Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Sadakatsiz nerede çekiliyor?

Kanal D’nin Çarşamba akşamlarına damgasını vuran draması Sadakatsiz, Tekirdağ’da çekiliyor. Dizide mekan olarak tercih edilen evlerin yer aldığı sokaklar ve diğer yerler, seyirci tarafından çok sevildi. Birçok kişi de Tekirdağ’da gidilebilecek yerleri araştırmaya başladı. Sizler için bir Tekirdağ’da gidilebilecek yerler listesi bir araya getirdik.

Başrollerinde Cansu Dere ile Caner Cindoruk’un yer aldığı Sadakatsiz dizisi, yayınlandığı ilk günden beri Çarşamba akşamlarının en çok izlenen dizisi oluyor. 10 üzeri reyting bandına oturan dizi, Tekirdağ’da çekiliyor. Dizi için tercih edilen evler ve bulundukları sokaklar da seyircinin ilgisini çekiyor. Daha evvel Tekirdağ’a gitmemiş olan birçok kişi bu sokak ve alanları araştırmaya başladı. Bunun yanı sıra Tekirdağ’a gidildiğinde gezilecek olan yerleri de öğrenmeye çalışıyorlar. Peki Sadakatsiz dizisi nerede çekiliyor ve dizinin çekildiği Tekirdağ’da nerelere gidilebilir? İşte Sadakatsiz dizisine de ev sahipliği yapan Tekirdağ’da mutlaka görmeniz gereken yerler:

SADAKATSİZ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Sadakatsiz dizisinde Asya ev, Bahar ev ve Asya hastane gibi mekanlar bulunuyor. Dizinin genellikle çekimlerinin yapıldığı yer Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesidir.

TEKİRDAĞ’DA GÖRÜLMESİ GEREKEN YERLER

Bir Trakya Bölgesi ili olan Tekirdağ, sahilleriyle ünlü olan bir ilimizdir. Şehirde gezilecek çok yer var lakin bazı yerler, Tekirdağ deyince direkt akla gelir. Bu yerler arasında plaj ve çiftlikler bulunuyor.

ŞARKÖY PLAJI

Türkiye’nin en uzun kumsallarından olan Şarköy Sahili, 60 metre uzunluğundadır. Dünyanın en uzun 12. sahili de olan Şarköy, şehrin en çok turist alan yerlerindendir. Çevre kısmında su ürünleri koorperatifi ve balıkçı barınakları bulunur.

KUMBAĞ PLAJI

Şarköy’ün kalabalığı yerine daha sessiz ve mülayim bir yer arayanlar için ideal olan Kumbağ, İstanbul’a yakın olması nedeniyle de buradan çok fazla günübirlik ziyaretçi alır.

Ayrıca Bakınız.  Çocuklar Duymasın evi nerede? Çocuklar Duymasın nerede çekiliyor? 2020

OLİMPOS AT ÇİFTLİĞİ

Çorlu ilçesinin biraz haricinde kalan bu yer, hoş vakit geçirmek isteyenlerin tercih ettikleri bir alandır. At binme derslerinin de verildiği bu çiftlikte, yemek yenilip atlar sevilebiliyor. Doğayla baş başa kalınan bir ortamdır.

ÇORLU MİNİ HAYVANAT BAHÇESİ

Çocuklar için tam aranan mekanlardan olan mini hayvanat bahçesinde, birçok hayvan türüne rastlanmaktadır. Bu hayvanlar arasında; av köpeği, kel tavuk, kel horoz, pekin ördeği de bulunmaktadır.

UÇMAKDERE

Özellikle gençlerin en çok tercih ettikleri bu yer, şehre aynı Şarköy gibi en çok turist getiren yerlerdendir. Yamaç paraşütü ve fotoğraf tutkunlarının vazgeçilmezi olan Uçmakdere, Tekirdağ’a 30 km.’lik bir mesafededir.

Sadakatsiz nerede çekiliyor ev,
Sadakatsiz nerede çekiliyor hangi hastanede,
Sadakatsiz nerede çekiliyor Tekirdağ,
Sadakatsiz hangi hastanede çekildi,
Gönül Dağı nerede çekiliyor
Sadakatsiz Tekirdağ’ın neresinde çekiliyor
Sadakatsiz dizisi Tekirdağ da nerede çekiliyor
Sadakatsiz dizisi nerede çekiliyor


Cevap bırakın