Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Rüyada ağlamak üzülmek ne anlama gelir?

Yapılan araştırmalara göre birçok farklı rüya çeşidi bulunuyor. bazı zaman gün içerisinde yaşadığımı şeylerden bazı zaman de hayatta yaşanacak olaylarla ilgili iletilar içeren rüyalar görülür. Görülen rüyalardan en fazla incelenen rüyada ağlamak genelde keder olarak tabir edilir. Kimi yorumculara göre de hıçkıra hıçkıra ağlayan kişi tam tersinin gerçekleşeceği şeklinde yorumlar. Peki rüyada ağlamak ne demek,nasıl tabir edilir?

Her insanın ortalama 2 saat rüya gördüğü bilinmektedir. Rüyalar çok kısa saniyelik de olsa bazı zaman bazı iletiları içerir. bazı zaman kişiler uyandığında rüyaları hatırlamaz bazıları da hemen hatırlar. Rüyada ağlamanın anlamı birçok kişi tarafından merak ediliyor. Rüyada kişi her halükarda ağlıyorsa rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağı sevinçli ve sevinçli bir habere ulaşacağına delalet eder. Kişi hıçkırarak ağlıyor ise ve uyandığında da hıçkırarak ağlamaya devam etmektesa o zaman kişinin çocuklar gibi sevineceği mutlu olacağı bir haberi duyması şeklinde tabir edilir. Rüyada karşınızda bir insanın hıçkırarak ağladığını görmeniz yahut normal bir biçimde ağladığını görmeniz sizin dost gibi gördüğünüz bir takım bireylerden sizi neşelendirecek, sevindirecek haberler almanız şeklinde tabir edilir. Peki, rüyada ağlamak ne demek, ne anlama gelir? Rüyada hıçkıra hıçkıra çok ağlamak ve üzülmek neye tabir edilir? İşte yanıtlar:

RÜYADA AĞLAMAK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada ağlamanın tabiri genelde ferahlık ve sevinç şeklinde tabir edilir. Her ne kadar ağlama şekline göre değişkenlik gösterse de rüyada ağlamak hayra tabir edilir. Eğer rüyada çırpına çırpına ağlanır ise, bu rüya hayırlı biçimde yorumlanmaz. Gerçek yaşamda da ağlanıp üzüleceğine, belalı bir sorun olacağının işaretçisidir. Gözyaşlarının yüzünde olduğunu gören kişi, yaşlar sıcak ise üzüntüye, soğuk ise sevinç şeklinde tabir edilir. Rüya içerisinde ağlamak üzüntüden kurtulma şeklindedir.

Ayrıca Bakınız.  Biberon temizliği nasıl yapılır? Biberon yıkama yöntemi

RÜYADA HIÇKIRARAK AĞLAMAK

Rüyada hıçkırarak ağlamak rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağı ve güzel haber alacağı şeklinde tabir edilir. Yani rüyada hıçkırarak ağlamak, rüya sahibinin mutluluğa kavuşması ve sıkıntılarından kurtulmasına delalet eder. Rüyayı gören kişi; hayallerine kavuşacağına, faydalı işler yapacağına, gönül ilişkilerine, mevki ve makam sahibi olması şeklinde tabir edilir. Bazı yorumculara göre de rüyada hıçkırarak ağlamak ağlamak, sıkıntıya, üzüntüye, rahatsızlığa delalet eder. Hıçkırarak ağlayan kişi niyet ettiğine nail olarak, arzu ettiğine kavuşması şeklinde tabir edilir.

RÜYADA SARILIP AĞLAMAK

Rüyayı görürken sarılıp ağlamak; yardıma ihtiyaç duyulacak bir döneme giriş yaptığını gösterir. Rüyayı gören kişinin yardımıyla zor vaziyetlerle daha basit biçimde başa çıkılacağını, işteki bozulmalar yüzünden can sıkıntısı yaşansa da görülecek iyilikler aracılığıyla ayakta durulmaya devam edileceğine delalet eder.

Birine sarılıp ağlayan bireylerin hayatlarında Sürekli vefakar dostları olacağı ve bu bireylerin, merhametli bireylerle tanışması şeklinde tabir edilir. İyi şans anlamına da gelen bu rüya; yolunda gitmeyen işlerin halledilmesi, maddi kaygıler ile geçen günlerin geride bırakılması ve kişii bunaltan ne kadar şey var ise hepsinin eskide kalacağının habercisidir. Bereketli bir yılın geçeceğinin her çeşit sorunların, anlaşmazlığın geride kalmasına, istediğimiz gücün sağlanmasına da delalet eder.

RÜYADA YÜKSEK SESLE BAĞIRIP AĞLAMAK

Rüyada bağırıp ağlamak, rüyayı gören kişi için hayra yorumlanmaz. Rüya sahibinin rüyanın günah işlemeye ya da hatalılar yapacağı şeklinde tabir edilir. Rüyasında bağırıp ağlayan kişi, gerçek yaşamında da birtakım problemler içerisinde olur yahut yaptığı hatalılar ile kişilerın kötü hissetmesine neden olur.. Bu rüyayı gören kişinin, bilerek ya da isteyerek günah işlemesine, doğru bilinen kimi hareketlerin Aslını söylemek gerekirse hatalı olmasına kimi zaman da dedikodu yaşanacağı şeklinde tabir edilir.

Ayrıca Bakınız.  Gaziantep’te Sem Pazarlarına 15 Yaş Yasağı

RÜYADA SEVİNÇTEN AĞLAMAK

Rüyada sevinçten ağlamak; rüyayı gören kişinin vermiş olduğu sözlerin yerine getirilmesine ve etrafında güven sağlanmasına gösterir. aynı zamanda güzel ve sevindiren haberlere de delalet eder. Sevinçten ağladığını gören kişinin özel yaşamı istediği biçimde yolunda gitmesi ve çok sevildiği olduğunu ifade etmektedir. Aile yaşamında da Sürekli huzur ve anlayışlı bir ortamı bulunur. bunun yanısıra rüya sahibinin helal yollardan kazanılacak kazanca, gönülden istenen ne var ise gerçekleşeceğine ve biteyi gelecekte, çok daha iyi bir hayat beklediğine olarak tabir edilir.

ÖLEN BİRİSİ İÇİN RÜYADA AĞLADIĞINI GÖRMEK

Bir kimse rüyada ölen birisi için ağladığını görürse ömrünün uzayacağına işaret eder. Ebu Said El-Vâiz şöyle demiştir:” Rüyada tanıdığı bir kimsenin vefat ettiğini ve buna ağladığını görmek, gördüğü şeylerle karşılaşmaya, hüzne ve kedere işaret eder.”Cevap bırakın