Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Pazartesi Günü Okunacak En Etkili Dilek Duası

Pazartesi günü okunacak en etkili dilek ve murad duası ile haftanın ilk günü olan bu günde sizlere oldukça iyi gelecektir. Pazartesi okunacak bu dualar ile hafta boyunca etkisini gösterecektir. Bu dua şayet o hafta içerisinde olmasını istediğiniz bir dileğiniz var ise bu duayı okuyarak o isteğinizi Yüce ALLAH‘tan isteyebilirsiniz. Bu dua aslında çok tesirli bir duadır. Pazartesi günü günün rastgele bir zamanında sizi kimsenin rahatsız edemeyeceği bir yerde bu duayı okuyabilirsiniz. Duayı okurken Abdestli olmalısınız. Duayı inanarak bütün kalbinizle okumanız ve sonucunda da dileğinizi Rabbimize iletmelisiniz. İşte Pazartesi okunacak dua duamız:

Duanın en kısa sürede kabul olması amacıyla okunacak dua : Selamün Kavlen Min Rabbir Rahim

Sabah namazının sünneti ile farzı arasında okunan çok makbul hacet duası

Sabah namazının sünneti ile farzı arasında alttaki dua 3 kere okunup,murat ne ise istenilir. Okunacak dua: Allahümme Yâ Hayyu Ya Kayyûmu Ya Bedia’s

Zor halde olanlar…”Maddi-Manevi” bu duayı okuyun

Her hangi güç bir işin kolaylaşması amacıyla dua, Her müşkül iş amacıyla okunacak dua Her Müşkül işin çözülmesi başarılması amacıyla; Her gün 70 (Yetmiş) defa…..

100 defa istiğfar (estağfirullah el azıym ve etübü ileyk)

Salavat ( Salaten Tefriciye olursa iyi olur)

41 Fatiha suresi

41 defa ” Bismillahirrahmairrahim.“Kulillahümme malike’l-mülki tü’ti’l-mülke men teşa’ü ve tenziü’l-mülke mim men teşa’ü ve tü’ızzü men teşa’ü ve tüzillü men teşa’ü biyedike’l-hayrü inneke ala külli şey’in kadir.Tülicü’lleyl, fi’n-nehari ve tülicü’n-nehare fi’l-leyl, ve tuhricü’l-hayye mine’l-meyyiti ve tuhricü’l meyyite mine’l-hayyi ve terzüku men teşa’ü bi gayri hisab.”

1 Yasin-i Şerif

1 Vakıa suresi

1 Fetih suresi

Pazartesi günü murad için okunacak dua

Pazartesi okunacak dua Mutluluğun Şifresi

Ayrıca Bakınız.  Ayetel Kürsi'nin Arapça ve Türkçe okunuşu

Pazartesi günü okunacak esmalar Mutluluğun Şifresi

Pazartesi dua zikirler

Pazartesi okunacak dua

Pazartesi okunacak zenginlik duası

Pazartesi günü okunacak dilek duası

Pazartesi dualar kabul olur mu?Cevap bırakın