Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Sadakatsiz Asya Yılmaz – Cansu Dere Kimdir – Evi Nerede – Kaç Yaşında – Kiminle evli

Sadakatsiz Asya Yılmaz – Cansu Dere Kimdir – Evi Nerede – Kaç Yaşında – Kiminle evli

Kanal D’de yayınlanan ve son dönemin fenomen dizisi “Sadakatsiz” Türkiye’de ve birçok ülkede soluksuz izleniyor. Hal böyle olunca da oyuncularının kimler olduğu, evi nerede olduğu, yaşı kaç, kiminle evli, çocukları kim gibi birçok soruyu da insanlarımız merak ediyor. Sadece bunlarla yetinmeyip dizide giydikleri kıyafetleri, kullandığı aksesuarları, makyaj malzemelerine kadar birçok konuda insanlarımız ilgi duyuyor. Bu yazımızda ise Dizinin Başrol Oyuncusu Asya Yılmaz karakterini canlandıran Cansu Dere Kimdir? Evi Nerede? Kaç Yaşında? Kiminle Evli? Çocukları Kim? sorularının yanıtlarını vermeye çalışacağız.

Cansu Dere Evi Nerede
Cansu Dere Evi Nerede

Cansu Dere Kimdir?

14 Ekim 1980 Ankara doğumlu Cansu Dere nam-ı diğer Sadakatsiz Dizisinin Asya’sı bir muhacir ailenin çocuğu. Anne tarafı İzmirli olan İstanbul ve Selanik, baba tarafından ise Bulgaristan kökenlidir. Eğitim hayatının ilk bölümü olan ilkokul, ortaokul ve liseyi İzmir’de tamamladı. Eğitim hayatına lisans düzeyinde İstanbul Üniversitesi Arkeoloji bölümünde başladı ve mankenlik yapmak için eğitimini yarıda bıraktı. 2000 yılında bugünde Sadakatsiz dizisinin yayınlandığı Kanal D’nin düzenlediği güzellik yarışmasına (Miss Turkey) katıldığı ve 3. oldu. Bu başarı mankenlik yaşantısının da başlamasına ve sonrasında da eğitim hayatının bitmesine neden oldu.

Cansu Dere Kaç Yaşında?

14 Ekim 1980 doğumlu olan bu yazının kaleme alındığı 12 Mayıs 2021 tarihinde 40 yaşındaydı.

Cansu Dere Evi Nerede?

Cansu Dere’nin ev serüveni aslında biraz karmaşık. Daha önce ikamet ettiği ve Bebek Aşiyan’daki evine hırsız girmesiyle evini değiştirmeye karar veren Cansu Dere yeni evini İstanbul Anadolu yakasında Üsküdar ilçesi sınırlarında yer alan Kandilli’de buldu. Ekonomik olarak Bebek’teki evine göre çok daha uygun bir kiraya oturan Cansu Dere sete bu evinden gidip geliyor.

Ayrıca Bakınız.  Koşu ayakkabısı nasıl seçilir?

Cansu Dere Evli Mi?

Bu kadar göz önünde olan, tanınan, sevilen ve güzelliğiyle herkesi etkileyen birisinin tabi ki evli olup olmaması da herkes için merak konusu. 40 yaşında olan Cansu Dere özel hayatıyla magazin gündemini sıkça meşgul etmesine rağmen bu zamana kadar hiç evlenmemiştir ve bekardır.

Cansu Dere Boy

Televizyonculuk farklı ve büyülü bir dünya. Beyaz camın ardına istediğiniz her şeyi istediğiniz şekliyle gösterebiliyorsunuz. Çok kısa birisini uzun ya da tam tersi bir gösterim şansınız var. Peki Cansu derenin boyu ne kadar? Cansu Dere tam da Sadakatsiz dizisinde göründüğü ölçülerde ve 1,76 metre yani 176 santimetre uzunluğunda

Cansu Dere Kilo

Cansu Dere galiba manken olmanın da verdiği tecrübe ile kendisine çok iyi bakıyor ve sürekli fit kalmayı beceriyor ve ideal kilosunu koruyor. Cansu Dere 50 kilodur.

 

 Cevap bırakın