Rüyada seccade görmek ne anlama gelir?

0

Rüyada seccade, namazlık görmek, rüya sahibine hayırlı ve güzel kapıların açılacağına delalet etmektedir. Rüyayı gören birinin karşısına çıkan …

Rüyada seccade, namazlık görmek, rüya sahibine hayırlı ve güzel kapıların açılacağına delalet etmektedir. Rüyayı gören birinin karşısına çıkan hayırlı bir insanla hayatını birleştireceğine anlatılmaktadır. Rüyada seccade görmek rüyayı gören kişinin aydınlık ve güzel günlere kavuşmasına tasvir ederken bunun yanı sıra kendisini yıpratan birçok sıkıntıdan kurtulacağına delalet etmektedir. Rüyada seccade görmek, genellikle hayırlara işaret etse de geniş bir şekilde tabir edilmesi gerekir.

RÜYADA SECCADE SERMEK

Rüyada seccade serdiğini gören birinin sıkıntılarından kurtularak ferah ve huzurlu günlere kavuşacağına anlamına gelmektedir. Rüyayı Gören Ki̇şi̇ni̇n etrafında kendisini üzen ne kadar olay varsa hepsinin biteceğine ve rüyayı gören kişinin rahatlayacağına işaret etmektedir. Rüyada seccade sermek, istediği ve hayal ettiği her şeyin hayırlısıyla gerçekleşmesine anlatılmaktadır. Rüyada seccade görmek, dünyevi isteklerin karşılanmasından ziyade, rüya sahibine ruhsal dinginlik vereceğine işaret etmektedir. Maddi manevi sıkıntıların sonlanmasına anlatılmaktadır.

RÜYADA SECCADEDE NAMAZ KILMAK

Rüyada seccade üstünde namaz kıldığını gören birinin, hacca gideceğine anlatılmaktadır. Rüyayı Gören Ki̇şi̇ni̇n dini hassasiyetleri olan biri olduğuna işaret edilirken bunun yanı sıra dünyevi isteklerinin gerçekleşeceğine anlatılmaktadır. Rüyada seccade serip namaz kıldığını gören birinin çabalarının karşılığını alarak istediği yerlere geleceğine, bol helal rızıklar kazanacağına anlamına gelmektedir.

RÜYADA SECCADE SATIN ALDIĞINI GÖRMEK

Rüyada seccade satın aldığını gören birinin, birçok kimseye yardım ederek hayır işi yapmayı istediğine anlamına gelmektedir. Rüyayı Gören Ki̇şi̇ni̇n işlediği hayırlar aracılığıyla Allah rızasını kazanmasının yanında etrafındakilerinin sevgisini ve hürmetini elde edeceğine anlamına gelmektedir. Rüyada seccade satın aldığını gören birinin yardımcı muhtaç bireylerin yüzlerini güldüreceklerine anlatılmaktadır.

RÜYADA SECCADE VE TESPİH GÖRMEK

Rüyada seccade ve tespih gören birinin dini hassasiyetlerinin olduğuna, yaptığı işlerde Allah rızasını gözettiğine anlamına gelmektedir. Rüyayı gören birinin işlerini yaparken kul hakkına dikkat ettiğine delalet etmektedir.

Ayrıca Bakınız.  Konutta yeni dönem: Sağlıklı ev projesi

RÜYADA SECCADE ÜSTÜNDE UYUMAK

Rüyada seccade üstünde uyuyakaldığını gören birinin dini bakımdan güzel işler yapacağına tasvir ederken rüyayı gören kişinin dini hassasiyetlerinin olduğuna anlatılmaktadır. Rüyada seccade üstünde uyuyakaldığını gören birinin Allah’ın rızasını kazanarak merhametine nail olacağına işaret etmektedir.

ALİMLERİN YORUMLARINA GÖRE RÜYADA SECCADE GÖRMEK

Seyyid Süleyman: Rüyada bir mescitte seccade üstünde oturmak; Hicaz’a gitmektir. Yün yahut pamuk seccade üstünde oturan, ibadette çok hırslı olur. Seccadesini kaybeden, ibadette tembel davranır. İpek seccade, ibadette riyaya işarettir.
Diyanet: Rüyanızda bir cami yahut bir mescitte bir seccade üstünde oturduğunuzu görmeniz; sizin Hicaz’a gideceğinize, rüyanızda bir mescit yahut camide itikâfta olduğunuz halde bir seccade üzerin oturduğunuzu görmeniz; sizin hacca giderek sevap kazanacağınıza tabir edilir.


Rüyada birinin seccade verdiğini görmek,

Rüyada birine seccade verdiğini görmek,

Rüyada yeşil seccade Görmek,

Rüyada seccade hediye almak,

Rüyada seccade Sermek,

Rüyada birinden seccade almak,

Rüyada seccade Katlamak,

Rüyada seccade sermek ihya,


Cevap bırakın