Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Salı Günü Okunacak En Etkili ve Tesirli Dua

Haftanın ikinci günü olan Salı günü okunacak dua ile diğer günlerde yaşayacağınız sorunlardan ve olumsuzluklardan Allah’ın izni daha iyi bir şekilde korunursunuz. Salı günü okunacak en etkili dua olan bu duayı salı günü sabahı en az 7 kere okumanız tavsiye edilir. Bu duayı okuyanların o hafta içerisinde yapacağı işlerinde hayırlısı olması için okunur. İşte salı günü okunacak en tesirli dua:

Bismillahirrahmanirrahim

” Elhamdü Lillahi rabbil alemine hamden,kesiran La yenbeğıy li ğayri kerami vechihi ve ızzi celalih.Halekal halka bi kudratih.Vesta’bedel erbabe bi ızzetih.Fe hadaatil elsünü bi hamidih.Ve haşeatil asvatü ve anetil vucuhü Li heybetih.Allahümme inneke ta’lemü hemmel enfüsi ves serair.Ve mühayyebatil kulubi ve hainetel a’yüni ve ma tuhfis sudür.Fe neccini min külli kerbin ente ğıyasü külli mekrub.Vekşif anned durra fe kad vesı’te külle şey’in rahmeten ve ılma.Bi rahmetike ya Erhamer Rahimin.Ve salavatühü ala nebiyyihi Muhammedin ve alihi ecmain.”

ALLAH dualarınızı kabul etsin..

Salı günü okunacak en tesirli Dualar

Salı günü okunacak Esmalar Mutluluğun Şifresi

Salı günü rızık duası

Salı gecesi kabul olan Dualar

Cübbeli Ahmet Hoca salı günü okunacak Dualar

Salı günü Ya Vedud

Salı günü okunan korunma Duası

Çarşamba günü okunacak Esmalar

Ayrıca Bakınız.  Dedikodu yapanı susturmak için okunacak dua


Cevap bırakın