Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Oturan adamın üzerine çocuk düşme videosu

Gaziantep’te yürekleri ağza getiren görüntü… Balkondaki çocuk adamın üzerine böyle düştü

Gaziantep’te balkonda oynarken dengesine kaybeden 3 yaşındaki erkek çocuk, aşağıda oturan adamın üstüne düştü

GAZİANTEP – Gaziantep’te, bir çocuk, balkonda oyun oynarken aşağıda oturan bir adamın üzerine düştü. Olayın daha sonra çocuk ve üzerine düştüğü adam hafif biçimde yaralanırken, ikili akşam sularında tekrar bir araya geldi.

Alınan bilgiye göre olay, dün öğle saatlerinde Onat Kutlar Mahallesi’ndeki 3 katlı binanın önünde yaşandı. Söylenen bilgiye göre, binanın ikinci katındaki balkonda oyun oynayan yabancı uyruklu Amerika Birleşik Devletleriulkadir Hiloaccuri, bir anda dengesini yitirerek aşağıda oturan İsmail Elmas’ın üzerine düştü. Yaşanan olayın daha sonra ufak çocuk ve üzerine düştüğü İsmail Elmas hafif biçimde yaralanırken, O dakikalar çevredeki bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından anbean belirtildi.

İkili tekrar bir araya geldi

Yaşanan olayın daha sonra hafif biçimde yaralanan ikili, tedavileri tamamlandıktan sonra bugün tekrar aynı binanın önünde bir araya geldi. Olay sonrası düşen ufak çocukla ilgilenen ve yaralarını kontrol eden ufak çocuğun son durumunu ailesine sordu. ufak çocuğu kucağına alıp ilgi gösteren Elmas, o an orada bulunmasının çok büyük bir şans olduğunu sözlerine ekledi.

“Üzerime ne düştüğünü fark etmedim”

Olay sonra açıklamalarda yer alan Elmas, “Olay olduktan sonra ilk anda üzerime neyin düştüğünü fark etmedim. Daha sonra kendime gelip bakınca üzerime ufak bir çocuğun düştüğünü fark ettim. Sonra hemen çocuğa baktım. Çocuğun iyi olduğunu görünce çok şükür dedim. Çünkü benim de çok fazla bir şeyim yoktu ve daha önemlisi çocuğa hiçbir şey olmadı. Ufak tefek saydıklarımız var. Benim burnumda ve elimde çatlak var. Çocuğun da ayağında hafif bir sıkıntı var. Onun haricinde çok şükür bir şey yok. Tek tesellimiz çocuğun hiçbir şeyinin olmaması, çocuğa zarar gelmemesidir” dedi.

Ayrıca Bakınız.  Mavi Türkü - Yol'a Düş Dinle - Öyle Bırakıp Gitme

“On santim geride olsaydım çocuk ölebilirdi”

Olayın oluş şeklinden de bahseden Elmas, “Ailesi mutfaktayken çocuk balkona oynamaya çıkmış. O sırada yukarı tırmanmak isteyen çocuk aşağı bir anda düşmüş. Biz de o sırada aşağıda oturuyorduk. İlk başta ben göremedim ne olduğunu ve zaten çocuk üzerime düştü. Üzerime düştükten bir süre sonra ben kendime geldim. Böyle bir olayda en büyük tesellimiz çocuğa bir şey olmamasıdır. Eğer on santim daha ileride ya da geride olsaydım o çocuk kafa üstü yere düşüp ölebilirdi. O yüzden en güzel teselli o çocuğa hiçbir şey olmaması. Bu bizi çok mutlu etti” ifadelerini kullandı.

ufak çocuğun ailesi teşekkür etti

Olayın daha sonra İsmail Elmas ile ufak çocuk ve ailesi bir araya geldiği esnada çocuğun ailesi de bir sıkıntı olmadığını dile getirerek Elmas’a teşekkür etti.

Kaynak: İHACevap bırakın