Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Şahinbey Belediyesi Ayakkabı Randevusu

Şahinbey Belediyesinin her sene dağıttığı karne armağanı olan ayakkabı dağıtımı bu yıl korona virüs önlemleri ötürü şahinbey belediyesi randevu sistemi sitesinden alarak gerçekleşecek. Öğrencileri ödüllendirmek için geleneksel hale getirdiği ayakkabı dağıtımını aşağıda yer alan Şahinbey belediyesinin karne armağanı olan ayakkabı randevusu alma linkine tıklayarak uygulayabilirsiniz.
Şahinbey Belediyesi Ayakkabı Randevusu
Şahinbey Belediyemizin 24 nokta gerçekleştireceği spor ayakkabısı dağıtımı korona virüsü sebebiyle randevulu yapılacak. Yaz döneminde Ortaokul, lise, güz döneminde ise üniversite talebelerine verilecek olan spor ayakkabısını alacak olan talebeler adres bilgilerini girerek randevu alacaklar. ardından talebeler en yakın sosyal tesis yahut gençlik merkezinden kendilerine belirtilen gün ve saatte ayakkabılarını alabilecekler.
Korana önlemleri Uygulanacak
Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, talebelere armağan edilecek olan spor ayakkabısı dağıtımında korna hastalığına karşı alınan önlemlerin sıkı bir biçimde uygulanacağını vurgulayarak, “Öğrencilerimiz bizim için değerli onların başarısı için elimizden gelen tüm desteği sağlamaya çalışıyoruz. Bu yıl 150.000 adet ortaokul, lise ve üniversite talebelerimize spor ayakkabısı armağan edeceğiz. Lakin korona virüsü sebebiyle talebelerimize spor ayakkabısı dağıtımını 24 ayrı nokta da randevu sistemiyle gerçekleştireceğiz. Öğrencilerimiz Şahinbey Belediyemizin internet sitesi üstünden randevu alarak kendilerine belirtilen zamanda ve saatte ayakkabılarını alabilecekler. dağıtımlar uygulanacak önlemler çerçevesinde gerçekleştirilecektir ”dedi.
Ayrıca Bakınız.  Sleepy kime ait? Fabrikası nerede?


Cevap bırakın