Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

PES 2020 Yakında Telefonlara da Geliyor!

Konami’nin yeni bilgilendirmesine göre PES hayranları, eFootball PES 2020’nin mobil versiyonu için çok uzun bir süre beklemek zorunda bırakılmayacaklar. Ekim ayında piyasaya süreleceğinin altı çizilen mobil sürüm, PC ve konsol sürümleri için zaten duyurulmuş olan sahip olduğu özelliklerin pek çoğunu taşıyacak. yetenekli oyuncular, rakiplerinin içinden sıyrılmalarını sağlayacak olan gelişmiş teknik Finesse Dribble‘ı kullanabilecekler.

PC ve konsollar için demosu yayınlanmış olan PES 2020 ile Konami, FC Barcelona ve Arsenal ortaklıklarını yeniledi. bunun yanısıra oyun, Machester United, Almanya şampiyonu FC Bayern München ve İtalya şampiyonu Juventus gibi takımları da özel olarak lisansladı. Bunların yanı sıra Konami, PES 2020’nin daha gerçekçi savunma yapay zekası içereceğinin de sözünü vermiş durumda.

Futbol oyunları söz konusu olduğunda, Pro Evolution Soccer’ın satış hakkında halen FIFA’nın arkasında kaldığı söylenebilir. Lakin oyunun, EA’in oyununa göre daha iyi olduğunu savunan adanmış bir hayran kitlesi bulunuyor. Tarafsız olarak bakıldığında da bazı durumlarda PES’in FIFA’dan daha gerçekçi bir oyun sunduğu kolaylıkla söylenebilir. Yine de Konami’nin UEFA Şampiyonlar Ligi lisansı haklarını geçtiğimiz yıl rakibine kaybetmesi, marka için büyük bir darbe olmuştu.

Ayrıca Bakınız.  OPPO A72 incelemesi


Cevap bırakın