Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Rüyada hıçkırarak ağlamak ne anlama gelir?

Rüyada ağlamak, genel olarak mutlulukla tabir edilmektedir. Lakin rüyanın görüldüğü durum da dikkate alınarak değerlendirilmelidir. Farklı biçimlerde tabir edilen rüya, yorumcular tarafından kederden hüzünden kurtulmaya; mutluluk ve sevinç şeklinde de tabir edilmektedir. Rüyada Allah için dökülen gözyaşı, sıkıntıların son bulacağına, huzurlu günlerin çok yakın zamanda olduğuna işaret edilir. Rüyada ağlarken gözyaşlarının akmadığını fark etmek hayal kırıklığına ve beklenmedik biranda üzülmeye anlatılmaktadır.

RÜYADA HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLAMAK

Rüyasında ağlarken bağırdığını gören birinin gerçekleşecekbazı ters durumlardan dolayı sıklıkla ağlayacağına işaret edilir. Hıçkıra hıçkıra ağlayan ve kendini perişan eden kişi, gerçek hayatın da sıklıkla ağlayacağı, mutsuz olacağı günler yaşayacağına işaret etmektedir.

RÜYADA SESSİZ SESSİZ AĞLAMAK

Rüyasında kendini sıkarak ve ses çıkarmadan ağlayan kişi, maddi manevi rahatlayacağı olduğunu anlatmaktadır. Rüyayı Gören Ki̇şi̇ni̇n gerçek hayatta ferahlayacağı, mutlu olacağı olduğunu anlatmaktadır. Fakir bir kimsenin böyle bir rüya görmesi maddi olarak rahatlayacağına tabir edilir. Rüyayı Gören Ki̇şi̇ni̇n yakın zamanda bolluk ve berekete kavuşacağına işaret edilir.

RÜYADA AĞLAYARAK RAHATLAMAK

Rüyasında hüngür hüngür ağladıktan sonra rahatladığını ve ferahladığını gören birinin gerçek yaşamında da rahata kavuşacağına tabir edilir. Bunun yanı sıra rüyayı gören kişinin maddi olarak da bol kârlar elde edeceğine, mutlu günler yaşayacağına işaret edilir.

RÜYADA HIÇKIRARAK AĞLAMAK

Rüyasında hıçkırarak ağladığını gören birinin aile yaşamında sıkıntı günler yaşayacağına işaret edilir. Rüyayı Gören Ki̇şi̇ni̇n maddi manevi sorunlardan dolayı üzücü ve yıpratıcı günlerin yaşanacağına tabir edilir. Yeni bir işe başlayacak olan bireylerin rüyasında hıçkırarak ağladığını görmesi, o işte başarıya ulaşamayacağı ve zarar edeceğine işaret edilir.

RÜYADA SEVİNÇTEN AĞLAMAK

Rüyasında sevinçten ağladığını gören birinin gerçek yaşamında da sevindirici olayların yaşanacağına işaret edilir. Rüyayı Gören Ki̇şi̇ni̇n aile yaşamında huzur ve mutluluğun hakim olacağına, sıkıntılı günlerin kısa sürede biteceğine ve çevresi tarafından çok sevilen bir kimse olduğu şeklinde tabir edilir. Yeni işe başlayacak bireylerin rüyalarında sevinçten ağladığını görmesi o işte başarıya ulaşacağına anlamına gelmektedir.

Ayrıca Bakınız.  Limonlu çay içmenin faydaları!

RÜYADA SIKLIKLA AĞLAMAK

Rüyasında ağlamaktan kendini tutamayan bir kimsenin yeni bir işe başlayacağı, yaşanan aksiliklerden dolayı bu işte başarı sağlayamayacağına işaret edilir. Sıkıntılı bir döneme girileceği, rüyayı gören kişinin bu sürede çok yıpranacağına işaret edilir.

RÜYADA GELİNLİKLE AĞLAMAK

Bekar kişinin rüyasında gelinlik giyip ağladığını görmek, gerçek yaşamında da hayırlı ve güzel işler için gözyaşı dökeceğine işaret edilir.

RÜYADA BİRİNE SARILARAK AĞLAMAK

Yeni bir işe mümüdahil olan rüyayı gören kişinin karşılaştığı önüne engel oluri bir bir kaldıracağına ve böylece çok başarılı olacağına işaret edilir. Tek başına ayaklarının üstünde duran rüyayı gören kişinin hayırlı kısmetlerinin çıkacağına ve böylece mutlu bir hayat yaşayacağına tabir edilir.

ALİMLERİN YORUMLARINA GÖRE RÜYADA AĞLAMAK

Nablusi: Rüyada yüksek sesle bağırarak, yahut elini yüzüne vurarak, söz söyleyerek, cep ve yakasını yırtarak ağlaması, uyanıkken böylece ağlaması ile tabir edilir. Eğer ağlaması Allah korkusundan, Kur’ân dinlemek yahut günahlarını hatırlamak pişmanlığından dolayı ise, rüyayı gören kişinin ferah ve sevinçli olması, hüzün ve kederinin gitmesi ile tabir edilir.

Ebu Saidül Vaaz: Rüyasında tanıdığı bir insanın vefat etmesinden dolayı feryat ettiğini görenin rüyası, aynen çıkar. Bunun yanı sıra öldüğünü gördüğü kişi yüzünden felakete uğrar. Halk, kendisini ayıplar. Ahalinin vefat eden bir vali için feryat figan ağladıklarını görmek; o valinin zalim davranacağına işarettir. Halkın cenazesinin arkasından sükunetle ağladıklarını görmek ise, kişilerin bu vali aracılığıyla sevineceklerine delalet eder

Cafer-i Sadık: Ağladıktan sonra güldüğünü görenin eceli yakındır diyor.
Bazı tabirciler, sessiz sakin ağlamak; ferah ve sevinçtir demişlerdir. Bu kezlarca tecrübe edilmiş bir rüyadır. Arkası mutlaka hayırdır.

Seyyid Süleyman: Rüyasında sakin sakin ağladığını gören, gamdan kurtulur. Bağırarak ağlamak; o mahalde oturanlar için iyi değildir. Musibet habercisidir. Ağlamadığı halde gözlerinden yaş aktığını gören, muradına erer. Ağladığını lakin, gözlerinden yaş gelmediğini gören, ümit ettiği şeyde hayal kırıklığına uğrar. Ağladığı sırada gözlerinden yaş yerine kan geldiğini gören, elinden kaçırdığı fırsat yüzünden pişman olur. Günahlarına tövbe eder

Ayrıca Bakınız.  Pil Performansı En İyi Akıllı Telefonlar 2020


Cevap bırakın