağan Şüpheliler dizisinin nerede çekildiğinden çekim yerlerinden hususundan oyuncularından başlama tarihinden siz değerli okurlarımıza söz etmek istedik. Sizlerin de konu ile ilgiliki görüş düşünce ve yorumlarınızı bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz şimdiden siz değerli okurlarımıza iyi seyirler dileriz. Olağan Şüpheliler dizisinin tüm oyuncuları burada >> Olağan Şüpheliler dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri.Cevap bırakın