Oximin jel kullananlar yorumları

0

Sivilcelerle başı dertte olanların merak ettiği Oximin jel, alın bölgesindeki adeta kısa zamanda siliyor. Son Zamanda adını çok fazla …

Sivilcelerle başı dertte olanların merak ettiği Oximin jel, alın bölgesindeki adeta kısa zamanda siliyor. Son Zamanda adını çok fazla rastladığımız Oximin jel hakkında araştırılan tüm sorularınızı siz değerli okurlarımız için cevapladık. Oximin jel nedir? Oximin jel nasıl kullanılır? Oximin jel ne kadar? Oximin jel yan tesiri var mıdır?

Etken maddesi Benzoil peroksit ve Klindamisin fosfat olan Oximin jel, özellikle adet dönemlerinde yükselen ufak ufak sivilcelerin nasıl tedavi edileceğinde kullanılıyor. Uzman doktorların önerisi üzerine alınması gereken Oximin jel bunun yanı sıra aknelere neden olan bakterilerin cilt üstünde gelişimini engelliyor. Diğer kremlere göre sıklıkla bilinmeyen bu jel, donanımıyle fazla yağ ve kirin ciltten basit bir şekilde temizlenmesini sağlar. 25 gramlık tüplerde yalnızca eczanelerde satılan Oximin jeli kullandığınız günden bu yana tesirini görebilirsiniz. Kullananların bir çoğu siyah nokta, beyaz nokta gibi sorunları da ortadan kaldırdığını söylüyor. Ciltten basit bir şekilde temizlenmesini sağlayan bu jelin arasında bulunan etken maddesine karşı bir alerjiniz varsa bu ilacı kullanmamalısınız. Kullandıktan sonra tamamen tesirini göstermesi 2-5 haftayı bulabilir. Aynı zamanda en çok 12 hafta zamanınce kullanmalısınız.

OXİMİN JEL NASIL KULLANILIR?

Oximin jeli kullanırken mutlaka uzman doktorunuza danışmalısınız. Doktorunuz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o biçimde kullanmanız gerekmektedir. Bunun haricinde kullanmak istiyorsanız parmak ucunuza ufak bir miktar alın ve daha sonra sivilceli temiz bölgeye uygulayın. Gün bir kez akşamları uygulayıp kuruduktan sonra ılık su ile yıkayabilirsiniz. Eğer jel cilt üzerine basit bir şekilde sürülmüyorsa sıklıkla uyguluyor olabilirsiniz. Jel daha sonra aşırı kuruluk yaşıyorsanız nemlendirici uygulayabilirsiniz.

OXİMİN JEL NE KADAR?

Anti-akne preparatlan olarak isimlendirilen ilaç grubuna mümüdahil olan bu kremin ücreti

Ayrıca Bakınız.  Yaban Mersini Türkiye'de Nerede Yetişir?

Cevap bırakın