Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Rüyada kavun görmek ne demek?

Rüyada kavun görmek, genel olarak değişiklikle tabir edilmektedir. Rüya sahibinin hayatında gerçekleşecekköklü değişikliklere işaret eder. Rüyayı Gören Bi̇ri̇ni̇n yaşamında kayda değer önemli değişikliklerin olacağına yorumlanmaktadır. Rüyada kavun gören kişinin şansının yaver gideceğine, bol helal para kazanacağına ve sağlığının yerine olacağına yorumlanmaktadır. Rüyada olgunlaşmış ya da çürük kavun görmek farklı biçimlerde yorumlandığından rüyayı gören birinin rüyayı tam anlamıyla hangi biçimde gördüğü dikkate alınmalıdır.

RÜYADA KAVUN YEDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada yaz mevsiminde ve tatlı kavun yemek çok hayırlı bir rüyadır. Rüyayı Gören Bi̇ri̇ni̇n işlerinin yolunda olacağına, bol helal paralar kazanarak rızkının artacağına işaret eder. Rüya sahibi rüyada ne kadar çok kavun yerse o kadar mutlu ve bereketli bir ömür geçireceğine delalet eder. Rüyada kavunun tamamını yiyemediğini gören kişi ise arta kalan kavunlar kadar borca gireceğine yorumlanmaktadır. Bazı alimlerin yorumlarına göre rüyada kavun yemek, hastalıklara işaret eder.

RÜYADA HAMİLE BİRİNİN KAVUN GÖRMESİ

Rüyada hamile bir kimse kavun görüyorsa bolluk ve bereketle yorumlanmaktadır. Rüyayı Gören Bi̇ri̇ni̇n hayatında maddi sıkıntı çekmeden yaşayacağına, rahat edeceğine işaret eder.

RÜYADA KAVUN TARLARI GÖRMEK

Rüyada kavun tarlası görmek, bol rızık ve helal para demektir. Rüyayı Gören Bi̇ri̇ni̇n maddi olarak çok para kazanmasının yanında manevi olarak da çok huzurlu olacağına işaret etmektedir. Rüyada kavunlarla dolu tarla görmek ise, rüyayı gören birinin etrafında takıntılı ve evhamlı bireylerin olduğuna yorumlanmaktadır.

RÜYADA KAVUN ALMAK

Rüyada kavun aldığını gören kişinin yeni bir işe başlayacağına, kuracağı iş için ortaya koyacağı sermayeye işaret etmektedir. Rüyada kavun almak, kurulacak işlerde başarıya ulaşmaya, bol helal paraya tabir edilir.

RÜYADA ÇÜRÜK KAVUN GÖRMEK

Rüyada çürümüş kavun görmek, rüyayı gören birinin geçmişte yaptığı bazı yanlışlık ve yanlışların açığa çıkmasına işaret eder. Rüyada çürük kavun gören kişinin dara düşmesine ve çok sıkıntılı günler yaşamasına işaret eder. Rüyada çürük kavun görmek ve dert ve kedere delalet eder.

Ayrıca Bakınız.  Morfoloji nedir ve neyi inceler? Morfoloji TDK anlamı nedir? Morfoloji hakkında kısaca bilgiler

RÜYADA KAVUN KESTİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada kavun kesmek, Rüyayı Gören Bi̇ri̇ni̇n canını sıkacak bazı olayların yaşanmasına işaret eder. Rüyada kavun kestiğini gören kişinin olmayacak aksiliklerin art arda denk gelmesine yorumlanmaktadır. Bununla birlikte rüyayı gören birinin iş hayatında elde edeceği başarılara delalet etmektedir.

RÜYADA OLGUNLAŞMAMIŞ KAVUN GÖRMEK

Rüyada olgunlaşmamış kavun görmek, rüyayı gören birinin çok yakın zamanda büyük başarılar elde etmesine işaret eder. Rüyada olgunlaşmamış kavun, rüyayı gören birinin iş hayatında kendinden emin ilerlemesine, bol helal paralar kazanmasına ve kuvvetli bir kimse olduğuna işaret etmektedir.

RÜYADA KAVUN ÇEKİRDEĞİ GÖRMEK

Rüyada kavun çekirdeği görmek de çok hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin hastalıklarından kurtularak sağlığına kavuşacağına, aile ilişkilerinin daha sıkı ve iyi olacağına işaret etmektedir. Rüyada kavun çekirdeği görmek, rüyayı gören birinin çevresindeki kötü niyetli insanlardan uzaklaşacağına yorumlanmaktadır.

RÜYADA KAVUN TOPLAMAK

Rüyada kavun topladığını gören kişinin, gün geçtikçe daha çok para kazanarak maddi durumunu toparlayacağına işaret eder. Rüyayı Gören Bi̇ri̇ni̇n kendi çabalarıyla ve mücadelesiyle başarılar elde ederek iyi yerlere geleceğine yorumlanmaktadır.

ALİMLERİN GÖRÜŞLERİNE GÖRE RÜYADA KAVUN GÖRMEK

Diyanet: Rüyada kavun görülmesi ve özellikle yenilmesi; hastalıkla tabir edilir. Kirmani’nin yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında kavun yediğini, topladığını ve kopardığını görmesi; o kimsenin hastalanacağına işaret eder. Ebu Saîd el-Vâiz’in yorumuna göre: Rüyanızda kavun görmeniz; sizin devamlı keder ve üzüntüye maruz kalacağınıza ve sağlığınızın bozulacağına, rüyasında bir kavun bulup yediğini gören kişinin çaresiz bir hastalığa yakalanacağına delalet eder.Cevap bırakın