Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Polisin başına kürekle vurma anı videosu

AFYONKARAHİSAR’da akli dengesi yerinde olmadığı iddia edilen O.G., sağlık kurumuna götürülmek istendiği ambulansa taşlayarak, kendisini sakinleştirmeye çalışan polis memurunun başına kürekle vurdu. Ambulanstaki sağlık görevlisi ile polis memuru, sağlık kurumuna kaldırılırken O.G. kaçtı. Kaçan O.G., yakalandı.

Polisin başına kürekle vurma anı videosu

Olay, Sahipata Mahallesi Kocatepe Polis Merkezi yakınlarında saat 13.00 sıralarında yaşandı. Akli dengesi yerinde olmadığı öğrenilen O.G. rahatsızlanınca ailesi hasadetye götürmek istedi. 112 Acil Çağrı Merkezi’ne yapılan ihbar üzerine adrese ambulans gönderildi. Lakin O.G., sağlık görevlileri ile ailesine direnip, ambulansa taş attı. Camı kırılan ambulanstaki sağlık personeli yaralandı. Bunun üzerine bölgeye polis desteği istendi. yakın zamandaki polis merkezinden gelen ekipler, O.G.’yi sakinleştirip, ambulansa bindirmeye çalıştı. O.G., eline geçirdiği kürekle de polis ekiplerine küfredip, hakaretlerde bulunarak direndi.Konuşarak ikna edilmeye çalışılan O.G., elindeki küreği bir polis memurunun başı ile ayağına vurdu. ardından da kaçarak uzaklaştı. Yaralı polis memuru ve sağlık çalışanı, başka bir ambulansla hasadetye götürüldü. Kaçan O.G.’nin yakalanması için çalışma başlatıldı.YAKALANDIAfyonkarahisar’da hasadetye götürülmek istendiği ambulansa taş atıp, kendisini sakinleştirmeye çalışan polis memurunun başına kürekle vurduktan sonra kaçan O.G., yakalandı.SALDIRI ANI KAMERADA

Olay anı ise çevredeki vatandaşlar tarafından cep mobil cihazı kameralarıyla kayıt edildi. Görüntüde O.G.’nin eline geçirdiği kürekle polis memuruna vurması bulunuyor.

 

Kaynak: DHA

Ayrıca Bakınız.  Oturan adamın üzerine çocuk düşme videosu


Cevap bırakın