Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Oyun Stüdyosu Nasıl Kurulur? Püf Noktaları!

Oyun Sektörüne Giriyorum Programı” sektörde tecrübesiz yahut kendini yeterince hazır olduğuna inanmayan katılımcıları, 3 aylık bir zaman içerisinde kendi stüdyolarında oyun daha da ilerletmeye hazırlamak için Rollic ortaklığı ile tamamen ücretsiz gerçekleşiyor. Kayıt için son gün 10 Haziran!

Üniversite talebeleri, yeni mezunlar ve katılmak isteyen herkes için çok yararlı olan programı tamamlayan katılımcılar, kendi oyunlarını daha da ilerletmeye başlıyor ve bu oyunları Rollic profesyonelliği ile teste sokarak tüm dünya genelinde yayınlatma şansını elde ediyor.

Üniversite talebeleri, yeni mezunlar ve katılmak isteyen herkes için çok yararlı olan programı tamamlayan katılımcılar, kendi oyunlarını daha da ilerletmeye başlıyor ve bu oyunları Rollic profesyonelliği ile teste sokarak tüm dünya genelinde yayınlatma şansını elde ediyor.

Şimdiye kadar https://gamefactory.gs/ sitesinden 703 başvuru alan programa dahil 367 aktif oyun geliştirici var. Programın sunduğu eğitimler ile oyun yaratma kabiliyetlerini geliştiren ekipler farklı oyunlar ile sektöre süratli bir giriş yapıyorlar.

Rollic kurucu ortaklarından Burak Vardal program ile ilgili yaptığı açıklamada “Türkiye, oyun geliştirme yönünden büyük bir merkez, özellikle global alanda başarılı olan pek çok şirket var. Bu başarının arkasında üniversitelerde olan ya da yeni mezun olan ve sektöre girmek için büyük heyecan duyan gençler var. Biz de Rollic olarak Game Factory ile bu gelişime her anlamda destek olmak istiyoruz. Game Factory’nin eğitim programı sıfırdan oyun geliştirmek talep edenlere başarılı bir kariyer için yol çiziyor. Özellikle nereden başlayacağını bilmeyenler için büyük bir fırsat olduğunu düşünüyorum.” dedi

Game Factory ile yepyeni bir oyun geliştirme deneyimi seni bekliyor!

Hemen kayıt ol! Hazır bir ekibin yoksa seni bekleyen ekiplerden birine dahil ol ya da yüzlerce yeni katılımcıyla beraber yeni bir takım kur! hakkında uzman mentorlerin yardımı ile hemen oyunlarını daha da ilerletmeye başla! Daha iyi oyunlar geliştirebilmek için her türlü destek seni bekliyor! Dünyanın en büyük oyun yayıncılarından Rollic ile hemen oyunlarını test etmeye başla, performansını gör ve yayınla!

Ayrıca Bakınız.  Vodafone, Dijital SIM Kart eSIM'i Tanıttı!

Peki Game Factory’de Seni Neler Bekliyor?

Game Factory’de oyun geliştirirken, çok işinde uzman mentor ekibinden oyunun her aşamasında tamamen ücretsiz destek alabilirsin. kabiliyetlerimizi hep beraber geliştirmek için düzenli online/offline eğitimler ve etkinlikler düzenleniyor, tüm dünya genelinden mobil oyun hakkında en işinde uzman şirketler ve stüdyoların kendi ağızlarından başarıya giden yolları öğreniliyor. Her ay networking etkinliklerimizde diğer stüdyolar ve oyun sektörünün önemli şirketleri ile yüz yüze tanışma ve çıkardığınız oyunları dünyanın en mühim oyun yayıncılarından Rollic ile paylaşarak test etme şansı yakalamak için hemen başvurunuzu tamamlayın!

Game Factory kurucularından Murat Kahraman program ile ilgili “Oyun geliştirme, özellikle mobil oyun şu an dünyanın en süratli büyüyen sektörlerinden biri ve Türkiye’de bu alanda önemli başarılara imza atıyor. Sektöre yeni yetenekler kazandırmak ve katılımcılarımızın da kendi başarı hikayelerini yazmalarına yardımcı olmak ana hedefimiz.” Açıklamalarında bulundu

Program tarihleri, başvuru detayları ve eğitim takvimi için https://gamefactory.gs/Cevap bırakın