Rano Shodiyeva kimdir? Nerede oturuyor?

0

Herkese Merhabalar Bilge Kişi okurları, bu paylaşımımızda Ra’no Shodievakimdir?, Ra’no Shodievanereli?,
Ra’no Shodievakaç yaşında?, Ra’no Shodievanerede oturuyor?, Ra’no Shodievaevi nerede? gibi
Ra’no Shodievaile ilgili
geniş bir şekilde bilgileri siz kıymetli okurlarımıza vererek Ra’no Shodievaile ilgili birden çok bilgiyi sizlere aktaracağız.

Ra’no Shodievakimdir?

Ra’no Shodieva , ilinde dünyaya gelmiştir. Şuan için 12.08.1979 (41 yaşında) da dır. Evliboyunda olan Ra’no Shodieva , kilosu da https://www.instagram.com/shodiyevarano kilogramdır. Ra’no Shodievaburcunu merak edenler için altını çizelim ki Ra’no Shodieva Aslanburcundandır. Öğrenimini tamamlayan Ra’no Shodieva , meslek yaşamını ise şuan olarak devam ettirmektedir.

Ra’no ShodievaInstagram, Ra’no ShodievaTwitter, Ra’no ShodievaFacebook adreslerini de yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Ra’no ShodievaNerede yaşıyor?

Ra’no Shodievanerede yaşadığı ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler yazımızın içinde..

Ra’no Shodievakaç yaşında?

Ra’no Shodievaşu an 12.08.1979 (41 yaşında) da dır.

Ra’no Shodievanereli?

Ra’no ShodievaMemleketi

Rano Shodiyeva ile ilgili merak edilen oyunculuk kariyeri. Peki aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? evli mi? oynadığı sinema ve diziler. Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları.

1979 senesinin Ağustos ayında dünyaya gözlerini açan güzel oyuncu aslen Özbekistan, Taşkent’lidir. Ülkesinde özellikle 2006 yapım olan Vatan isimli filmin ardından tanınmıştır. Film de Gunavsha kişiliğine hayat vermiştir. Daha sonra birden çok sinema ve dizide oynadı. Oyunculuk kariyerinin bunun yanında, Özbekistan Gençlik Birliği bünyesinde kurulan Engelli Gençlik ve Çocuklar Merkezi’nin başkanı kimliği ile tanınmaktadır.

Rano Shodiyeva evli mi?

Evli olan güzel oyuncu’nun bu evliliğinden 3 evladı mevcuttur.

En son Mehmet Bozdağ’ın üstüne aldığı Türk-Özbek ortak yapımı Mendırman Celaleddin (Ben Celaleddinim) adlı dizinin oyuncu ekibinde bulunan yer almıştır. Dizi Harzemşahlar Devleti’nin son önderi Celalettin Harzemşah’ın yaşamını konu almıştır. Dizi de Emre Kıvılcım, Özbekistanlı Yulduz Radjova, Rayxoun Ulesanova, Tohir Saidov, Saide Rametova ve Gülenay Kalkan Ünlüoğlu gibi isimler de rol almıştır.

Ayrıca Bakınız.  Bergüzar Korel Evi Nerede? Nerede Oturuyor? Kimdir? Kaç Yaşında?

Resmi instagram hesabını shodiyevarano ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 281bin civarındadır.

Rano Shodiyeva Oynadığı sinema ve diziler:

1998 – Shaytanat (Zaynab)
2006 – Vatan (Gunavsha)
2009 – Tashlandiq (Shirin)
2010 – Oyijon (Tarjimon)
2011 – Qoʻrgʻoshin (Saodat)
2015 – Kuzda gullagan daraxt (Rustam)
2016 – Majnun – Baron
2017 – Isnod (Hurshida)
2018 – Berlin oqqoʻrgʻon -Scorpion
2021 – Mendirman Celaleddin


Cevap bırakın