Rabia Soytürk kimdir? Nerede oturuyor?

0

Herkese Merhabalar Bilge Kişi okurları, bu paylaşımımızda Rabia Soytürk kimdir?, Rabia Soytürk nereli?, Rabia Soytürk kaç yaşında?, Rabia Soytürk nerede oturuyor?, Rabia Soytürk evi nerede? gibi Rabia Soytürk ile ilgili geniş bir şekilde bilgileri siz kıymetli okurlarımıza vererek Rabia Soytürk ile ilgili birden çok bilgiyi sizlere aktaracağız.

Rabia Soytürk kimdir?

Rabia Soytürk , ilinde dünyaya gelmiştir. Şuan için 26.01.1996 (25 yaşında) da dır. 1.66 cm boyunda olan Rabia Soytürk , kilosu da 50 kg kilogramdır. Rabia Soytürk burcunu merak edenler için altını çizelim ki Rabia Soytürk Kova burcundandır. Öğrenimini Sadri Alışık Kültür Merkezi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlayan Rabia Soytürk , meslek yaşamını ise şuan oyuncu olarak devam ettirmektedir.

Rabia Soytürk Instagram, Rabia Soytürk Twitter, Rabia Soytürk Facebook adreslerini de yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Rabia Soytürk Nerede yaşıyor?

Rabia Soytürk nerede yaşadığı ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler yazımızın içinde..

Rabia Soytürk kaç yaşında?

Rabia Soytürk şu an 26.01.1996 (25 yaşında) da dır.

Rabia Soytürk nereli?

Rabia Soytürk Memleketi

Rabia Soytürk ile ilgili merak edilenler. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? hangi dizilerde rol aldı? kısaca yaşamı ve biyografi detayları.

1996 senesinin Ocak ayında İstanbul’da dünyaya gözlerini açan güzel oyuncu’nun burcu kova, boyu 1.66 cm, kilosu ise 50’dir. Annesi onun tiyatro merakını 10’lu yaşlarda fark edince onu ufak tiyatro kurslarına yazdırmıştır. O yaşlardan beri kurslara devam ederek üniversite çağına gelen güzel oyuncu, üniversite olarak mimarlık kazanmış fakat ilk senesinde dondurarak sevdiği tiyatro oyunculuk üzerine yoğunlaşmıştır. Sadri Alışık Kültür Merkezi Oyunculuk Bölümü’nde eğitim yaşamını tamamlamıştır.

Ayrıca Bakınız.  Enes Batur'un evi nerede? Nerede oturuyor?

Rabia Soytürk PuhuTv’de yayına giren Şahsiyet isimli dizide rol almıştır. Şahsiyet dizisi ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştireceği dizidir. 2018 senesinde Gülperi dizisinde Selen, 2019 senesinde ise Benim Adım Melek isimli dizide Defne kişiliğini canlandırmıştır. İlk audition çekimi Şahsiyet adlı dizi olmuş ve ilk adudition verdiği dizi de rol almıştır. Dizide Cansu Dere, Haluk Bilginer gibi isimler de yer almıştır.

Bugüne kadar yaptığı en çılgınca aktivide Skydiving yapmış olmasıdır. En sevdiği dizi One Day at a Time, en sevdiği ve yemekten vazgeçemediği abur cubur ise Pringles Paprika’dır.

Henüz ile ilgili aslen nereli olduğu ve yaşamı ile alakalı geniş bir şekilde bilgilere ulaşılamamıştır.

Rabia Soytürk oynadığı sinema ve diziler;

2018 – Şahsiyet (Süveyda)
2018 – Gülperi (Selen)
2019 – Özgür Dünya (Sinema Filmi) (Aslı)
2019 – Benim Adım Melek (Defne)

Tuncay Altunoğlu – Talento oyunculuk menajerlik bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Sosyal medya hesaplarını da aktif olarak kullanan güzel oyuncu için hayranları birden çok fan sayfası oluşturmuştur. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 105bin civarındadır.


Cevap bırakın