Rüyada plastik ( cam ) şişeden su içmek

0

Rüyada su görmek, bolluk bereket ve huzur olarak tabir edilirken rüyada su içtiğini gören kişinin huzur ve sıhhatli bir ömür geçireceğine işaret …

Rüyada su görmek, bolluk bereket ve huzur olarak tabir edilirken rüyada su içtiğini gören kişinin huzur ve sıhhatli bir ömür geçireceğine işaret edilmektedir. Rüya sahibinin su gibi sakin, dingin ve bereketli bir hayat geçireceğine delalet etmektedir. Rüyada su görmek, rüya sahibinin dedikodusunu yapacak bireylere de yorumlanabilmektedir. Rüyada su içtiğini görmek sıklıkla anlama yorumlanabildiğinden rüyanın nasıl görüldüğüne bağlı kalarak yorumlanması uygun görülmektedir.

RÜYADA SU İÇTİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada içilen su temiz ve içtiği zaman rüya sahibine ferahlık veriyorsa, gerçek hayatta da rüyayı gören kişinin ferahlayacağına maddi manevi rahatlayacağına delalet etmektedir. Suyun berrak olması rüya sahibini gözalıcı ve güzel bir geleceğinin olacağına, işlerinin dilediği gibi gideceğine yorumlanmaktadır. Rüyada su içmek, rüya sahibinin çevresinde güzel dostlarının olduğuna ve dini vecibelerin yerine getirilmesine delalet etmektedir.

RÜYADA PINARDAN SU İÇTİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada pınardan su içen kişinin gerçek hayatında çözüm odaklı biri olduğuna tabir edilir. Her türlü sorun ve sıkıntıya karşı problemin kaynağına inerek çözmeye uğraştığına işaret etmektedir. Rüyada pınardan su içtiğini gören kişinin aile, iş ya da sosyal hayatında karşılaşacağı meseleleri çözmek için gayret göstereceğine delalet eder. Rüya sahibi pınardan soğuk içerek ferahlayacağını görmesi ise hayatındaki sorunlarının yavaş yavaş çözüleceğine ve sonunda tamamen ortadan kalkacağına yorumlanmaktadır.

RÜYADA ÇEŞMEDEN SU İÇTİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada çeşmeden su içmek, rüya sahibinin maddi olarak büyük bir kâr elde edeceğine ve gelecekte çok güzel bir hayat beklediğine işaret edilmektedir. Rüyada çeşmeden gelen suyun güzel ve içen kişinin doyması, para kazanacağına yorumlanmaktadır. Eğer rüya sahibi rüyasında pis bir çeşmeden su içtiğini görüyorsa kendini düşünmeden işlere kalkacağına, sağlığını riske atmaktan çekinmeden girişimleri olacağına işaret etmektedir.

Ayrıca Bakınız.  Rusya'dan Türkiye'ye çağrı "Ortak helikopter üretimine açığız"

RÜYADA BARDAKTAN SU İÇMEK

Rüyada temiz bardaktan su içmek, rüya sahibinin sıhhatli uzun bir ömür yaşayacağına, maddi olarak sıkıntı çekmeyeceğine, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına delalet etmektedir. Rüyada çay bardağından su içen kişinin sağlık ve afiyet dolu bir ömür geçireceğine lakin biraz tutumlu olması gerektiğine delalet etmektedir.

RÜYADA MUSLUKTAN SU İÇMEK

Rüyada musluktan su içen kişinin şanssız bir zamandan geçeceğine, hayatında bazı terslukların olacağına ve canının sıkılacağına delalet etmektedir. Rüyada evli olan birinin musluktan su içmesi, eşiyle büyük bir kavga ederek zor sürece gireceğine yorumlanmaktadır. Rüyada musluktan damla damla su aktığını gören kişinin azar para kazanarak biraz sıkıntı çekeceğine işaret etmektedir.

RÜYADA ŞİŞEDEN SU İÇMEK

Rüyada şişeden su içme iki farklı biçimde yorumlanmaktadır. Cam şişeden su içtiğini gören kişinin yaşam kalitesini yükselteceğine, bol helal paralar kazanacağına tabir edilir. Rüyada plastik şişeden su içtiğini gören kişinin ise azla yetinmeyi ve mutlu olmayı bilmesine işaret ederken. Eline geçen parayla hem hayatını güzel bir biçimde idame edeceğine hem de geleceği için kısmen yatırım yapabileceğine delalet etmektedir.

RÜYADA TUZLU SU İÇTİĞİNİ GÖRMEK

Zengin ve maddi durumu iyi olan rüya sahibinin iş hayatında yaşayacağı sorunlara, maddi olarak girilecek zor sürece ve sağlık sıkıntılarına işaret etmektedir. Rüyada tuzlu su içtiğini gören kişinin sağlığına ve harcamalarına dikkat etmesi gerektiğine yorumlanarak rüya sahibini uyaran bir rüyadır.

RÜYADA DOYANA KADAR KANA KANA SU İÇMEK

Rüyada kana kana su içmek, rüya sahibinin istemediği ve sevmediği kişilera maruz kalacağı olduğunu ifade etmektedir. Rüyayı gören kişinin zor bir zamandan geçerek sıkıntılar yaşayacağına yorumlanmaktadır.

RÜYADA BİRİNİN ELİNDEN SU İÇMEK

Rüyada birinin elinden su içtiğini görmek, rüya sahibinin çevresindeki bireylerden yardım göreceğine, hayırlı kişilerla karşılaşacağına ve şifa bulmaya işaret eder. Rüyada su içmek bolluk, bereket ve huzur olarak tabir edilirken birinin elinden su içmek ise rüya sahibinin çevresindeki iyi niyetli kişiler aracılığıyla huzur ve sıhhatli günler geçireceğine delalet etmektedir.

Ayrıca Bakınız.  Mutasyon ne demek? Virüsün mutasyona mı uğradı?

RÜYADA AVUÇLA SU İÇMEK

Rüyada eli ve avucuyla su içen kişinin var olan sıkıntıların yakın zamanda çözüleceğine işaret etmektedir. Bu zamana kadar yaşanan sorunların yerine daha sakin ve huzurlu bir hayata delalet etmektedir.

RÜYADA ZEHİRLİ SU İÇMEK

Rüyada zehirli su içtiğini gören kişinin çevresindeki kötü niyetli bireyler tarafından ihanete uğrayacağına, bu ihanetin sonrasında tek başına ayakta durmaya çalışmaya, düştüğü kötü durumdan kurtulmak istedikçe çıkamayacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin şanssız bir sürece gireceğine delalet etmektedir.

ALİMLERİN GÖRÜŞLERİNE GÖRE RÜYADA SU İÇMEK

Molla Cami: Su ile kendisine zarar gelmeyecek bir vakitte guslettiğini gören kimse, borcunu öder.Tatlı suyun tuzlu olduğunu gören kimse, dininden irtidat eder yahut sapıklığa düşer, yahut onun işleri müşkül duruma girer. Rüyada suyu kabıyla yüklendiğini gören kimse, fakirse mal kazanır. Rüyada su görmek, hoş bir hayata ve güzel bir rızka işarettir. Bir kimsenin rüyada suyu evinde görmesi saadete, toplu mala ve ganimete, fazla hayra ve “O, sudan bir beşer yaratıp da onu soy sop yapandır.

Nablusi: Rüyada su görmek, hoş bir hayata ve güzel bir rızka delalet eder.
Bir kimsenin rüyada suyu evinde görmesi, saadete, toplu mala ve ganimete delalet eder. Suyu çok temiz görmesi, fiyat aralıkların ve rızıkların ucuzluk ve bolluğuna ve adaletin yayılmasına delalet eder. Suyu emmek geçim sıkıntı ve zahmete ve sudan içmek düşmandan selamete ve içen kimse için Ucuzluk seneye delalet eder.

Kirmani: Sıcak su; hastalık ve hüzündür. Eteğiyle su aldığını görenin malında, noksan olur. Şişedeki suyu yeni bir kaba boşaltıp içtiğini görenin karısı, hamile kalır. Lakin kap kırılırsa; çocuk doğar, anne ölür. Su dökülür kap kalırsa; kadın düşük yapar. Rüya sahibi bekarsa, evlenir. Birine parasız su verdiğini gören, iyilik eder yahut bir yeri imar eder. Madeni bir kadehle ne suretde olursa olsun su içtiğini gören, mihnet ve felakete uğrar.

Ayrıca Bakınız.  Filtre Kahve Nedir, Nasıl Yapılır, Çeşitleri ve Faydaları

Cevap bırakın