Realme Watch özellikleri ve fiyatı

0

Türkiye’de de satışı başlayan Oppo iştiraki Realme, ilk akıllı saatini sabah sularında resmiyete kavuşturdu. Hindistan’da resmiyete geçen Realme …

Türkiye’de de satışı başlayan Oppo iştiraki Realme, ilk akıllı saatini sabah sularında resmiyete kavuşturdu. Hindistan’da resmiyete geçen Realme Watch tatmin edici sahip olduğu özellikleri düşük fiyata sunuyor.

Realme Watch sahip olduğu özellikleri ve fiyatı

Realme Watch 1.4 inçlik 320×320 piksel çözünürlüğünde dokunmatik bir ekrana sahip. Ekran Gorilla Glass 3 ile çizilmelere karşı korunurken 380 nit gözalıcılık değeri ile dış mekanlarda kullanan kişiyi hayal kırıklığına uğratmıyor. IP68 sertifikası ise su altında kullanımı muhtemel kılıyor.

Mobil cihaz bildirimleri, müzik kontrolü, kamera kontrolü ve çağrı yanıtlama sahip olduğu özelliklerine sahip olan Realme Watch, sağlık tarafında ise gerçek zamanlı kalp atış hızı monitörü ve kandaki oksijen miktarını izlemek için de SpO2 monitörü bulunduruyor.

Realme Link uygulaması ile kontrol edilen akıllı saatte 12 tane kadran teması var ve yakın zamanda 100 tane daha eklenecek. Realme Watch için beklenenin de altında 52$ civarında bir fiyat etiketi mevcut.

Ayrıca Bakınız.  Format Sonrası Kurulması Gereken En Gerekli 16 Ücretsiz Program 2021-2022

Cevap bırakın