Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Şahangiller evi nerede? Nerede oturuyor?

Çektiği vine videoları ile popüler olan Emrah Şahan namı diyar Şahangiller evi nerede?, Şahangiller nerede oturuyor? hem bunlardan bahsedelim hemde Şahangiller hakkında bilgi verelim istedik. Oldukça geniş bir takipçi kitlesi olan Şahangiller eğlendiren video içerikleri ile kısa zamanda sosyal platformun en bilindik youtuberler arasında yerini aldı. Oğlan Bizim Kız Bizim filmi ile film sektörüne de imzasını atan fenomeni bu makalemiz ile hakkında daha da detaylı bilgi sahibi olalım. Emrah Şahan kimdir? ve kendisi ile alakalı tüm geniş bir şekilde bilgileri yazımızda bulacaksınız.

Şahangiller Emrah Şahan Kaç Yaşında?
1986 yılının 7 Ocak tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Şahangiller Emrah Şahan Nereli?
Şahangiller Emrah Şahan aslen Ankaralıdır.

Şahangiller Emrah Şahan Eğitimi
Şahangiller Emrah Şahan ilkokuldan üniversiteye kadar bütün okulları Ankara’da okumuştur. Ankara Üniversitesi’nde Ziraat Fakültesi’nde, Tarım Makineleri Mühendisliği bölümünü bitirmiştir.

Şahangiller Emrah Şahan Kariyeri
Emrah Şahan evvellikle makine mühendisi olarak İstanbul’da çalışmıştır. Çalışmak için Ankara’dan İstanbul’a gelmiştir. İlk evvel Ankara’da fabrika müdürü olarak başlamıştır. İmza ytesiri olduğu için bütün gün masa başında oturmaktan sıkılmış ve sosyal paylaşım platformu twitter’da aklına gelen keyifli şeyleri yazıyormuş. Zaten arkadaş ortamında gülünç olduğu hep dile getirilmiştir.

Şahangiller nerede oturuyor?

Evvel az takipçisi varken bir anda takipçisi artmıştır. Evvel ek gelir getirmeye başlamıştır. Sonra sosyal platform aracından elde ettiği gelir maaşından fazla gelir getirmeye başlayınca mühendisliği bırakarak ajans kurmuştur. 5-6 yıldır ajans üstünden profesyonel olarak hem başka fenomenlerin hem de kendi işlerinin menajerlik işlerini yürütüyorlar.

Şakacı bir dille burç yorumları yapıyordu sosyal paylaşım platformu twitter’da 150 bin takipçisi vardı. Sosyal paylaşım platformu Twitter’ın kısa video uygulaması olan vine geçerek orada da takipçi sayısını arttırmıştır. Orası da gelir getirmeye başlayınca instagram ve youtubeye yönelmiştir.

Ayrıca Bakınız.  Fatih Portakal Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede 2021-2022

Sosyal Platform aracındaki adının neden Şahangiller olmasının sebebini, soyadımız Şahan teyzemgiller falan denir ya oradan yola çıkarak Şahangiller ismini kullandığını dile getirmiştir. Bunun yanısıra bir sinema filminde oynadığını lakin kendi sinema filmini çekmek istediğini söylemiştir.

Emrah Şahan video çekmek için video çekmediğini çekimleri yaparken çok eğlendiğini ve eğlenmedikleri videoları takipçileriyle paylaşmadığını söylemiştir.

Şahangiller Emrah Şahan Mühendisliği Bırakıp Fenomenliğe Geçti
Emrah Şahan Mühendisliği bırakıp fenomenlik üzerine çalışmaya başlayınca ailesi ilk başta ters tepki vermiştir. Daha sonra iyi gelir elde ettiğini yaşam şartlarının değişmeye başladığını görünce ve yolda giderken bile sevenlerinin fotoğraf çektirmek için geldiklerini görünce doğru yolda olduklarını düşünerek karışmamışlardır. Eşi Gönül’ün ailesi bu durumu daha zor kabul etmiştir.

Sosyal Platform aracında linç kültürü olduğunu dile getiren Emrah Şahan kişilerin bir ay çalışarak kazandığı parayı bir videoda alıyor olmamız bazı kişilera koyuyor. Bizim sayemizde kazanıyorsunuz diyorlar ama biz de içerik ürettiğimiz için onlar da bizi izleyebiliyorlar. Reklam içerikli video paylaşımları ve resimler yayınladığımızda çok fazla hakaret alıyoruz diyor. Aslını söylemek gerekirse bu bizim 5-6 yıllık birikimimiz o kadar süre süresince verdiğimiz emeklerin karşılığı diye dile getiriyor. Kötü yorumları engelleyerek nizami bir kitleye sahip olmuştur.

Takipçilerinin bir gün takip etmemesi durumunda kendi mesleğini devam ettireceklerini dile getiriyor. Gençlere de şu biçimde sesleniyor lise mezunu bile olmayan birçok sosyal platform fenomeni var bu iş bir anda bitebilir o yüzden mutlaka bir mesleğiniz bir b planınız olsun diyor.

Emrah Şahan’ın Eşi Kimdir?
Emrah Şahan eşi Gönül ile Ankara Üniversitesinde tanışmıştır. Eşi Gönül Trabzonlu ’dur. Bölümleri aynı kampüste olduğu için birbirlerini gördüklerini ve birbirlerine aşık olduklarını dile getiriyor. Evlendikten sonra İstanbul’a çalışmaya gelmiştir. Emrah Şahan aslını söylemek gerekirse yemek yaptığını ama eşi Gönül’ün eli bir hayli lezzetli olduğu için yemek yapmadığını dile getirmiştir.

Ayrıca Bakınız.  Sefirin Kızı Nare'nin evi nerede? Sancar Efe

Emrah ve Gönül Şahan çiftinin Efe adında bir oğulları vardır. Oğulları da videolarına eşlik ediyor ve nasıl video çekmeleri hakkında fikir veriyormuş. Efe’nin de gülmeyi çok sevdiğini ve çok pozitif olduğunu dile getiriyor.

ŞAHANGİLLERİN YENİ EVİ

Emrah Şahan Mekan Açtı
Emrah Şahan ve Gönül Şahan çifti Şahangiller Kokoreç isimli mekan açtılar. Açılışta sevenleri çifti yalnız bırakmadı. Ankara Keçiören Belediye başkanı da açılışa katılarak açılışı gerçekleştirmiştir.

Açılışta takipçilerinin yoğun ilgisine ve tüm dostlarına teşekkür eden Emrah Şahan herkesi kokoreç yemeğe bu mekana davet etti.

Açılışta izdiham yaşanınca duvar yıkıldı ve altında kalmaktan son anda kurtulan Emrah Şahan yine de misafirleriyle yakın zamandan ilgilenmeyi ihmal etmedi.

Emrah Şahan Şahangiller’in instagram hesabındaki ismi Şahangiller kısmı, takipçi sayısı 1,2 milyon takipçisi vardır. Youtube hesabında da aynı isimle bulabilirsiniz. 1,13 milyon abonesi vardır.Cevap bırakın